DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

+421 919 200 300

PO-PIA: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

 • Slovensko
Luxusní elektronika
Yamaha BD-S681
Yamaha BD-S681 Yamaha BD-S681 Yamaha BD-S681 Yamaha BD-S681 Yamaha BD-S681 Yamaha BD-S681

Yamaha BD-S681

329 €

Dostupnosť: Dostupnosť zistíte kliknutím na štvorček s farbou

* Povinné

329 €

Popis

S podporou Blu-ray 3D - najnovšieho video formátu, s vybavením a funkčnosťou HDMI terminálov s 4K upscaling, zaručujúci vysokú kvalitu obrazu a kompatibilitou s Miracast (bezdrôtový prenos obrazu) je produkcia modelu z dielne Yamaha na vysokej úrovni. Verejnosti sa predstavuje Blu-ray prehrávač séria BD, typ S681. Nenápadný, o to však lepšie vybavený, si razí cestu všade tam, kde je žiadaný a vítaný komplexný obraz z Blu-ray disku, bohatší o hĺbku, výraz, priestor.

Minimalistický dizajn

Pri podrobnej prehliadke voľným okom, či sa už výrobok v prevedení čiernom alebo titánovom, sú zrejmá minimalistické línie, poplatné súčasnému dizajnovému poňatie. Kompatibilita súborov, médií a Blu-ray 3D je zrejmá. V rozmeroch 435 x 86 x 257 mm a pri hmotnosti 2,7 kg je prehrávač typom podareného modelu s radom dobrých funkcií, vynikajúce konektivitou. Tú zastupuje predovšetkým výstup HDMI, port USB, výstup digitálneho (optický / koaxiálny) zvuku, 2 kanálový výstup zvuku Mixed, Ethernet.

Funkcie a technické zázemie

Neopomenuteľnou funkciou je bezpochyby 4K Upscaling, ďalej ponúkaný režim CD a Pure Direct mód pre prehrávanie hudobných diskov a zlepšenie citlivosti dát na čítanie. Bezdrôtový štandard Miracast je ideálny pre pripojenie akéhokoľvek smartphonu a tabletu, Wi-fi certified zasa dovoľuje, pokiaľ nie je v blízkosti router, aktivovať Direct funkciu pre neobmedzený streaming hudby z mobilného zariadenia.

V prevádzke sú všetky sieťové, audio aj video funkcie. DLNA certifikácia je ochranná známka Digital Living Network Alliance, zaisťujúce povinné formáty.

Blu-ray Disc

Blu-ray nahrávanie, prehrávanie a prepisovanie videa vo veľmi vysokom rozlíšení, ukladanie veľkého objemu dát a bezprecedentné HD zážitok je vizitkou tejto modernej formy optických diskov, ktoré sú typické pre tretiu generáciu. Blu-ray teda neznamená teda len to, čo preložíme - onen modrý lúč, respektíve modré laserové svetlo vyžarované pri čítaní dát, ale predovšetkým dokonalejšie a vyspelejšie technológiu prehrávanie v modernom svete. CD Digital Audio, Dolby Audio, DTS HD Master Audio, xvColor, voodoo, USB port, Java patrí k ďalším podporovaným technológiám.

Ponuka viac než akčná

Kto pozná značku Yamaha a už sa niekedy stretol s niektorými z ich produktov, je pokojný, pretože kvality tejto nadnárodnej japonskej spoločnosti tkvie v jej bohatej histórii, tradíciu, precíznu prácu a výsledkoch, ktorými je široká škála rozmanitých produktov nesúce známky dokonalého výsledného efektu. Momentálny trh s elektronikou sa pod jej menom zaoberá produkciou celého radu audio a video produktov, na ktorého druhom konci je napospol spokojný používateľ audiofil, muzikant, poslucháč, divák, kultúrne človek. S každým modelom súvisí nielen vzrastajúcou technologický potenciál, ale aj inovovaný vzhľad a imidž, ktorá predstavuje úplne inovačný a progresívny dizajn, súvisiace so životným štýlom.

Doprajte si na prvý pohľad aj počúvanie to najlepšie

Ak máte potrebu inovovať svoj arzenál domácich médií a povýšiť ho v rebríčku kvalifikovanosti do najvyšších priečok, stavte divokú kartu na zdokonalenú audio vizuálne techniku ​​s dobrými referenciami, ktorá rozžiari opticky aj akusticky váš osobný priestor, dodá vášmu domácemu pohodlie atmosféru spokojnosti a pokoja. V dnešnej uponáhľanej a hektickej dobe je tento precedens žiadaným, vítaným a vyhľadávaným.

Doprajte si svoj domáci luxus.

Blu-ray prehrávač BD-S681 ponúka svoje priority všetkým záujemcom za priaznivú cenu, s maximálnym nasadením a skvelým výpočtom všetkého, čo dobre vie. Neoľutujete.

Špecifické údaje:

 • Natívne: 480i / 576i, 480p / 576p, 1080i / 720p, 1080p
 • Upscaling: všetky natívne signály môžu byť upscalovaný až na 4K
 • CD mód pre vyššiu kvalitu prehrávania hudobných CD
 • Bluray 3D
 • Prehrávanie BlueRay / SACD / DVD / CD
 • Kompatibilita s Dolby True HD a DTS-HD Master Audio surround formáty
 • Wi-Fi a Ethernet
 • Video formáty: MKV s H.264, MPEG PS, MPEG TS, MPEG-4, VOB, AVI, ASF, WMV, AVCHD
 • Audio formáty: MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC, ALAC, DSD
 • Foto formáty: JPEG, GIF, PNG
 • Hi-res audio formáty: 192 kHz / 24-bit FLAC, ALAC, WAV a 5,6 MHz DSD
 • DLNA
 • USB prehrávanie (predné aj zadné port)
 • Prehrávanie galérií JPEG fotiek s MP3 hudobným sprievodom
 • Digitálny audio výstup: 1x optický / 1x koaxiálny
 • Digitálny výstup: 1x HDMI
 • Analógový audio výstup: 1x RCA (L / R)
 • Rozmery (š x v x h): 435 x 86 x 257 mm
 • Hmotnosť: 2,7 kg


Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Dobrý deň chcel by som sa opýtať, či tento prehrávač Yamaha BD-S681 vie prehrať aj disky Ultra HD Blu-ray, viem že robí Upscaling na 4K, ale či to video vie prehrať aj s média 4K disku, ďakujem za odpoveď a ešte niečo, len pre zaujímavosť upgraduje svoje výrobky Yamaha aj tak, že pridá kodek H.265, keďže tento model má H.264. ďakujem
0


Hodnotenie

Zákaznícke recenzie

Peter Kasl
24.6.2018

Sexi

Už v Novembri je moje

NOVOSAD EMANUEL
5.10.2017

KVALITA NA PRAVOM MIESTE,SUPER...

ZATIAL SOM SPOKOJNY,PREHRA SKORO VSETKO,DOBRA CENA...

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Yamaha BD-S681

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Yamaha