+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko
Rega Planar 1
Rega Planar 1 Rega Planar 1 Rega Planar 1 Rega Planar 1 Rega Planar 1 Rega Planar 1 Rega Planar 1 Rega Planar 1

Rega Planar 1

299 €

Dostupnosť: Dostupnosť zistíte kliknutím na štvorček s farbou

* Povinné

299 €

Výrobok môžete zakúpiť tiež v akčnom sete so zľavou

Cena pri zakúpení samostatne: 418 €
Ušetříte: 9 €
409 €

Popis

Každý klient víta produkty užívateľsky priateľské, nezložíte, moderné, funkčné. Keď majú ešte aj esteticky ladený dizajn, potom je to výhra. Takýto ultra moderné gramofón súčasného štýlu s celkom novým ramienkom RB 110 s automatickým nastavením anti-skatingu láka nejedného užívateľa do akcie. K úplnej spokojnosti postačí gramofón vybaliť, nasunúť na ramienko závažia do prípravnej polohy, uvoľniť prenosku od chrániče a produkcia môže začať. Ku gramofónu náleží MM prenoska Rega Carbon.

  • Gramofón s prednastaveným ramienkom
  • Ramienko RB110 nie s novým ložiskom na mieru vytvoreným, ktorý spôsobuje ultra-nízke trenie
  • Prenoska Rega Carbon přednastavaná
  • 24v synchrónny AC motor zaistí lepšiu rýchlostné stabilitu a nízke rušenia
  • Telo gramofónu z duroplastických s vysoko lesklým finišom
  • Fenolový tanier s vylepšeným zotrvačníkom
  • Re-dizajnované nôžky pre zlepšenú stabilitu a redukciu prenosu vibrácií

Konštrukčné dizajn

Zásadným elementom modelu Planar 1 je rigidné termoset, ktorý zdobí lesklý, upravený povrch. Inováciou prešiel tanier so zotrvačníkovým efektom, aby bolo eliminované kolísanie otáčok, využíva unášacie modul a originálne presné guľôčkové ložisko z mosadze. Pohonu taniera napomáha remienok, pomocou 24 V asynchrónneho motora s hliníkovou kladkou (33/45 otáčok), presným riadením, extrémne nízkou hladinou hluku a stabilnými otáčkami. Základňa sa ďalej môže pýšiť modifikovanými nožičkami, ktoré zaisťujú lepšiu stabilitu a znižujú prenos vibrácií zvonku.

Špičkové vybavenie

V lesklom bielom alebo čiernom prevedení je tento model skutočne na zahryznutie. Skvelú výbavu korunuje kvalitný výstupný kábel s RCA konektormi, priehľadný kryt, úplne nová rampa RB110 nie, disponujúci novými ložiskami s nulovým prehrávaním a nízkym trením. Všetky firemné novinky sú navyše patentované. Lepšie funkčnosť zahŕňa automatické nastavenie skreslenia, ktoré odmieta potrebu užívateľa nastaviť skreslenie. Inovatívny zmenou je ergonomická, rekonštruovaná a tuhá hlavice pre pohodlnejšie použitie i vizáž.

Všetky precedens aspekty

Štandardným príslušenstvom je dodávaná kazeta REGA Carbon. Prvotriedne gramofón využíva 24 V asynchrónny striedavý motor s novou doskou motora a hliníkovou kladkou, ktorá ponúka zníženú hlučnosť a lepšiu rýchlostné stabilitu. Tiež akceptuje lesklý laminátový podstavec s výrazne modernizovaným vzhľadom a novým ergonomicky umiestneným vypínačom na spodnej strane.
Centrálne - hlavné puzdro ložiska z mosadze je rekonštruovanej a ponúka príjemnejšie prispôsobenie, pomáha odstrániť namáhanie samotného ložiska a súčasne zmenšuje prenos potenciálna energia. Tanier má priemer 23 mm, je skôr vyššia, fenolický, s vylepšeným efektom zotrvačnosti. Tým je daná dostatočná stabilita rýchlosti.

Čo všetko má REGA na svedomí

Výskumný technický a konštrukčný tím spoločnosti REGA sa tiež zameral na rekonštrukciu nohách, zásobník motora a nový kryt pre motor s integrovaným chladením. Plug and Play produktu a nové nastavenie je aktualizované za menej, ako tridsať sekúnd. Ručne zostavené je ramienko RB110 nie, dôležitú úlohu hrá vysoko kvalitný motor s nízkymi vibráciami.
To všetko udáva komplexné charakteristiku produktu, vrátane použitia kvalitných materiálov (napr. Fenolová živica). Ku komplementárnym (doplnkovým alias doplňujúcim) komponentom patrí Performance Pack, Fono Mini A2D fono stage alebo novinka roka 2017 - Brio integrovaný zosilňovač.

Ako sa zrodila značka REGA

REGA je jednou z úspešných výrobných spoločností, ktorá sa zaoberá kvalitný audio technikou. Sídli vo Veľkej Británii a jej vznik je datovaný k roku 1973, kedy bola založená dvoma nadšencami, Tony Relphem a Roy Gandym. Zo začiatkov ich priezvisko je odvodený aj názov spoločnosti.
V súčasnej dobe je REGA všeobecne známou a uznávanou značkou pre svoje výborné a užívateľsky jednoduché gramofóny, ktoré spolu s inými produktmi uvádza na trh. Výrobca vďaka svojmu portfóliu kvalitných produktov zbiera jedno ocenenie za druhým, a to nielen v Anglicku, ale aj po celom svete. Produkcia REGA vyniká precíznosťou a moderným dizajnom, je dostupná širokým užívateľským vrstvám.

Recenzia Rega Planar 1

 Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Rega Planar 1

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Rega
Rýchlosť 33 / 45 RPM
Prepínánie rýchlosti Manuálne
Obsluha Manuálna
Pohon Remienkový
Vybavený prenoskou
Prenoska Rega Carbon
Vybavený predzosilňovačem
Analógový výstup RCA (odpojiteľný)
Typ gramofonu Analógový
Nadštandardny BT kodek
PCM - vzorkování (kHz)
PCM - kvantování (bit)
DSD
Šírka (mm) 447
Výška (mm) 117
Hĺbka (mm) 360
Hmotnosť (kg) 4,2
Príslušenstvo Kryt, plsťová podložka