DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko

Vážení zákazníci,

radi by sme vás ubezpečili, že náš e-shop funguje naďalej bez problémov,
doručovanie objednávok potom prebieha bez obmedzenia a ZADARMO!!

S prianím pekného dňa,
Jan Čala, majiteľ spoločnostiNaša predajňa a výdajné miesta

Objednané produkty si môžete vyzdvihnúť osobne na niektorom z našich výdajných miest. Platiť môžete v hotovosti alebo vopred bankovým prevodom či platobnou kartou priamo na odbernom mieste.
Využiť môžete tiež nášho štúdia v Zlíne.

Štúdio L-E.sk Zlín

Showroom:

Na Slanici 444,
763 02
Zlín

Osobný odber Zásielkovňa

Zásielkovňa je najširšia sieť výdajných miest, ktorá zaisťuje výdaj tovaru na pobočkách po celej Slovenskej republike. Zásilkovna Vás informuje SMS správou a emailom o tom, že je Vaša zásielka pripravená na vyzdvihnutie. V emaile i SMS správe obdržíte číslo objednávky a heslo na ktorého základe Vám bude zásielka vydaná. Na vyzdvihnutie zásielky máte 7 kalendárnych dní. Ak si tovar v priebehu prvých dní nevyzdvihnete, bude Vám zaslaný email oznamujúci posledný deň uložení zásielky.
Bližšie informácie o výdajných miestach Zásilkovny nájdete vo vyhľadávači:

Osobný odber DPD Pickup

Vaša zasielku bude odoslaná na jedno z odberných miest DPD Pickup a tovar si môžete vyzdvihnúť sami, kedykoľvek sa vám to hodí na ktorejkoľvek pobočke po celej Slovenskej republike. O jej odovzdaní budete informovaní formou SMS alebo emailom. Platba je možná aj platobnou kartou a obvyklá doba pre doručenie balíčka na odberné miesto DPD Pickup je do 1-2 pracovných dní od expedície.
Bližšie informácie o odberných miestach DPD Pickup nájdete tu.