DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

 • Slovensko
Yamaha NS-F350
Yamaha NS-F350 Yamaha NS-F350 Yamaha NS-F350 Yamaha NS-F350 Yamaha NS-F350 Yamaha NS-F350

Yamaha NS-F350

590 €

Dostupnosť: Dostupnosť zistíte kliknutím na štvorček s farbou

* Povinné

590 €

Máme odzkoušeno.
Spolu to funguje... a mnohem levněji

590 € 554,57 €
322 € 302,68 €
186,63 € 175,44 €
6%
Cena při zakoupení samostatně: 1 098,63 €
Takže ušetříme: 66,03 €
1 032,60 €

Popis

Pretože zvuku nie je nikdy dosť a jeho vykonanie ešte stále nesie akési rezervy, samostatné stĺpové, inými slovami podlahové reproduktory sú stále žiadanejším artiklom pre záujemcov o sortiment s audio vizuálnou technikou. Z výrobne japonskej renomovanej spoločnosti, ktorá svojou multifunkčný produkciou s dlhoročnou tradíciou a dokonalými technologickými operáciami zaujíma popredné miesto na trhu s elektronikou, prichádza práve tento typ aparatúry, vynímajúci sa dostatočnou kvalitou a viac kanálovým prehrávaním.

 

 • Jedinečná hornová konstrukce, která rozšiřuje zvukové pole a vytváří tak větší scénu
 • Zaoblený tvar potlačuje stojaté vlny a jeho dvojitá konstrukce posiluje přední přepážku
 • Velké pozlacené šroubové svorky s dvojitým připojením (bi-amp, bi-wire)
 • Přední přepážka je vybavena černou nebo bílou zrcadlovou klavírní úpravou

 

Podrobne pôsobiaci zvuk

Tieto podlahové stojace reproduktory sú typické obzvlášť pôsobivým akustickým vnemom, taktiež aj skvelý dizajn a dobré frekvenčné hodnoty tu hrajú bezpochyby dôležitú úlohu. Použitý troch pásmový systém je daný tweeterom v kombinácii so stredobasovým a duálnym basovým reproduktorom. Zaujímavý a atypický je tiež tvar vlnovodu (unikátna konštrukcia rohov vlnovodu, ktorý dokážu rozšíriť zvukové pole), rovnako ako veľmi exkluzívne prevedenie kabinetový skrine. Expanzia nadupaného zvuku pripomína divadelné plnohodnotný prejav so všetkými jeho atribútmi. Tvarové zaoblenie v konkrétnych miestach funguje ako nástroj k eliminácii stojatých vĺn, dvojito upravená štruktúra účelne posilňuje prednú časť ozvučnice. Navyše čelná zaoblená ozvučná stena pôsobí veľmi okázalo a štýlovo. Ďalšími klady, respektíve výhodami sú mohutné pozlátené skrutkovacie svorky, ktoré sú extra dôležité pri bi-wiringovém pripojenie.

 

Reproduktorová výbava alebo čo majú NS-F350 vo vínku

Každý zo stĺpových velikánov disponuje zhodne duálnymi 160 mm basovými pohonnými jednotkami PMD kužeľovitého tvaru, strednom 130 mm reproduktorom taktiež v tvare kužeľa a hliníkovým tweeterom s priemerom 30 mm. Vďaka ich optimálnej súhre vyniká najmä ľudský hlas a spev, rovnako ako priezračný nízkofrekvenčné rozsah. Dobré, ba vynikajúce akustické vlastnosti vznikajú práve kvôli inovované Hornová technológiu, ktorá vychádza z faktu, že roh vlnovodu vie nasmerovať zvuk k aktívnemu odraze od stien a iných povrchov. Týmto nasmerovaním je optimalizovaný ako jedinečný nástroj pre využitie ponejvíce k domácemu kinu, pretože dokáže presne reprodukovať akustické poľa pri minimalizácii vplyvu v miestnosti. Taktiež modifikované hliníkové kopulovité kaloty meničov prispievajú k vysoko kvalitné a presné reprodukciu.

 

Bol obrovskej sila ala Sound Performance

Kabinetový skrine vychádzajú z tvarovo zaoblené konštrukcie, sú vysoké 1157 mm, široké 220 mm a hlboké 339 mm. Hmotnosť každej je 25,9 kg. Frekvenčná odozva sa pohybuje od 35 do 45 000 Hz. Vysoké frekvencie sú vynikajúce a stredné i nízkej pásmo je masívny, jasné a veľmi zreteľné. Nominálny príkon je 100 W a maximálny príkon 200 W. Je nutné tiež pre úplnosť uviesť akustickú citlivosť, ktorej hodnota činí 88 dB (pri 2,83 V / 1 m) a impedančná veličinu o veľkosti 8 Ohm.

 

Dokonalá image veľkých ikon

Modely reproduktorových veží NS-F350 čnie do výšky ako strechy mrakodrapov. Sú nositeľmi rovnako veľkého zvuku, ktorý je nenapodobiteľný, autentický a ktorého cieľom je zaplniť každú medzierku ozvučeného interiéru. Jeho absolútnu dokonalosť sa prejaví však len v správnom postavení, umiestnenie v miestnosti. Len vďaka daným uhlom smerom k poslucháčom môže a tiež bude akustický prejav maximálne vyrovnaný, bez toho by mal sebemenší šrám pri produkcii aj náročnejších posluchových diel, filmových prevedenie či televíznych relácií. Bi-wiringové konektory a správnosť pripojenia je ďalším vplyvným podporca komplexného výsledného efektu. Ani tie najbystrejších uši s absolútnym sluchom nedá oklamať, reagujú len na perfektné produkciu, ktorá je koniec koncov najvýstižnejším požiadavkou stále sa rozširujúcej znalých klientely.

 

Technické parametre:

 • 3-pásmové stĺpové reproduktory so zadným bassreflexom
 • Max. výkon: 200 W
 • RMS výkon: 100 W
 • Deliaca frekvencia: 1,4 kHz, 3,8 kHz
 • Frekvenčný rozsah: 35 - 45.000 Hz
 • Impedancia: 6 Ohmov
 • Citlivosť: 88 dB / mW
 • Rozmery (Š x V x H): 220 x 1157 x 339 mm
 • Hmotnosť: 25,9 kg
 • Cena za pár

 

Ukázka reproduktorů Yamaha NS-F350 v bílém provedeníPoradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Dobrý deň riešim zvuk k televízoru v rámci môjho bytu . Obývacia časť má rozmery 6,5 x 4,5 m . Na Vašej stránke som si vybral tieto produkty
Yamaha MusicCast SUB 100
Yamaha NS-F350
Yamaha RX-S602

ale rád by som si nechal poradiť . Využitie bude hlavne pri hudbe a pozeraní kvalitných filmov.

Ďakujem za radu
1


Hodnotenie

Zákaznícke recenzie

Peter
8.10.2018

nechal som si u Vas poradit a nelutujem

super spracovanie tesim sa ked ten zvuk vyuzijem na maximum

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Yamaha NS-F350

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Yamaha
Počet pásem 3
Frekvenčná odezva od (Hz) 35 Hz
Frekvenčná odezva do (Hz) 45.000 Hz
Impedancia (Ω) 6 Ω
Citlivosť (dB) 88 dB
Šírka (mm) 220 mm
Výška (mm) 1157 mm
Hĺbka (mm) 339 mm
Hmotnosť (kg) 25,9 kg