Vážení zákazníci, 28. 2. 2020 bude štúdio v Zlíne zatvorené z dôvodu návštevy výstavy Audio Video Show v Prahe. Ďakujeme za pochopenie.

+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

 • Slovensko
Sonos CONNECT
Sonos CONNECT Sonos CONNECT Sonos CONNECT Sonos CONNECT Sonos CONNECT Sonos CONNECT Sonos CONNECT

Sonos CONNECT

398,90 €

Dostupnosť: Do 5 dní

Popis

Ako jednoducho ozvučiť celý dom príjemnou a nevtieravou hudbou?
Ponúka sa variant s bezdrôtovým prepojením, z produkcie Sonos je na trhu toľko alternatív, koľko len chcete. Sonos CONNECT sa vyznačuje jednoduchou a intuitívne inštaláciou, ovládaním aj vyspelými pokročilými funkciami, ktorý ho stavia na popredné priečky v hľadáčiku širokej verejnosti. Nechýba ani prepojenie s internetovými rádiami a funkcií Deezer Elite, ktorý je daná formátom FLAC.

Čo ponúka tento unikátny a zaujímavý model?

O bezdrôtovom prehrávači sa ešte nerozprávajú žiadne rozprávky. Napriek tomu vie pripojiť audio sústavu, je schopný prehrávať obľúbenú hudbu z dátových úložísk alebo mnohých svetových internetových rádií a ovláda aj iné úžasné veci, vrátane napojenia na múdra zariadenia iOS, Android alebo PC. K tomu postačí jeden digitálny a koaxiálny vstup, analógový zvukový vstup a výstup.

Sonos CONNECT je fungujúci systém

Jednotky systému potom dokážu medzi sebou vystavať svoju vlastnú sieť bez drôtov, vďaka ktorej je možné prenášať dáta a vzájomne medzi sebou komunikovať. Postačí potom už len vlastniť tabliet, telefón s dotykovým displejom.
Výnimkou je aplikácia Sonos Desktop, ktorý môže pracovať hneď z PC alebo notebooku. Podmienkou dokonale fungujúceho systému je ale hlavne prítomnosť domácej Wi-Fi bezdrôtovej siete, potom je o kvalitný automatické ovládanie všetkých jednotiek v sieti systéme Sonos postarané. Pritom platí, že každá jednotka je ako prijímačom, tak i vysielačom tejto siete.

Viete, že ...

Viete, že nepotrebujete žiadne prepojovacie káble a aj bez nich dokážete ovládať akýkoľvek prístroj - Sonos jednotku - z vybraného interiéru v ľubovoľnej časti domu alebo bytu?
Viete, že si môžete vyberať zo svetových rádií, ktorých je viac ako 100 000 a netreba pritom ani zapínať domáce PC?
Viete, že intuitívnosť zariadenie je bonusom číslo jedna, pretože ovládnuť Sonos dokáže aj človek bez technických znalostí?

Konektivita je vždy to, čo nás zaujíma

Internetová konektivita je práve v tomto prípade jednoznačne zastúpená pre všetky prístroje pridané do systému. CONNECT má k dispozícii dva ethernetové porty, ktoré sú potrebné na zdieľanie internetového pripojenia so set-top boxom, PC, hernou konzolou, NAS. Výhodou je tiež ovládanie hlasitosti až do úplného stlmenie telefónom alebo tabletom. S obľúbenou hudbou a jej načasovaním, respektíve naplánovaním ide aj vstávať aj zaspávať, cvičiť, spievať, tancovať, ako je libo. Funkcia časovača zapnutia a vypnutia - to je teda vec!

Vyspelé audio technológia sa rovnajú šikovnému prehrávanie hudby

Veda a technika vládne svetom. Už nikoho neprekvapuje Multi-room systém, veď počúvanie hudby v ktorejkoľvek miestnosti z ľubovoľnej jednotky už nie je ničím novým pod slnkom. Špičkou medzi technológiami je SonosNet, bezdrôtová sieť, ktorý zvládne pokryť celú domácnosť synchrónne, bez výrazných vplyvov, ozvien, oneskorenie či iného rušenia.
Dosah je dostačujúce, kvalita sieťovej prevádzky je závislá od počtu antén a vysielačov v každej jednotke a značne ju ovplyvňuje tiež technológia MIMO, ktorá sa pýši viac vstupy aj výstupy. Staršie modely Sonos nemusí končiť v kontajneri, lebo tu platí tiež spätná kompatibilita - privítajú ju najmä audiofilovia vlastniaci predchádzajúce verzie novinkových modelov.

Len sa tak započúvať ...

Je iba jedna chvíľa, ale rôzne priania, rôzne nálady, požiadavky, túžby. Človek je tvor premenlivý. Ako príhodne riešia túto alternatívu Sonos! V rovnakej chvíli sa môžu ľudia v rôznych kútoch domu započúvať do rôzneho hudobného žánru, počúvať práve tú svoju obľúbenú skupinu alebo speváka.
Že toto už zaváňa sci-fi?
Nie, to len Sonos ukazuje, čo všetko dokáže.

Dôležité vlastnosti Sonos CONNECT:

 • Streamovanie hudby z celého sveta
 • Ovládanie pomocou tabletu, smartphonu alebo PC
 • Bezdrôtová komunikácia medzi všetkými jednotkami
 • Počúvanie cez 100 000 internetových rádií bez nutnosti zapnutia počítača
 • Obsahuje dvojportový switch
 • Podpora naprostej väčšiny známych audioformátov

Konektivita priestroja Sonos CONNECT:

 • 2x LAN Ethernet
 • 1x Digitálny optický výstup
 • 1x Digitálny koaxiálny výstup
 • 1x Analógový RCA vstup
 • 1x Analógový RCA výstup

Technické dáta:

 • Napájanie sieťové: 230 V adaptér AC 9V / 0.7A (AC to AC)
 • Rozmery (Š x H x V): 365 x 140 x 74 mm
 • Hmotnosť: 690 g

Obsah balenia:

 • Bezdrôtový prehrávač Sonos CONNECT
 • Napájací kábel
 • Ethernetový kábel
 • Inštalačné CD

Ukážka Sonos ConnectPoradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Sonos CONNECT

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Sonos
Farba Biela
Šírka (mm) 365 mm
Výška (mm) 74 mm
Hĺbka (mm) 140 mm
Hmotnosť (kg) 690 kg