RELOOP Elite

SKU
HN198781
1 399 €
Skladom

Spoločnosť Reloop uvádza na trh novú sériu Elite, ktorá pozostáva z DJ gramofónu RP-8000 MK2 a dvojkanálového mixážneho pultu Elite. Séria je špeciálne navrhnutá na ovládanie najpopulárnejšieho DJ softvéru Serato. Mixážny pult Reloop Elite so šestnástimi podsvietenými RGB performance padmi rozdelenými do dvoch kanálov je ideálny na živé vystúpenia aj v tých najtemnejších kluboch. Pady môžete používať na ovládanie všetkých softvérových funkcií, takže môžete do svojich skladieb pridávať rôzne efekty a filtre, ktoré ponúka Serato. Pady sú navzájom nezávislé, takže pre každý gramofón Reloop RP-8000 MK2 môžete zvoliť iné nastavenia.


Vrátane výkonnostných padov nájdete na mixážnom pulte tri bezkontaktné mini fadery. Dva fadery ovládajú hlasitosť zvukového signálu, zatiaľ čo stredný crossfader plynule prechádza z jednej stopy do druhej bez rušivých medzier. Prechod medzi stopami môžete upraviť pomocou ovládača Curve na prednej strane mixážneho pultu. Ďalším ovládacím prvkom je trojpásmový ekvalizér na úpravu zvukových charakteristík a potenciometer hlasitosti Gain. Pomocou intuitívnych ovládacích prvkov môžete spravovať až dvanásť perfomance modov a dva samostatné efekty, aby ste čo najlepšie využili svoju kreativitu a urobili živé vystúpenia melodickejšími a muzikálnejšími. Okrem toho každý kanál obsahuje digitálny LCD displej pre prehľadnejšie nastavenie vašich parametrov a režimov prehrávania.


Predný panel mixážneho pultu je vybavený štyrmi potenciometrami na ovládanie hlasitosti a nastavenie mikrofónového vstupného signálu, ovládačom Curve pre fadery a prepínačom režimu Reverse. K dispozícii sú aj dva výstupy na slúchadlá, ktoré oceníte počas spoločných vystúpení alebo DJských súbojov.


Zadná strana ponúka vstupy RCA na pripojenie hudobných prehrávačov alebo iného DJského príslušenstva , vstup pre mikrofón, výstupy XLR/RCA na ozvučenie PA, výstupy USB na pripojenie k počítaču a dva vstupy USB pre Reloop RP-8000 MK2.


Nová séria produktov Reloop kombinuje najmodernejšie technológie s kvalitnými a odolnými materiálmi.

Parametre

  • Typ: Digitálny mixér
  • Výstupy: 2x stereo RCA, XLR, Booth Jack 6,3 mm TRS, 2x USB (B), 2x USB (A)
  • Vstupy: 5x stereo RCA, Booth Jack 6,3 mm TRS
  • Počet kanálov: 2
  • USB: Áno
  • Farba: čierna
  • Obsah balenia: napájací kábel
  • Vrátane adaptéra: Áno
  • Krajina výroby: Čína

 

Ukážka:

 

Výrobca RELOOP
Farba Čierna
Hmotnosť (kg) 6
Príslušenstvo Plná verze Serato DJ Pro s DVS Expansion Pack, 2x Serato Control Vinyly s technologií NoiseMap ™ , USB kabel, napájecí kabel, návod k obsluze
Vaše hodnotenie