+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko
Pro-Ject Bluetooth Box S2
Pro-Ject Bluetooth Box S2 Pro-Ject Bluetooth Box S2 Pro-Ject Bluetooth Box S2 Pro-Ject Bluetooth Box S2

Pro-Ject Bluetooth Box S2

149 €

Dostupnosť: Dostupnosť zistíte kliknutím na štvorček s farbou

* Povinné

149 €

Popis

Zmodernizovať domáce audio zariadenie nie je zložitý proces, výdy keď vieme, ako na to.
Je to pomerne jednoduchá operácia. Voľnými vstupmi zosilňovače z telefónu, laptopu, počítače s vstavaným rozhraním Bluetooth možno bezdrôtovo streamovať vybranú hudbu v CD kvalite. Bluetooth audio prijímač podporuje kodeky aptX a SBC Bluetooth, inštalácia a použitie je jednoduché.

 

  • Bezdrôtové streamovanie hudby v takmer CD kvalite
  • Bluetooth 3.0
  • Podpora aptX kodeku
  • Jednoduché na inštaláciu a používanie
  • Rýchle automatické párovanie (3 až 5 sekúnd)
  • Až 8 rôznych zapamatelných Bluetooth zdrojov
  • Dosah signálu je približne 10 metrov
  • RCA analógový výstup a optický digitálny výstup
  • Anténa súčasťou

Klady a prednosti 

Čo prináša tento predzosilňovač?
Rýchle pripojenie - automatické párovanie, ktoré trvá 3 - 5 sekúnd, maximálny rozsah príjmov v okruhu 10 m, anténa, stereo RCA analógový a optický TOSlink výstup a napájací zdroj. Do pamäte je možné uložiť až 8 rôznych zdrojových zariadení.

Bluetooth 3.0

Samotná technológia Bluetooth slúži na bezdrôtové spojenie dvoch a viacerých zariadení, jej nová - tretia verzia prináša však ešte rýchlejšie dátové prenosy. Takt sa dajú ideálne prenášať dáta, ktorých veľkosť sa pohybuje v rádoch od jednotiek až po stovky kilobajtov. Vďaka vysokorýchlostnému prenosu dát bude Bluetooth 3.0 tiež ešte schopné kooperovať so sieťami WiFi a s EPC (Enhanced Power Control), pričom dôjde k eliminácii rizík výpadkov pri kopírovaní vysokokapacitných súborov. Bluetooth Box S2 je najlepším riešením použitie týchto bezdrôtových zdrojov v systémoch Hi-Fi. Externý D/A prevodník je k dispozícii pre maximálnu flexibilitu a špičkový streaming. 

Profil Bluetooth

Technológiu je možné používať na mnohé rôznym činnostiam. Ak spolu majú dva prístroje spolupracovať, mali by byť vybavené totožným profilom. K mobilnému telefónu je možné napr. pripojiť bezdrôtové slúchadlo, musí však obsahovať profil Handsfree či Headset. Profilov existuje celý rad, ale všetky Bluetooth zariadenia nepodporujú. Jeden z najpoužívanejších je A2DP, ktorý umožňuje kvalitné prehrávanie hudby v bezdrôtových slúchadlách a reproduktoroch.

Technické špecifikácie

Frekvenčný rozsah sa pohybuje medzi 20 - 20 000 Hz, akustická citlivosť je 84 dB. Recepčný oblasť činí 2402 ~ 2480 MHz. Nominálne výstupné napätie zvuku sú 2 V RMS, analógový výstup RCA stereo, digitálny optický výstup S / PDIF zaisťujú prepojenie. Napájacie napätie dosahuje 5V / 1000mA DC; 220-240 V, 50 Hz. Spotreba v pohotovostnom režime je menšia, než 1 W. Tento model je 116 mm široký, 37 mm vysoký a 103 mm hlboký, bez napájania váži len 320 g.

Aké su možnosti pripojenia?

Zariadenie Bluetooth akceptuje spojenie medzi dvoma zriadením, viac zdrojových zariadení je možné akceptovať len vtedy, ak sú v prijímači paralelne umiestnené 2 alebo viac jednotiek Bluetooth. Bluetooth Box S2 neumožňuje reprodukciu dvoch rôznych skladieb z rôznych zdrojov, je však možné prehrávať po sebe idúce rôzne zdroje Bluetooth. Po počiatočnej konfigurácii si Bluetooth Box S2 "pamätá" prehrávacie zariadenie a môže prehrávať hudbu z tohto zdroja, pokiaľ nie je aktívny už iné spojenie. Pripojenie k poslednému pripojenému zdrojovému zariadení prebieha automaticky, ak sa nachádza opäť v oblasti prijímania Bluetooth Boxu S2. Ak je funkcia Bluetooth deaktivovaná, je treba ju znovu aktivovať.

Projekt Pro-Ject

Spoločnosť s týmto názvom nie je už žiadnym projektom či nováčikom, ako tomu možno bolo pri jej vzniku. Pro-Ject založil Heinz Lichtenegger, v roku 1990, vo Viedni s východiskovým faktom, že analógové prehrávanie je najefektívnejším spôsobom, ktorý vedie k počúvaniu hudby vo vysokej kvalite. V súčasnej dobe je spoločnosť svetovo známym lídrom, ktorý vyniká vo výrobe špičkových hi-fi gramofónov, firemné produkty sa vyvážajú cca do 80 krajín po celom svete.Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Pro-Ject Bluetooth Box S2

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Pro-Ject
Typ prevádzanie Digitálny → Analógový, Digitálna priepustnosť
D/A prevodník nespecifikováno
Digitálny výstup Optický
Analógový vstup
Analógový výstup RCA (Line)
Frekvenčná odezva od (Hz) 20
Frekvenčná odezva do (Hz) 20000
Odstup signál / šum (dB) nespecifikováno
DSD
Nadštandardny BT kodek aptX™
Šírka (mm) 116
Výška (mm) 37
Hĺbka (mm) 103
Hmotnosť (kg) 320