DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

Pro-Ject Stereo Box S2 - Černá

SKU
9120071658908
270 €
Skladom

Niekto má v obľube veľké veci a iný zase ich miniatúrne prevedenie. Väčšinou záleží na tom, akého produktu sa veľkosť, tvar a rozmery týkajú. Stereo Box rakúskeho výrobcu Pro-Ject je najmenším špičkovým integrovaným zosilňovačom, ktorý vie všetko rovnako dobre, ako jeho väčší kolegovia. Všestranne založený audiofilný prístroj ponúka dosť energie pre jednotky i náročnejšie reproduktory.

 

  • 3 analógové linkové vstupy
  • 2x 37W pri 4 ohmoch
  • Pozlátené RCA konektory
  • Izolované reproduktorové výstupy
  • Diaľkové ovládanie pre hlasitosť, vstupy a on / off
  • Plne hliníková / kovová skrinka

 

Vstúpte - špičkové produkty sú samozrejmosťou

Stereo Box S2 má tri úrovne vstupov a dovoľuje všestranné pripojenie k viac zdrojom v danom audio systému. S najmenším prvotriednym zabudovaným zosilňovačom aj napriek tomu prichádza energetická sila, takže neurobí hanbu ani náročným reproduktorom. Rekordný 3,5 mm výstup je možné pripojiť k ďalšiemu zosilňovaču (pre záznam s pevnou úrovňou je možné využiť napr. Head Box S2) na účely komfortného počúvania zo slúchadiel.

S jeho neštandardné veľkosťou zapadá do každého interiéru, v ktorom je jedinečným štýlovým doplnkom v striebornom alebo čiernom šate. Použitým materiálom je hliník, tiež celokovový plášť predstavuje isté a pevné zázemie.

Kvalitné puzdro neprekvapuje len svojou pevnosťou a stabilným charakterom, predovšetkým chráni pred vibráciami a nechcenými interferenciami. K riadeniu slúži plne vybavený IR diaľkový ovládač, ten umožňuje prepínať vstupy a ovládať hlasitosť jednoducho, s využitím jedného tlačidla.

Integrovaný zosilňovač a jeho špecifiká

Parametre produktu sú dané rozmery 103 x 37 x 125 mm a hmotnosťou 720 g, myslené bez napájania. Disponuje výkonom 2 x 43 W pri 4 Ohm. Frekvenčná odozva sa pohybuje v pásme 20 - 20 000 Hz (+0 dB, -0,5 dB). Odstup signálu od šumu udáva 76 dB (IEC-A). Vstupná impedancia je 20 kOhm, napájanie 20 V / 3A DC 100 - 240 V, 50/60. Špecifikom sú pozlátené RCA konektory a izolované výstupy reproduktorov. High-endový model je po všetkých stránkach na veľmi vysokej úrovni a teší sa veľkému záujmu audiofilné verejnosti.

Spoločnosť s dobrým menom

Produkty s označením Pro-Ject majú jedno spoločné - sú výsledkom perfektnej spolupráce špičkových návrhárskych a výrobných tímov. Rakúska spoločnosť Pro-Ject Audio Systems, ktorá sídli vo Viedni, je jedným z najmodernejších výrobcov presnej mechaniky v krajine.

Od svojho počiatku (založená bola v roku 1990 Heinzom Lichteneggerom) mala veľké plány s výrobou tovaru, respektíve spotrebný hi-fi elektroniky. Základné víziu tvorili jednoduché, prehľadné a úplne funkčné produkty. S postupom času bol zámer realizovaný a úspešné výrobky prúdili čoskoro do rôznych krajín sveta.

Dnešná moderná spoločnosť Pro-Ject Audio Systems patrí k svetovým dodávateľom špičkových gramofónov a ďalšieho súvisiaceho sortimentu a príslušenstva. Prevažná väčšina modelov je navrhnutá za účelom uspokojiť všetky úrovne očakávania, vrátane rozpočtu. Na čo sa môžu zákazníci úplne spoľahnúť je kompetentný servis a podpora od distribútorov spoločnosti Pro-Ject, tí sú vysoko kvalifikovaní pre zoznámenie s technológiami reprodukcie analógových záznamov.

Prečo si vybrať integrovaný zosilňovač Stereo Box S2?

Tento typ, rovnako ako všetky spriaznené produkty Pre Project, vykazuje zvukovú výkonnosť nad rámec očakávaných možností. Bonusom budiž fakt, že zariadenie je ľahko použiteľné, takmer bez údržbové a spoľahlivo fungujúci.

V modernom svete sa určite nestratí, pretože svojimi sympatiami priťahuje veľkú časť audiofilných priaznivcov, ktorí milujú hudbu vo všetkých podobách a hľadajú kvalitu, ktorý bude pre ne dostupná. Voľba modelu Stereo Box S2 je zásahom do čierneho.

Výrobca Pro-Ject
Počet kanálů 2.0
Výkon na kanál (W) 2 x 25 (8 Ω) / 2 x 37 (4 Ω)
Dynamický výkon (W) nespecifikováno
Frekvenčná odezva od (Hz) 20
Frekvenčná odezva do (Hz) 20000
Odstup signál / šum (dB) 76
THD (%) < 0,05
Analógový vstup RCA, Jack (3,5 mm)
Analógový výstup Jack (3,5 mm)
Typ Analógový
D/A prevodník
Digitálny vstup
Digitálny výstup Koaxiální 3,5 mm
Sieťové pripojenie
Internetové streamovacie služby
Lokálne streamovanie
Multiroom aplikácie
Rádio
PCM - vzorkování (kHz)
PCM - kvantování (bit)
Podporované audio formáty
DSD
Digitální vstupy (kHz / bit)
Farba Čierna
Šírka (mm) 103
Výška (mm) 37
Hĺbka (mm) 125
Hmotnosť (kg) 0,72
Vaše hodnotenie