DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

Technics OTTAVA™ SC-C30 - Čierna

SKU
technicsscc30blk
-37%
Znížená cena 379 € Bežná cena 599 €
Skladom

Po predchádzajúcej dohode možno počuť u nás v štúdiu v Zlíně, Na Slanici 444. Vždy je potrebné sa objednať dopredu. Prostredníctvom mailu info@l-e.cz nebo na tel. čísle +420 721 123 123

 


Špičkový bezdrôtový audiosystém

  • Dve sady stredového a výškových reproduktorov
  • 12 cm subwoofer s dlhým zdvihom
  • Dokáže vytvoriť dokonalé stereofónny poľa aj vo veľkej miestnosti
  • Vybavený tromi jednotkami plne digitálnych zosilňovačov Jeno Engine - technológia
  • Odstránenie kolísania signálu a šumu v reprodukcii
  • Bluetooth s technológiu Re-master od spoločnosti Technics - reprodukuje signály čo najvernejšie původímu zvukovému zdroju
  • Space Tune ™
  • Elegantný a nadčasový dizajn
  • Podporuje AirPlay 2, Chromecast, Deezer, Tidal, Spotify, internetové rádio, Amazon music a sieťové prehrávanie

Skvelý zvuk v kompaktnom prevedení

Tiež túžite po kvalitnom počúvania a zvuku, vychádzajúceho z pohľadného, ​​moderného kompaktného zariadenia? Táto luxusná novinka pochádza z prestížnej rady bezdrôtových audiosystémov pre prehrávanie streamované hudby. Integrovaný audio systém dokáže vytvoriť dokonalé stereofónne zvukové pole aj vo veľkej miestnosti.

Stávka na dizajn

Nie každý prístroj dokáže zahrnúť oboje - spájať praktické funkcie s elegantným dizajnom. Práve v tomto prípade silný horný panel z hliníka spevňuje šasi a dokonalý OLED displej dopĺňajú ľahko ovládateľná tlačidla. Zadná stena hostí rebrovanie, ktoré dodáva eleganciu a súčasne zlepšuje odvádzanie prebytočného tepla. Tvar oblúka je zaujímavý, navyše napomáha eliminovať nežiaduce vibrácie a stojaté vlnenie v šasi. Je dokázané, že zlepšuje akustické vlastnosti v rozľahlejším zvukovom priestore. Model Ottava SC-C30 môže stať kdekoľvek.

Ottava S je premiant vo svojej triede

Tento model disponuje tromi jednotkami plne digitálnych zosilňovačov Jeno Engine (Jitter Elimination and Noise-shaping Optimisation), čiže originálnou technológiou odstránenie kolísania signálu a šumu v reprodukcii. Jeno zaisťujú presné a výkonné riadenie každej z reproduktorových jednotiek. Reproduktory sú nabité technológiou pre reprodukciu kvalitného zvuku z komprimovaných zvukových zdrojov, používanými službami streamovanie hudby, internetového rádia a Bluetooth. Ďalšie firemné technológie Re-master užíva algoritmus, s ktorým sú signály reprodukované čo najvernejšie a najbližšiemu pôvodnému zvukovému zdroju.

Ďalšie špičkové vybavenie

Od tohto modelu možno očakávať optimálny vyvážený zvuk pre akékoľvek prostredie počúvania Space Tune. Podať vynikajúci zvuk v každej miestnosti aj posluchovej pozícii je vďaka technológii Space Tune veľmi jednoduché. Okrem 3 prednastavených režimov, súvisiacich s ideálnym umiestnením reproduktorov, vie zabudovaný mikrofón zariadiť automatickú korekciu a optimalizáciu zvuku. Meranie a kompenzácia frekvenčnej odozvy s väčšou presnosťou je možné so systémom iOS. Tak je možné si vychutnať vyššiu kvalitu zvuku bez ohľadu na to, kde je systém umiestnený. Pýšiť sa môže dvoma prevedeniami - v čiernej alebo bielej farbe na mieru danej miestnosti.

Konštrukčný charakter

Kompaktná skriňa obsahuje dve sady stredo-pásmových a výškových reproduktorov a 120 mm subwoofer s dlhým zdvihom. Nátrubok pre presné riadenie smerovosti zariadi optimálne šírenie zvuku. Reproduktorové jednotky sú usporiadané v oblúku, ktorý kopíruje elegantne zakriveny čelný panel skrine. Súčasťou je subwoofer, umiestnený v strede skrine.

Všetko pre komfort

Kvalitu zvuku možno ešte vylepšiť jednoduchú operáciu s mikrofónom, integrovaným v jednotke
SC-C30. Veľmi presné meranie a nastavenie frekvenčnej odozvy zaisťuje aplikácie Technics Audio Center (so zariadením iOS). Platí plná kompatibilita - okrem prehrávania z USB a analógového alebo optického vstupu podporuje technológie Bluetooth, AirPlay 2, Chromecast built-in, Spotify, Tidal, Deezer, internetové rádio, Amazon Music, Roony funguje aj sieťové prehrávanie. Ktokoľvek potom môže pohodlne prehrávať široké spektrum hudobných zdrojov z jediného prístroja. Bohatá konektivita tiež podporuje multi-room, stereo párovanie a pripojenie Wi-Fi.

Multi-room a ChromeCast

Ak existuje viac reprosústav s funkciou Chromecast built-in, možno púšťať vo viacerých miestnostiach rôzne hudobné streamovacie služby alebo napríklad v rôznych miestnostiach prehrávať rôznu hudbu (s aplikáciou Google Home). Chromecast built-in podporuje rad hudobných streamovacích služieb. Funguje ak v rovnakej sieti reprosústava ovládana službou Google Voice, môže byť využité služby Google Assistant a s jej pomocou prehrávať hudbu v systéme Ottavi S SC-C30, vrátane používania ďalších funkcií. Bez chytrého telefónu s aplikáciou možno prehrávať a ovládať prevádzku hlasovými povelmi.

Ukážka reproduktora Technics Ottava SC-C30

<

Výrobca Technics
Počet reproduktorov 1
Výkon (W) Přední: 15 + 15 / Subwoofer: 30
Meniče Subwoofer: 120 mm
Woofer: 2 x 65 mm
Tweeter: 2 x 16 mm
Vlastní batérie
Hlasový asistent Google Assistant
Sieťové pripojenie Wi-Fi, Ethernet
Multiroom aplikácie Technics
Internetové streamovacie služby Internetové rádio, Deezer, Spotify, TIDAL
Lokálne streamovanie AirPlay 2, Bluetooth, Chromecast
Nadštandardny BT kodek AAC
Rádio FM
Mikrofon
NFC
Digitálny vstup Optický, USB-A
Digitálny výstup Koaxiální 3,5 mm
Analógový vstup Jack (3,5 mm)
Analógový výstup Jack (3,5 mm)
Níjanie iných zariadení
PCM - vzorkování (kHz) až 384
PCM - kvantování (bit) až 32
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, AIFF, MP3, AAC
DSD až DSD256 (11,2 MHz)
Farba Čierna
Šírka (mm) 315
Výška (mm) 190
Hĺbka (mm) 191
Hmotnosť (kg) 4,5
Vaše hodnotenie