+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko
Pro-Ject Essential III Bluetooth (OM10)
Pro-Ject Essential III Bluetooth (OM10) Pro-Ject Essential III Bluetooth (OM10) Pro-Ject Essential III Bluetooth (OM10) Pro-Ject Essential III Bluetooth (OM10) Pro-Ject Essential III Bluetooth (OM10) Pro-Ject Essential III Bluetooth (OM10) Pro-Ject Essential III Bluetooth (OM10) Pro-Ject Essential III Bluetooth (OM10) Pro-Ject Essential III Bluetooth (OM10) Pro-Ject Essential III Bluetooth (OM10)

Pro-Ject Essential III Bluetooth (OM10)

412,48 €

Dostupnosť: Dostupnosť zistíte kliknutím na štvorček s farbou

* Povinné

412,48 €

Výrobok môžete zakúpiť tiež v akčnom sete so zľavou

Cena pri zakúpení samostatne: 1 311,48 €
Ušetříte: 72,48 €
1 239 €

Popis

Pro-Ject je značkou špičkových gramofónov, ktoré majú svoje špecifiká. Sú vzhľadné a štýlové, výnimočne skonštruované a v mnohých ohľadoch modifikované. Zložené z precízne vyrobených elementárnych častí fungujú s maximálnou presnosťou tak, aby vyhoveli všetkým požiadavkám klientov, vrátane tých najnáročnejších. V móde je verný streaming a presné dizajnové línie.

  • Remienkový pohon so synchrónnym motorom a silikónovým remienkom
  • Bezdrôtový Bluetooth výstup!
  • Hliníková remenice
  • Šasi a tanier vytvorené z neresonujícího MDF
  • Integrovaný DC motoriek minimalizuje vibrácia a maximalizuje presnosť otáčok
  • 8,6" hliníkové ramienko sa zafírovým ložiskom
  • Nainštalovaná prenoska Ortofon OM10
  • Vysoko kvalitný Polosymetrický RCA kábel Connect it E s pozlátenými konektormi
  • Súčasťou je kryt

 

Bezdrôtový systém

Zásadným je pri modeli Essential III fakt, že vďaka svojej výbave znamená viac než len gramofón. Jeho výnimočnosť vychádza z modifikácií, vďaka pridanému Bluetooth systému možno bezdrôtovo odosielať streamovacie dáta do zariadenia, ktorá podporuje a to v rozsahu 10 m. Novodobý audiofilský gramofón podporuje varianty možností s cieľom vziať si hudbu všade tam, kam treba. Obľúbené skladby sa tak môžu dostať do slúchadiel s bezdrôtovým príjmom, do Bluetooth reproduktorov alebo k povoleným DAC. V kombinácii s vysoko kvalitnou hudobnou kazetou Ortofon OM10 sa tento model pýši nečakane živým, vyváženým a vysoko obsažným zvukom-. Milovníci hudby z vinylu sú nadšení.

Konektivita podporuje jednoduché používanie

Bez drôtov je používanie jednoduchšie, ponúkajú sa dva rôzne analógové výstupy (Cinch Out, Line Out), ďalej pak aptX Bluetooth. K dispozícii je vysoko kvalitné polo-vyvážené prepojenie E Cinche a pozlátených RCA konektorov.

Dizajnový vzhľad

V sérii gramofónov je Essential III vizuálne príťažlivým zariadením, s ktorým interiér dostáva úplne nový náboj. Pretože sa ponúka hneď vo trojaké atraktívne povrchovej úprave, je z čoho vyberať. Klavírny lesk vyniká vo všetkých - v červenej, čiernej i bielej. Každý model sa tak stáva solitérom v priestore, jeho vizáž priťahuje oči ako magnet. Špeciálne nohy aj plexi kryt s funkciou, vrátane úžitkového špeciálneho MDF materiálu sú nositeľmi vlastností, ktoré robia gramofón atraktívnym.

Precedens vlastnosti a schopnosti

Synchrónny motor, silikónový pás, výstup Wireless Bluetooth, integrované DC napájanie, minimálna vibrácia motora, stabilná rýchlosť (33, 45) s manuálnou zmenou otáčok a hliníkové ramienko zo zafírovými ložiskami patrí k tým najdôležitejším.

Špecifické znaky

Telo taniera je vyrobené z MDF s priemerom 300 mm a celé zariadenie disponuje mierami 420 x 112 x 330 mm. Z materiálov bola vybraná kvalitná nerezová oceľ, sále hliník na výrobu ramienka s efektívne dĺžkou 218,5 mm a presahom 22 mm. Prítlačná sila je 0 - 25 mN, korešponduje s OM10. Hmotnosť kazety je 3 - 5,5 g, hmotnosť zariadenia 5 kg. Príkon činí max 4,5 W.

Ten najlepší

Komplexný výsledok eliminuje rezonancie, inertný materiál podvozku aj taniere k tomu tiež výrazne prispieva. Integrovaná regulácia motora poháňaná jednosmerným prúdom vibrácie motora maximálne eliminuje a zaručuje stabilitu otáčok. Nízke tolerančný ložisko s oceľovým vretenom a ramienko v tvare cencúľov Gramofónový model robí produktom, ktorý si zaslúži prirovnanie Best Product. Rovnako bol ohodnotený aj EISA Award 2017 - 2018, keďže bol zaradený k výnimočným, lepším, respektíve jedným z najlepších gramofónových prístrojov. Pro-Ject sa tak vďaka produkovanie špičkových výrobkov, ktorých technológie sú na vysokej úrovni, dostáva na zaslúžené výslnie. Svojou filozofiou a naplňovaním tradičných hodnôt spoločnosť Pro-Ject stúpa na priečky najvyššie, pretože produkované tovaru a jeho export do celého sveta rozhýbal trh natoľko, že záujem o ne neustáva. Záujemcom o kvalitu, špičkovú vizáž a dostupnú cenu zaslúžene vyčarí úsmev na perách.

Ukážka gramofón Pro-ject Essential IIIPoradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Dobrý deň.
Prosím okrem buetooth ma tento gramofon aj yabudovaný predzosilovač? Aký by ste mi odporučili prosím, prípadne akú radu gramofonu ktorý ho má. Ďakujem.
4


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Pro-Ject Essential III Bluetooth (OM10)

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Pro-Ject
Frekvenčná odezva od (Hz) nespecifikováno
Frekvenčná odezva do (Hz) nespecifikováno
Odstup signál / šum (dB) nespecifikováno
Wow & flutter (%) 0,7 (33) / 0,6 (45)
Rýchlosť 33 / 45 RPM
Prepínánie rýchlosti Manuálne
Obsluha Manuálna
Pohon Remienkový
Vybavený prenoskou
Prenoska Ortofon OM10
Vybavený predzosilňovačem
Možnosti predzosilňovača MM prenoska, Bypass
Analógový výstup RCA (odpojiteľný)
Typ gramofonu Hybridný
D/A prevodník nespecifikováno
Nadštandardny BT kodek aptX™
PCM - vzorkování (kHz)
PCM - kvantování (bit)
DSD
Šírka (mm) 420
Výška (mm) 112
Hĺbka (mm) 330
Hmotnosť (kg) 5
Príslušenstvo Kryt