+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

 • Slovensko
Yamaha NP-S303
Yamaha NP-S303 Yamaha NP-S303 Yamaha NP-S303 Yamaha NP-S303 Yamaha NP-S303 Yamaha NP-S303

Yamaha NP-S303

349 €

Dostupnosť: Dostupnosť zistíte kliknutím na štvorček s farbou

* Povinné

349 €

Popis

Veľmi sympatickým spoločníkom je tento sieťový prehrávač, ktorého výbava je viac než dostačujúca. Vyzdvihnúť treba najmä kompatibilitu s multi-room systémom Music-Cast, streamovacie funkcie, Wi-Fi a Bluetooth, DLNA. Taktiež si hravo poradí s prehrávaním Hi-Res formátov DSD 5.6 MHz, FLAC, WAV, AIFF, a s cieľom získať optimálne zdroj zábavy je možné úplne jednoducho pripojiť flash disk.

 

Prichádza ako na zavolanie

Yamaha. Táto významná japonská spoločnosť má bohatú históriu, svoju vlastnú tradičnú stratégiu a neustále sa vyvíja. Práca expertov v tíme je založená na perfektný spoluprácu a neustálom pokroku - cieľovou métou je stále zvyšovať úroveň i kvalitu výrobkov. Široká škála audio a video produktov je zaslúžene odmenená všeobecnú užívateľskú spokojnosťou.

 

Dizajn a vysoká kvalita spracovania

Yamaha dizajn čerpá z firemných tradíciou a mnohoročného výskumu vrátane prieskumu trhu. Všetky používané komponenty spoločnosti Yamaha však vychádzajú z jednoduchého, avšak veľmi pohľadného dizajnu. Hlavným efektom sa javí čelný panel s povrchovou úpravou brúseného hliníka. Streamer NP-S303 je navrhnutý v jednotnom Yamaha štýle s tenkou konštrukciou. Aj cez túto jednoduchú schránku disponuje unikátnou vnútornou konštrukciou so starostlivo vyberanými komponentmi, ktoré sú uložené práve tak, aby signálová cesta bola úplne minimalizovaná. Ďalej platí, že digitálne a analógové obvody sa delí na dva úplne samostatné bloky, aby nedochádzalo k nežiaducemu rušeniu prenosu.

 

Technológia MusicCast

MusicCast už nie je síce horúcou novinkou, avšak zaujímavým spestrením AV systémov aj ostatných zariadení teda rozhodne je. Vďaka pokročilej technológii je možné používať zariadenie združená v systéme súčasne, ale aj oddelene, práve podľa aktuálnych požiadaviek používateľa alebo v rámci jeho momentálnych potrieb. Vítané je ovládanie funkcií s jedinou aplikáciou, ktorý funguje intuitívne. Tak zaisťuje okamžitú reakciu, je variabilné aj bez použitia zložitých postupov alebo návodov na použitie. Do skupiny nástrojov MusicCast možno zaradiť soundbar, AV prijímač a ďalšie audio zariadenia, dokonca je možné ľubovoľne kombinovať. Tento systém je moderný, akceptuje nové možnosti, uvádza tiež zaujímavé funkcie i schopnosti. Hudbu si užívateľ môže vychutnať bez obmedzenia v ktorejkoľvek miestnosti.

 

Pohodlné bezdrôtové prehrávanie

Tento prijímač je vybavený dnes už nepostrádateľnou funkciou Bluetooth, ktorý dovoľuje užívať si naplno bezdrôtové prehrávanie hudby zo smartphonov a mnohých ďalších zariadení. Ďalej umožňuje prehrávanie audia s pomocou siete a prístup k hudbe uložené v počítači, v úložisku NAS alebo v smartfóne. Ani streamovacie služby pre neho nie sú žiadnym orieškom, pričom zvuková kvalita je vskutku mimoriadna. Kvalitnejšie počúvanie možno ešte viac umocniť pripojením zariadení k zosilňovaču, potom už na scénu vstupuje úplne nový štýl audia a potešenie zo streamovanie neberie konca. Využívať je možno hudobných služieb Tidal, Napster, Qobuz, Spotify, Deezer, Juke. Práve z tohto dôvodu sa sieťový prehrávač YAMAHA NP-S303, ktorý je kompatibilný s celým radom streamovacích služieb, teší stále väčšej obľube audiofilskej klientely.

 

Technické údaje

Dokonalý výsledný efekt v podobe vysoko kvalitného zvuku je daný najmä použitým D / A prevodníkom, ktorý podporuje natívne prehrávanie DSD 5,6 MHz, vrátane prehrávania zvuku formátov AIFF / WAV / FLAC 192 kHz / 24 bitov a samozrejme tiež vďaka bezeztrátovému prehrávanie Apple 96 kHz / 24 bitov. Digitálne analógové prevodníky zvuku 192 kHz / 24 bitov s certifikáciou spoločnosti Burr-Brown zaisťujú bezkonkurenčný pomer signálu k šumu.

 

Špecifické údaje:

 • DLNA verzie 1.5
 • Formáty: MP3, WMA, MPEG4 AAC, WAV, FLAC, AIFF, ALAC, DSD
 • Vzorkovacia frekvencia: (MP3 / WMA / MPEG4 AAC) 8 / 11,025 / 12/16 / 22,05 / 24/32 / 44,1 / 48 kHz | (WAV / FLAC / AIFF) 8 / 11,025 / 12/16 / 22,05 / 24/32 / 44,1 / 48/64 / 88,2 / 96 / 176,4 / 192 kHz | (ALAC) 32 / 44,1 / 48 / 88,2 / 96 kHz | (DSD) 2,8 / 5,6 kHz
 • Bitová hĺbka (WAV / FLAC / ALAC / AIFF) 16-bit / 24-bit
 • Wi-Fi (s Wireless Direct)
 • Bluetooth (SBC / AAC)
 • AirPlay
 • Analógový výstup: 1x RCA
 • Digitálny audio výstup: 2x (Optický / Koaxiálny)
 • USB vstup
 • Ethernet
 • internetové rádio
 • Rozmery (š x v x h): 435 x 87 x 289 mm
 • Rozmery s anténou (š x v x h): 435 x 148 x 289 mm
 • Hmotnosť: 2,7 kg

 

Ukázka a rozbalení Yamaha NP-S303

Ukázka aplikace MusicCastPoradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Yamaha NP-S303

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Yamaha
Šírka (mm) 435
Výška (mm) 148
Hĺbka (mm) 289
Hmotnosť (kg) 2,7

Odporúčame