Pro-Ject Phono Box DS2 USB - Strieborna

SKU
9120071652937
-8%
Znížená cena 549 € Bežná cena 599 €
Do 5 dní

Sú ľudia, ktorých fascinuje analógový zvuk, ktorí majú radi hudbu z vinylu a ktorí pokukujú po kvalitnom gramofónu. S phono predzosilňovačom pre MM aj MC kazety, disponujúcim analógovým, digitálnym optickým a USB výstupom je to hračka. Sofistikovaný Phono Box DS2 USB značky Pro-Ject dostal naviac do vienka kompletnú sadu funkcií, s ktorými dokáže docieliť Hi-Res zvukovej kvality.

  • Vhodné pre MM aj MC prenosky
  • Analógový výstup a digitálny USB a optické výstupy
  • 3 vstupy (Line a 2x Phono)
  • Precízna RIAA ekvalizácia
  • Duálny mono obvodo pre optimalizované kanálové oddelenie
  • Nastaviteľná impedancia a kamacitance na prednom paneli
  • Nízko-šumové obvody
  • Pozlátené RCA terminály
  • Sendvičová hliníková / kovová skrinka chráni proti vibráciám a elektromagnetickému rušeniu

Schopnosti a výbava

Funguje na základe špičkové technológie pasívneho a aktívneho ultra lineárneho vyrovnania. S Moving Magnet, ale aj s Moving Coil prenoskou, rovnako ako s variabilnou impedanciou a kapacitou dovoľuje dosiahnutie optimálnej výkonnosti. Je možné tiež užívať dva rôzne gramofóny s rôznymi kombináciami kazety pre vyladenie zvukové charakteristiky až k takému hudobnému obrazu, ktorý užívateľ preferuje. A/D prevodník prevádza analógový signál do digitálneho formátu s vysokým rozlíšením (PCM až 192 kHz alebo DSD 128), cieľom je nízky hluk a minimálne chvenie.

Výstup USB

Vďaka výstupu USB môžu priaznivci hi-fi zaznamenať vinylové nahrávky na akomkoľvek počítači v špičkovej kvalite, možno teda efektívne integrovať zvuk do ľubovoľného zvukového systému. Väčšina gramofónov disponuje integrovanými phono fázami s výstupmi USB rôznych kvalít a môžu tak obmedzovať schopnosť vytvoriť dobrý digitálny súbor. Toto kompaktné zariadenie však používa pre nahrávanie USB či optický vstup, čím je kvalita obstarávaného zvukového záznamu zaručená.

Klady a prednosti

Vnútorné usporiadanie prístroja Phono Box DS2 USB pracuje s veľmi kvalitnými komponentami, vrátane dvojité monofónne konfigurácie, špičkovými elektrickými konštrukciami a vyrovnaním RIAA. Kompatibilita MM / MC tiež modifikuje kapacitu, zisk a impedanciu za účelom získania toho najlepšieho zvuku z gramofónu a kazety. Prevádzka je jednoduchá a ovládanie podľa prvkov na čelnej doske logické. Pozlátený výstup RCA umožňuje jednoduché pripojenie k externej hi-fi jednotke alebo systému. Vonkajšie vizáž produktu je elegantného a funkčného vzhľadu, predstavuje modernú šasi, ktoré je vyrobené sendvičovým spôsobom z hliníka a kovu. Tieto materiály taktiež účinne zabraňujú negatívnym mechanickým vplyvom a elektromagnetickej interferencii.

Kľúčové vlastnosti

Na zadnej strane sú situované RCA, USB a optický výstup. Mimo nich sú aktuálne dva phono vstupy a jeden klasický linkový vstup. Presné vyrovnanie, podpora MM / MC, dvojité mono obvody pre optimálnu separáciu kanálov, voliteľná vstupná impedancia a voliteľná vstupná kapacita na prednej strane, digitálna výstupná vzorkovacia nastaviteľná frekvencia a obvody s nízkym šumom hrajú u tohto modelu prím.

Technická špecifikácia

Phono vstupná impedancia udáva 10 - 47 kOhm, phono kapacitancie 100/220/320 pF. THD je menej ako 0,02%. Napájací zdroj má 18 V / 500 mA DC, 220 - 240 V, 50 Hz. Spotreba energie je 100 mA DC, v pohotovostnom režime je menšia, než 1 W. Rozmery výrobku sú 206 x 70 x 200 mm, s drevenými bočnicami potom 204 x 72 x 200 mm. Hmotnosť alu prevedenie bez napájania činí 1500 g, v kombinácii s drevom je hmotnosť o 280 g vyššia.

Kvalita má značku Pro-Ject

Rakúska firma Pro-Ject patrí k absolútnej svetovej špičke vo výrobe gramofónov a príslušenstvo pre hi-fi a high-end aplikácie. Majiteľ a zakladateľ firmy Heinz Lichtenegger úspešne nadviazal na tradíciu výroby gramofónov, pomerne široký sortiment technicky vyspelých zariadení sa teší svetovému záujmu.

Výrobca Pro-Ject
Typ Hybridný
Určení MC, MM
Analógový vstup RCA, RCA (Phono)
Analógový výstup RCA (Line)
Digitálny výstup Optický, Mini USB-B
Zosilnenie (dB) 40 / 45 / 50 / 60 / 65
Odstup signál / šum (dB) nespecifikováno
Impedancia (Ω) 10 / 20 / 50 / 100 / 200 / 1000 / 47000
Kapacitancie (pF) 100 / 220 / 320
THD (%) < 0,02%
Farba Strieborná
Šírka (mm) 206 (240)
Výška (mm) 70 (72)
Hĺbka (mm) 200
Hmotnosť (kg) 1,5
Vaše hodnotenie