SVS 3000 Micro - Biely Klavírny lak Rozbalené

SKU
SVS3000microwht_rozbal
AKČNÁ PONUKA
Znížená cena 959 € Bežná cena 1 119 €
Skladom
0.0
0% of 100
Napísať recenziu
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznícke recenzie

Vaše hodnotenie

Grand Master v malej verzii

Ponúka muzikálne basy s hĺbkou, razanciou a údernosťou, ktoré vychádzajú z prekvapivo kompaktného kabinetu. Konečne je na scéne mikrosubwoofer hodný značky SVS. Konštrukčný tím a inovácie referenčného subwoofera vytvorili zariadenie, ktoré je schopné poskytovať zvuk na najnižších frekvenciách pri zachovaní efektívneho riadenia tepla a energie v skrinke. Predchádzajúce konštrukcie boli nevyhovujúce, so slabým výstupom, skreslením a nekontrolovaným pohybom samotného krytu.

Úchvatné basy

Subwoofer SVS 3000 Micro, ktorý má malé rozmery, ale mohutný výkon, sa hodí do každej miestnosti a reproduktorového systému. Bez problémov dodáva energiu priestoru s neuveriteľne bohatými basmi, čo je o to pôsobivejšie, že má mikrorozmery. Vylepšením subwoofera SVS 16-Ultra o plne aktívne duálne optické zosilňovače a zosilňovač Sledge STA-800D2 s výkonom 800 W RMS, 2500 W Peak s diskrétnym výstupom MOSFET, poskytuje model 3000 Micro výkon, ktorý vyhladí výstup na taký obraz, aký si používateľská vrstva už dlho vyžaduje.

Subwoofer s mozgom

Obrovský výkon využívajú plne aktívne meniče SVS, ktoré sú zapojené paralelne a poskytujú dokonalé zosúladenie pre masívne basy a výstup s ostrými hudobnými prechodmi. Plocha dvoch wooferov dosahuje výkon na úrovni oveľa väčších subwooferov. Model 3000 Micro má mozog zodpovedajúci jeho veľkosti. 50 MHz DSP od Analog Devices umožňuje sofistikované ovládanie a ovplyvňuje krivky frekvenčnej odozvy pre optimálny výstup v reálnom svete, pričom zohľadňuje akustické ladenie miestnosti. Umožňuje tiež pokročilé ladenie a ovládanie prostredníctvom aplikácie DSP pre smartfóny.


Špecifikácie a parametre

Subwoofer má rozmery 278 x 297 x 271 mm a hmotnosť 10,2 kg. Zadný zosilňovač je vybavený inteligentným ovládacím rozhraním (ICI). Vonkajšie povrchové úpravy zahŕňajú čierny a biely lesklý klavírny behúň, skrutkovacie gumové nožičky a zosilnenú konštrukciu skrine z MDF, ktorá slúži ako základňa. Výkonný patentovaný systém feritových motorov vytvára magnetické polia s vysokou hustotou toku, ktoré kontrolujú hladinu akustického tlaku, ktorý presnou rýchlosťou naplní miestnosť.

Pripojiteľnosť zabezpečuje stereo vstup a výstup RCA s veľmi širokým vstupným napätím pre spotrebiteľské a profesionálne audio aplikácie. Vstupná impedancia je 16 kOhm (nesymetrický RCA) a spotreba energie v pohotovostnom režime je menej ako 0,5 W. Model je v súlade s RoHS vďaka bezolovnatému prevedeniu v rámci celosvetovej bezpečnostnej certifikácie.

Príslušenstvo

Súčasťou subwoofera sú dve ochranné mriežky z nehrdzavejúcej ocele, elastomerové izolačné nožičky, odolný napájací kábel a návod na použitie.

Výhody a funkcie

Precízne vyladená konfigurácia previsnutého motora zaručuje bezchybnú kontrolu basového reproduktora pri všetkých úrovniach pohonu. Patentovaný vstrekovaný NBR surround vytvorený pre extrémny zdvih a štvorvrstvové medené vinutie kmitacej cievky minimalizuje skreslenie a stláčanie energie, poskytuje efektívny odvod tepla a vyladenú magnetiku. Systém feritových motorov spoločnosti vytvára magnetické polia s vysokou hustotou toku.

Skvelému výkonu napomáha výstup plne diskrétnych tranzistorov MOSFET s účinnosťou zosilnenia triedy D, optimalizované krivky frekvenčnej odozvy a viacpásmové obmedzovače. Funguje pripojenie Bluetooth, ukladanie vlastných predvolieb na ladenie jedným dotykom s optimalizovanými nastaveniami na základe preferencií počúvania filmov, hudby a ďalších, 3-pásmový parametrický ekvalizér. Inteligentné ovládacie rozhranie na zadnom paneli spoločnosti SVS poskytuje možnosti ovládania a pripojenia, ktoré sú dôležité pre najdôležitejšie funkcie subwoofera.

 

Výrobca SVS
Typ subwoofera Aktívny
Meniče 2x 8" protilehlé
Typ reproduktora Uzavretý
Výkon kontinuální (W) 800
Výkon maximálny (W) 2500
Frekvenčná odezva od (Hz) 23
Frekvenčná odezva do (Hz) 240000
Farba Biela
Šírka (mm) 278
Výška (mm) 297
Hĺbka (mm) 271
Hmotnosť (kg) 10,2