DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko
Teac A-R650MKII
Teac A-R650MKII Teac A-R650MKII Teac A-R650MKII Teac A-R650MKII

Teac A-R650MKII

419,63 €

Dostupnosť: Do 5 dní

Popis

Výkonný stereo integrovaný zosilňovač

  • 120W + 120W pri 4 ohmoch
  • 7 audio vstupov
  • FET
  • Vstavaný Phono predzosilňovač
  • Vstup na mikrofón s Mic mixing
  • Dva voliteľné páry reproduktorových terminálov (A a B)
  • Balance Control, ekvalizácia (bass, treble) a Loudness
  • Source Direct
  • Slúchadlový výstup

Zvuk, ktorý je radosť počúvať

Ľudia s vysokými nárokmi na počúvanie hudby môžu svojich požiadaviek ľahko dosiahnuť, obráti ak svoju pozornosť k niektorému z modelov výkonných zosilňovačov značky TEAC. Z dielne japonskej výrobnej spoločnosti na elektroniku pochádza nemalé množstvo kvalitných audio zariadenia s dostatočným výstupným výkonom, ktorá vďaka svojim dispozíciám zaujme početnú audiofilskú obec.

Ideálnym riešením je výkonný zosilňovač

Integrovaný stereofónny zosilňovač A-R650 MKII prichádza až s 2 x 120 W výstupného výkonu do 4 Ohm a 2 x 90 W do 8 Ohm. Disponuje sofistikovanými diferenciálnymi vstupnými diskrétnymi obvodmi zosilňovača. Môže byť využitý zároveň s reproduktormi o impedanciu 4 a 16 Ohm bez ohľadu na to, či bude fungovať s reproduktormi regálovými alebo veľkými stĺpovými reproduktormi. Pretože je zosilňovač vybavený dvoma pármi výstupov reproduktorov, možno si vychutnať vynikajúci zvuk zároveň aj v oddelených miestnostiach.

Ďalšie funkcie zariadenia

K výbave zosilňovača patrí nastaviteľný vstup mikrofónu a výstup pre slúchadlá. Phono vstup so zabudovaným zosilňovačom Phono je atraktívnym prvkom pre tradičnú audiofilskú skupinu. K dispozícii je systémová jednotka diaľkového ovládania, ktoré ovláda prehrávač diskov CD-P650 a všetky komponenty s označením UR TEAC. Monitor TAPE2 prináša zvuk zo vstupu TAPE2 do reproduktorov, bez toho, aby záležalo na vstupnom zdroji.

Podčiarknuté a sčítané - univerzálny prístroj

S ohľadom na všetky špecifiká a technológie sa jedná o veľmi univerzálny prístroj, ktorý bude plnohodnotným partnerom reproduktorových sústav. Univerzálny diaľkový ovládač môže tiež ovládať CD-P650 CD prehrávač. Ku kľúčovým dispozíciám samotného zosilňovača patrí trojstupňový filter FET. Technológia Field Effect Transistor zaisťuje elimináciu rušenia a straty signálu. K dispozícii je celkom 7 Audio vstupov vrátane Phono vstupu a integrovaný Phono-ekvalizér zosilňovač (MM), mikrofónní vstup s reguláciou a výstup na dva páry reproduktorových sústav (A a B). Zariadenie umožňuje nastaviť vyváženosť kanálov, basov, výšok, Loudness, možno pripojiť slúchadlá.

Konštrukčný dizajn

Dizajnové spracovanie produktu uprednostňuje klasickú víziu v čiernej farbe, pričom je konštruovaný podľa rozmerov 435 x 142 x 355 mm a jeho hmotnosť je niečo málo cez 9 kg. Tím návrhárov a konštruktérov si dal záležať na jeho všestrannosti, sofistikovanosti a flexibilite. Šasi je celokovové, konštrukcia obvodu je daná optimalizovaným rozložením pre minimálne rušenie. Zóna A aj B umožňuje zapojiť dva páry sústav nezávisle na sebe, výber reproduktorov nie je obmedzený.
Audio vstupov je dosť na to, aby bola zabezpečená špičková konektivita a využiteľnosť tohto modelu. Všetko spoločne spríjemňuje všetku výbavu zariadení, vrátane cenovej relácie, vďaka ktorej je zosilňovač dostupný pomerne veľkej audiofilskej klientele.

Kde je TEAC, tam je spokojnosť

Model TEAC A-R650MKII má na svojom konte výrobcu, zameriavajúce sa hlavne na elektronické zariadenia. Japonská spoločnosť TEAC je na scéne už od roku 1953, kedy bola založená ako Tokyo Electro Acoustic Company. Sústredí sa prevažne na vývoj a výrobu inovatívnych produktov spotrebnej elektroniky.
V prvom rade ponúka kvalitné mini systémy s veľmi dobrým zvukom, hi-fi systémy, zosilňovače, rádia, CD prehrávača, prevodníky, slúchadlové zosilňovače, sieťové prehrávače a gramofóny, čím však výpočet nekončí. V ponuke má tiež niekoľko miniatúrnych riešení audio systémov, ktoré zaberú v posluchovom priestore minimum miesta. Najlepšie na tom je fakt, že ich stopercentný výkon tým nie je nijako ohrozený.Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Teac A-R650MKII

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Teac
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 120 (1kHz, 4Ω, 0,5% THD)
90 (1kHz, 8Ω, 0,5% THD)
Frekvenčná odezva od (Hz) 10
Frekvenčná odezva do (Hz) 65000
Odstup signál / šum (dB) 90
THD (%) 0,02
Podpora impedancie repro. (Ω) 4 - 16 (A nebo B)
8 - 16 (A + B)
Predné repro. terminály A + B (2 páry)
Analógový vstup RCA, RCA (Phono), Mikrofon
Analógový výstup Jack (6,35 mm)
Phono predzosilňovač MM
Typ Analógový
Digitálny vstup
Digitálny výstup Koaxiální 3,5 mm
Sieťové pripojenie
Lokálne streamovanie
Rádio
Farba Čierna
Šírka (mm) 435
Výška (mm) 142
Hĺbka (mm) 355
Hmotnosť (kg) 9,2