+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko
Technics ST-C700
Technics ST-C700 Technics ST-C700 Technics ST-C700 Technics ST-C700 Technics ST-C700

Technics ST-C700

889 €

Dostupnosť: Do 5 dní

Popis

Sieťový prehrávač s izoláciou proti digitálnemu šumu

  • Architektúra izolujúca proti digitálnemu šumu
  • Optimálny obvodový systém vypne neaktívne digitálne moduly (displej, sieť, USB, apod.)
  • High Res Remaster - upscaling zdroja až na 192 Khz / 32 bit
  • Technisat Music App (ovládanie, DLNA, USB, multi-device control, korekcia bass / mid / treble)

Zážitky z počúvania v špičkovej kvalite

Nie je potrebné premýšľať, ako si obohatiť domácu kultúru. Ak je nablízku kvalitný sieťový prehrávač zvuku, potom je postarané. "Technics Definitive Sound" je naplnený vďaka niekoľkým zásadným faktorom výrobcu. Accurate Digital Technology, Noiseless Signal Technology a Emotive Acoustic Technology sú technológiami, vďaka ktorým je zvuk čistý zvuk a prirodzený s rozsiahlou šírkou zvukového aj dynamického pásma.

Prehrávať hudbu je tak ľahké

V sérii C700 nechýba medzi prvotriednymi modulmi hudobný prehrávač so sieťovými funkciami. Účinne odstrániť hluk a zaistiť čistý zážitok z počúvania má na starosti práve on.

Precedensy produktu

Digitálna architektúra s možnosťou izolovať šum, odstraňovať chvenie, spoločný režim pre LAN vstup a pulzný transformátor, zaštiťujúci digitálne rozhranie, zlepšuje čistotu zvuku a komplexné podanie hudobného obrazu. Externý šum je zablokovaný. S rovnakým cieľom funguje aj virtuálna prevádzka batérie, ktorá znižuje hluk, generovaná napájacím obvodom. Optimálne aktivovaný okruh vypne nepotrebné digitálne moduly, ako sú napríklad displeje, siete, USB a digitálne rozhranie, aby sa minimalizoval šum, generovaný počas prehrávania.

Aplikácia Technics Music App

Táto aplikácia umožňuje vybrať hudobný zdroj a prehrávacie zariadenie, načo ľahko a pohodlne vytvára zoznamy skladieb na obrazovke tabletu či smartfóne. Obrazovka aplikácie zobrazuje hudbu uloženú na pripojenom serveri kompatibilnom s DLNA, obsah uložený v zariadení so systémom App a hudobné súbory na pripojených pamäťových zariadeniach USB. Vo výsledku ide vlastne o integrované ovládanie prehrávania. Spolu s technológiou SE-R1 alebo SU-C700, aplikácia Technics Music App dovoľuje ovládať hlasitosť a prehrávanie, upravovať úroveň basov, stredov a výšok.

Kľúčové vlastnosti

Jednoduché a intuitívne menu, prehrávanie DLNA a pamäti USB, digitálny filter (prevzorkovanie s pôvodným algoritmom spoločnosti), funkcia playlistu a High Res Master stojí za všetkými úspechmi i obľubou prehrávača. Technický systém High Res Master mení zdroj zvuku na signál s vysokým rozlíšením až do 192 kHz / 32 bit, potláča digitálny šum za zvukový pás, napomáha originalite a priestorovosti hudby. Technológia Low noise isolation architecture zastupuje vysoko presné hodiny a vysoko presný prevodník D / A Burr-Brown PCM1795 (Texas Instruments). Analógové obvody vychádzajú z tých najkvalitnejších komponentov pre čo najčistejší zvuk.

Technické špecifiká

Prehrávač disponuje rozmermi 340 x 78 x 295 mm, pričom váži 4 kg. Funguje vo frekvenčnej odozve 2 - 90 000 Hz (-3 dB), s dynamickým rozsahom (IHF-A) 112 dB a odstupom signálu od šumu 112 dB. Terminál digitálneho vstupu je daný USB-DAC (USB-B) - so špecifikáciou triedy zvuku USB 2.0 - asynchrónny režim. K dispozícii je analógový výstupný terminál LINE, digitálny výstupný terminál, ďalej koaxiálny digitálny a optický digitálny, rozhranie Ethernetu, LAN (100 Base-TX / 10 Base-T) a systémový port vstup / výstup systému riadenia.
Platí kompatibilita s AirPlay, s tunerom, podporovaný je kodek Bluetooth. Zdrojom napájania je AC 120V, 60 Hz a spotreba energie 26 W. K príslušenstvu patrí diaľkové ovládanie, striedavý kábel, koaxiálny digitálny kábel, ovládací kábel a užívateľská príručka. Kladnému audio výsledku v neposlednom rade účinne napomáha dvojitý podvozok s vysokou tuhosťou, technicky prepracovaný konečný dizajn, vyznačujúci sa vysoko tuhou hliníkovou skriňou, ďalej dotykový prepínač Control a symetrická štruktúra zariadení.Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Technics ST-C700

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Technics
Digitálny vstup USB-A, USB-B
Digitálny výstup Koaxiálny RCA, Optický
Typ streamera Hybridný
Analógový vstup
Analógový výstup RCA (Line)
Frekvenčná odezva od (Hz) 2
Frekvenčná odezva do (Hz) 90000
Odstup signál / šum (dB) 112
THD+N (%) 0,0012
Sieťové pripojenie Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovacie služby Internetové rádio, Spotify, TIDAL
Lokálne streamovanie AirPlay, Bluetooth, Sieťové úložisko (UPnP, DLNA)
Nadštandardny BT kodek AAC, aptX™ Low Latency
Multiroom aplikácie Technics
Hlasový asistent
Rádio
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 32
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, AIFF, WMA , MP3, AAC
DSD až DSD128 (5,6 MHz)
Farba Strieborná
Šírka (mm) 340
Výška (mm) 78
Hĺbka (mm) 295
Hmotnosť (kg) 4