Sennheiser HD 660 S

SKU
4044155249569
Znížená cena 369 € Bežná cena 384,80 €
Skladom
Spolu to funguje
Znížená cena 369 € Bežná cena 384,80 €
+
Znížená cena 177,82 € Bežná cena 191 €
=
546,82 €
0.0
0% of 100
Napísať recenziu
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznícke recenzie

Vaše hodnotenie

Keď slúchadlá, tak poriadna a od špecialistov. Keď špecialista, tak Sennheiser. Otázka prečo nie je na mieste, pretože tento nemecký výrobca je jedným z najuznávanejších a svojich klientov si doslova rozmaznáva. V rukáve má pre ne hneď niekoľko es - kvalitu, vášeň a jedinečný akustický zážitok. Špičkové vlastnosti vo svojej triede ponúka slúchadlový model HD 660 S, ktorého kľúčové prednosti nemožno len tak prehliadnuť.

 • Výrazný zvukový posun oproti legendárnym HD 650
 • Nekompromisná remeselné spracovanie pre maximálny komfort a výkon
 • Inovované meniče s mimoriadne nízkym harmonickým skreslením
 • Ručne vyberané a párované meniče pre precízne súbeh
 • 150 ohmov impedancia pre jednoduché pripojenie i prenosných Hi-Res prehrávačov
 • Káble vyrobené z vysoko vodivej OFC medi, s veľmi nízkym šumom, zosilnené para-aramidovými vláknami

Legendárny model a jeho štýlový následník

Dobrým priateľom a spoločníkom sú slúchadlá HD 600 a HD 650, ktorá ponúka Sennheiser už pekných pár rokov. Kedysi predstavovali tieto modely absolútnu špičku a zaobstarať si ich nemohol každý len tak. S otvorenou konštrukciou, muzikalitu, dynamikou a krištáľovým zvukom sa stali legendou, z ktorej vychádza model HD 660 S, obohatený o súčasné novinky v konštrukcii reproduktorov. V týchto slúchadlách je možné vysledovať vrcholnej technológie a tradičné nemeckú kvalitu. Kľúčové vlastnosti sú dokonalou prácou technikov a ako čerešnička na torte sa vyníma ich dizajnová úprava. Čierny a antracitový kolorit je výsledkom súčasného vývoja dizajnu a je synonymom nadčasovej elegancie.

Počúvanie nás baví

Aby bol počúvanie komfortný, je potrebné využiť odolné a mimoriadne ľahké konštrukcie, eliptických náušníkov presne tvarovaných podľa anatómie ľudského ucha a priame konektivity s domácimi Hi-Fi komponenty najvyššej triedy. K dispozícii je za tým účelom nesymetrický kábel so pozláteným konektorom 6,35 mm, ale aj symetrický s konektorom 4,4 mm Pentaconn. Základom špeciálne prispôsobených káblov je vysoko vodivá OFC meď s minimálnym prenosovým šumom a para-amidy posilnená konštrukcia. Audiofilovia si tak prídu na svoje a počujú aj najjemnejšie nuansy hudby, pretože reprodukcia je presná, transparentná, emotívne. Príjemnými pre uši sú tiež mimoriadne pohodlné polstrované semišové náušníky, skvele padnúce vďaka ergonomickému dizajnu, výhodou je odpojiteľný kábel. Neveríte? Príďte si ich k nám vyskúšať na vlastné uši!

Kľúčové aspekty

Dynamická otvorené slúchadlá HD 660 S sú založené na audiofilné technológiu, vychádzajúce z unikátneho frekvenčného rozsahu 10 - 41 000 Hz pri skreslení pod 0,04% THD a s maximálnou hladinou akustického tlaku (SPL) až 104 dB. Impedancia slúchadiel je 150 Ohm, ideání pre jednoduché pripojenie už domácich, prenosných Hi-Res prehrávačov. Konštrukcia je vystužená kevlarovým vláknom, páry reproduktorov sú starostlivo ručne vyberané. Inovovaný model je osadený dynamickým meničom s veľmi nízkym harmonickým skreslením a optimalizovaným systémom magnetov. Použité akustické hodváb prináša presný, rovnomerne vyvážený útlm. Vďaka modifikovaným materiálom je dosiahnutá lepšia, farebnejšie reprodukcie, extrémne ľahučké hliníkové cievky pridajú schopnosť precízne rýchle a impulzívny odozvy.

Byť náročný prináša ľahkosť bytia

Mať dvoje uši sa oplatí, obzvlášť keď tie "nevlastní" váži len 260 g. Pýchou audiofilského slúchadlového setu Sennheiser typu HD 660 S je prvotriedny akustická kvalita, štýlové prevedenie a moderné, inovatívne výbava. Na týchto základoch vystavať verný zvuk plný prirodzenosti a komfort emotívnych zážitkov nie je zhola nič neuskutočniteľné. Všetkých precedensov je cielene využité k prísnejšej kontrole nad pohybom membrány, k mikroskopicky presnému spracovanie oceľových dielov, v prospech okamžitej reakcie a neveľké zotrvačnosti pohybu membrány. Veľkú úlohu hrá dokonalejšie akustické okolia, tvorené ozvučnicou slúchadiel. Dlhé hodiny počúvania uspokojí amatérske i profesionálne poslucháčov, zvukára, muzikantov. Spojenie príjemného s užitočným má spoločného menovateľa. Snívať o tom ale nestačí. Sennheiser nie je sen, Sennheiser HD 660 S je skutočnosť.

Balenie obsahuje:

 • Slúchadlá HD 660 S
 • Kábel s jack 6.3 mm
 • Kábel s jack 4.4 mm Pentaconn
 • Redukciu samicu 6.3 mm na 3.5 mm jack
 • Manuál
 • Prepravné puzdro
Výrobca Sennheiser
Typ slúchadiel Okolo uší
Konštrukcia Otvorené
Meniče Dynamické
Frekvenčná odezva od (Hz) 10
Frekvenčná odezva do (Hz) 41000
THD+N (%) < 0,04
Impedancia (Ω) 150
Citlivosť (dB) 104
Mikrofon
Dĺžka kábla (m) nespecifikováno
Farba Čierna
Hmotnosť (g) 260