DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

RELOOP RP-8000 MK2

SKU
HN198782
569 €
Skladom

Tu to žije, tu to hrá

Kto alebo čo je Reloop? Rovnomenná spoločnosť vyrábajúca DJ vybavenie existuje od roku 1996, keď ju v Nemecku založil Robert Lauterwein. Zakladateľ sa z obchodu s vinylmi stal úspešným klubom s významnými hudobnými hosťami. Jeho záujem o oblasť nahrávacích spoločností bol taký silný, že si začal vyrábať vlastné dídžejské vybavenie. Tak sa zrodil Reloop s nesmiernou, neutíchajúcou vášňou pre hudbu, pre zvuk.

RP séria

Séria RP výrobcu sa zaoberala gramofónovými zariadeniami, ktoré sa stále vyrábajú. Po nich uzreli svetlo sveta mixážne pulty, procesory, CD prehrávače, digitálne kontroléry a mnohé ďalšie produkty. Značka Reloop získala zvuk, pružne reaguje na moderné trendy a prispôsobuje svoju ponuku tomu, čo DJi v súčasnosti požadujú. Partnerstvá s renomovanými DJ značkami, ako sú Ableton, Algoriddim. Serato, Ortofon, Glorious, Melodics alebo Virtual DJ sa zdajú byť nevyhnutné. O kom to hovoríme? Hlavným reproduktorom je gramofón RP-8000 MK2.

Vysoko uznávaný gramofón

Popularita gramofónov Reloop v komunite DJ-ov je značná, čo podčiarkuje skvelú prácu progresívnej audio spoločnosti, ktorej veľkú podporu podporujú mnohé ocenenia a uznania od komunity používateľov. Na ich strane sú aj recenzie z odborných časopisov a výstav, ako sú NAMM, DJ Mag, Mixmove Award a DJ Tools Award. Najviac chválené boli mixážne pulty série RMX, kontroléry Jockey a gramofón RP-8000.

Zaujímavosťou je, že výrobca sa vyšplhal do rebríčka piatich najlepších DJ značiek na svete a jeho produkty sa bezproblémovo hrajú vo viac ako osemdesiatich piatich krajinách sveta. Jej gramofóny, kontroléry, mixážne pulty, zvukové karty, slúchadlá, mikrofóny, kryty, štúdiové vybavenie, gramofóny a ďalšie príslušenstvo sú tým, bez čoho sa moderný DJ jednoducho nezaobíde.

Unikátny, pokročilý a moderný gramofón

RP-8000 MK2 je najpokročilejší gramofón poslednej doby, ktorý bol vyvinutý v spolupráci s renomovanými výrobcami gramofónov a navrhnutý na bezproblémovú integráciu so systémom Serato DJ Pro. Má možnosť ovládať až 7 rôznych režimov výkonu prostredníctvom sekcie padov. V režime Platter Play môžete pomocou podložiek ovládať rýchlosť otáčania taniera a vytvárať autentickú hudobnú produkciu. Tento model vyjadruje autentickú harmóniu špičkového profesionálneho gramofónu a inovatívneho hudobného nástroja.

Konštrukčný dizajn

Robustná konštrukcia gramofónu v čiernom vyhotovení bezchybne tlmí a izoluje vibrácie, čo vedie k lepšiemu štartovaciemu momentu. Inováciou je výškovo nastaviteľné rameno, ktoré sa vyrovná aj komponentom špičkových gramofónov. Jednoduché ovládanie softvéru Serato zabezpečuje intuitívne ovládanie a k dispozícii je aj výber z troch rýchlostí prehrávania (33 1/3, 45 a 78 ot./min.), LED svetelná ihla na osvetlenie taniera a digitálny LCD displej pre prehľadnejšie nastavenie parametrov a režimu prehrávania.

Nová séria Reloop uprednostňuje pokročilé technológie a kvalitne vybrané a overené materiály. Prachový kryt nie je súčasťou balenia.

Technické špecifikácie

Hybridný gramofón s priamym pohonom obsahuje pripojenie Phono/Line Out (L/R RCA), USB (B), USB (A) a USB. Zariadenie je široké 458 mm, vysoké 145 mm, hlboké 354 mm a váži celých 11,8 kg. Pridanou hodnotou je kábel USB, kábel RCA, napájací kábel, podložka, osvetlenie LED, závažia, adaptér a príručka.
Funkcia Direct Drive slúži na priamy pohon s vysokým krútiacim momentom a k dispozícii je sedem nezávislých farebných režimov RGB. Funkcia Platter Play umožňuje pomocou padov ovládať rýchlosť dosky prostredníctvom MIDI, čo znamená väčšiu flexibilitu.

 

*** Translated with www.DeepL.com/Translator (free version) ***

Výrobca RELOOP
Odstup signál / šum (dB) > 55
Wow & flutter (%) 0,01%
Rýchlosť 33 / 45 / 78 RPM
Prepínánie rýchlosti Elektronické
Obsluha Manuálna
Pohon Priamý
Vybavený prenoskou
Náhradná ihla -
Vybavený predzosilňovačem
Analógový výstup RCA (odpojiteľný), Jack 3,5 mm
Digitálny výstup USB
Farba Čierna
Šírka (mm) 458
Výška (mm) 145
Hĺbka (mm) 354
Hmotnosť (kg) 11,8
Príslušenstvo Gramofon, USB kabel, RCA kabel, napájecí kabel
Vaše hodnotenie