DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

+421 919 200 300

PO-PIA: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

 • Slovensko
Sennheiser IE 60
Sennheiser IE 60 Sennheiser IE 60 Sennheiser IE 60 Sennheiser IE 60 Sennheiser IE 60 Sennheiser IE 60 Sennheiser IE 60 Sennheiser IE 60

Sennheiser IE 60

Běžná cena: 130,88 €

Special Price 115 €

Dostupnosť: Skladom

Popis

Slúchadlá, ktorá si rozhodne zaslúži priazeň poslucháčov, môžu samozrejme slúžiť aj ako adekvátnu možnosť odpočúvania pre muzikantov. Sú spoľahlivá a vydarene konštruovaná, pri sústredenom sledovaní hudobnej produkcie je potešujúce, že počuť sú úplne zreteľne oveľa jemnejšie odtiene a nuansy hudobného prúdu, či už sa jedná o akýkoľvek hudobný žáner. Tzv. intra-aurální sluchátková variant napovedá, že žiadny náušník nenájdeme, pretože zvuk malé "špunty" servírujú priamo do uší poslucháča.

Luxus za primeranú cenu

Svojou konštrukčné daností tento model slúchadiel plynule nadviazal na IE 6 a IE 8. Pre počúvanie vonkajšie aj pódiový sú ideálne, táto IE 60 disponujú čiernym plastovým telom, ktorý je asymetrické voči svojmu sluchátkovému dvojčaťu (je vždy nutné skontrolovať, do ktorého ucha ktorej slúchadlo patrí ). Patrí k nim pevný symetrický kábel, ktorý je 1,2 m dlhý a 2 mm silný. Cca 40 cm od slúchadlá sú káble spojené pohyblivou sponou z plastu. Citlivá telíčka potom ume rozpoznajú aj tie najvyššie výšky, basy, a tiež okraje pásma sa bravúrne predvedú, bez toho, aby zvuk bol nejako ochromený či skreslený. Jednou vetou: hrajú veľmi dobre v celom svojom dostatočne veľkom frekvenčnom rozsahu (10 - 18 000 Hz).

Bohaté príslušenstvo ako bonus

Okrem slúchadiel možno objaviť v menšej plastovej prepravnej škatuľke v tvare šuplíku ao rozmeroch 97 x 71 x 28 mm set náhradných ušných adaptérov, taktiež potrebný malý nástroj na čistenie, tvarované okuliarové náušníky, malú klipsňu pre pridržanie kábliku k čomukoľvek a v neposlednom rade aj stručný návod na použitie. Slúchadlá sú to veľmi elegantné a svojmu účelu dobre slúži.

Zo slovníka technických pojmov

Impedančné nominálna hodnota sa pohybuje na hranici 16 Ohm, akustická citlivosť je závislá od 115 dB (1kHz / VRMS), a váži len 5 g. Charakterovo ide o slúchadlá dynamická, navyše ergonomicky a moderne tvarovaná pre pohodlné vkladanie do uší, kde drží vďaka mäkkej , dobre vytvarované vložke. Pre záujemcov, ktorých zaujíma číselná hodnota harmonického skreslenia aneb THD, je táto <0,1%. Zvuk je jasný, prehľadný, zreteľný, autentický. Ako dokonalý celok hrajú brilantne, precízne v celom počuteľnom rozsahu dávajú potencionálnemu užívateľovi veľmi dobrý posluchový potenciál a bravúrne uspokojí jeho vysoké sluchové nároky.

Zhrnutie vlastností a kvalít produktu

Všetci tí, ktorí si žiadajú vysokú hudobnú kvalitu tuší všetko o vnímanie okolitých ruchov, ktoré je veľmi dobre tlmené, taktiež frekvenčná odozva je nadmieru uspokojivá a zodpovedajúce. Zaujímavým plus je, že káble možno variabilne meniť, a preto konštrukcia je vydarene veľmi odolná. Dôležitá je iste tiež kompatibilita s okolitými prenosnými prehrávačmi, ak sú kvalitné - iPad, iPod, iPhone a ďalšie. K transportu slúžia praktické puzdro, ktoré je vybavené balíčkom s odvlhčovacie soľou, rovnako ako sada ušných adaptérov, ušných hákov a klip na kábel.

Sennheiser znamená dobrý zvuk

Keď Fritz Sennheiser po vojne začal pracovať so svojimi kolegami inžiniermi na vzniku a rozvoji svojej pôvodne malej elektronickej firmy, nikto zrejme netušil, že jeho priezvisko bude raz synonymom veľkého zvuku a kvalitných mikrofónov aj špičkových slúchadiel. Jeho koncepcia bola rozvíjaná vzájomnou spoluprácou a rady výrobkov sa rýchlo rozrastali o stále lepšie a výkonnejšie typy. V každom prípade si teraz môže každý zo záujemcov urobiť obrázok sám a vyskúšať ich na vlastné uši.

Technické parametre:

 • Materiál náušníkov: Silikón
 • Tvar náušníkov: Do uší (in-ear, intraaural)
 • Frekvenčný rozsah: 10 - 18.000 Hz
 • Citlivosť: 115 dB / mW
 • Impedancia: 16 Ω
 • Harmonické skreslenie: <= 0,1%
 • Hmotnosť: 5 g
 • Odpojiteľný kábel: nie
 • Parametre kábla: 1,2 m
 • Konektor: 3,5 mm lomený

Obsah balenia:

 • puzdro
 • náhradné nástavce (S, M, L)
 • nástroj na čistenie
 • klip na kábel
 • klipy za uši

Rozbalenie slúchadiel Sennheiser IE 60Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Sennheiser IE 60

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Sennheiser
Frekvenčná odezva od (Hz) 10 Hz
Frekvenčná odezva do (Hz) 18000 Hz
Impedancia (Ω) 16 Ω
Citlivosť (dB) 115 dB
Mikrofon
Dĺžka kábla (m) 1,2 m
Farba Čierna