SK: +421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

 • Slovensko
Klipsch RP-150M
Klipsch RP-150M Klipsch RP-150M Klipsch RP-150M Klipsch RP-150M Klipsch RP-150M

Klipsch RP-150M

579 €

Dostupnosť: Dostupnosť zistíte kliknutím na štvorček s farbou

* Povinné

Popis

Výber klasického, ale moderného zvukového systému prispôsobeného menším interiérom a spĺňajúcim požiadavky užívateľov hudby alebo domáceho kina nie je ničím novým pod slnkom. Produktová rada značky Klipsch Brand Premier Series sa pohybuje medzi základnými nosnými prvkami, vrátane basového reflexného dvojpásmového systému so stredným basovým meničom a tweeterom rovnakej kvality, takže zvuk vytvára veľmi autentický a prirodzený.

Dvojičky s dynamickým, jedinečným zvukom

Až v prvej polovici minulého storočia založil legendárny zvukový inžinier Paul W. Klipsch renomovanú americká spoločnosť, ktorej doménou sa stala svetová produkcia stereo reproduktorov a domáceho kina. Ich patenty boli aplikované americkými vývojármi v mnohých postupných modelových a produktových radách. Unikátny soundtrack je patent, ktorý stojí za zmienku a nový systém Tractrix 90x 90 horn má zásadný vplyv na všetky výsledné efekty hifi systémov vrátane referenčnej odozvy a komplexnej dynamickej charakteristiky soundtracku.

Pevné telo, super vzhľad

Hoci bohužiaľ nasledujúce popisné prvky sa nevzťahujú na toľko ženských tvarov a kriviek, môžu sa neodolateľne odvolávať na ešte menšie reproduktory RP-150M. Zvukotesné steny sú vyrobené z pevných MDF drevovláknitých dosiek, ktoré sú podporované systémom výstužných častí. Rezonancia a akékoľvek nevhodné chyby nemajú šancu preniknúť do éteru. V odtieni Ebony reproduktor pôsobí záhadne a charizmaticky, Cherry je odtieň rozumnejší a efektívnejší v každom nastavení. Očividne a esteticky majú dostatočne vysokú úroveň, ale v miestnosti nepôsobia skromne, aj keď sa môžu pochváliť rozmermi len 195 x 370 x 271 mm a hmotnosťou pod 7 kg.

Niekoľko teórií a techník nezabije nikoho ...

Samotný zvukový systém neznamená nič, ale zahŕňa takmer 135 mm stredný basový reproduktor s kužeľovou clonou Cerametallic a 25 mm výškovým ​​LTS. To je miesto, kde hybridný systém novej technológie Tractrix roh nájde svoje nenahraditeľné miesto. Frekvenčná odozva sa pohybuje od 48 do 24 000 Hz s rozdeľovacou frekvenciou 1500 Hz, akustická citlivosť je až 92 decibelov a hodnota impedancie je 8 Ohm. Skrutkovače, klasické vedenie, kryt, odnímateľná mriežka reproduktorov s magnetickou rukoväťou, dizajn a praktické rozloženie celého systému jednoducho dopĺňajú komplexne revidované modely predchádzajúcej série.

Kto hľadá, ten nájde

V každom ohľade je jednoduchá a dokonale dokonalá zostava reproduktorov zaujímavý a vyhľadávaný modul, ktorý dokáže veľa. Filmová a hudobná produkcia je rozhodne taká, v tomto prípade je to cieľový prvok pre získanie priestorového zvuku, veľkolepých basov, pozoruhodných basov a jasných, zreteľných výšok v ľubovoľnom vybranom štádiu objemu. Úžasné dizajnové riešenie, ruka v ruke so všetkými parametrami, je zárukou vysokej citlivosti reči, dynamicky reálneho akustického výrazu a to všetko za veľmi dobrú cenu. Pomer existujúcej kvality a výkonnosti modelu RP-150M k cene je vítaný širokou vrstvou používateľov verejnosti. Takže prečo si nevyberiete riešenie, ktoré je ponúkané. Zvuk vášho súkromného alebo pracovného priestoru tak, ako si to zaslúži. Bude prinášať výhody a spokojnosť všade tam, kde patrí. Vďaka svojmu príjemnému vzhľadu dokáže osviežiť a zdokonaliť únavné, tupé a šedé priestory, pretože sa môže naplniť zvukom plným dynamiky a života. Ako možno vidieť a počuť, želania klienta sú už splnené.

Technické parametre:

 • 2-pásmový reproduktor, bassreflex
 • Frekvenčný rozsah: 48-24000 Hz (± 3 dB)
 • Frekvencia rozdelenia: 1500 Hz
 • Nosnosť: 75/300 Watt
 • Citlivosť: 92 dB
 • Impedancia: 8 ohmov
 • Možnosti zapojenia: klasické
 • Tractrix Technology Horn
 • Výmenník ložísk: Cerametallic 135 mm
 • Výškový menič: Titánový výškový reproduktor LTS 25 mm
 • Rozmery (š x v x h): 195 x 370 x 271 mm
 • Hmotnosť: 6,7 kg / kus
 • Cena za pár

Prvý pohľad na Klipsch Reference Premiere

Predstavujeme Klipsch Reference Premiere SeriesPoradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Klipsch RP-150M

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Klipsch
Citlivosť (dB) 92 dB
Frekvenčná odezva od (Hz) 48 Hz
Frekvenčná odezva do (Hz) 24000 Hz
Impedancia (Ω) 8 Ω
Maximální výkon (W) 300 Watt
Počet pásem 2
RMS výkon (W) 75 Watt
Šírka (mm) 195 mm
Výška (mm) 370 mm
Hĺbka (mm) 271 mm
Hmotnosť (kg) 6,7 kg