+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko
Yamaha NS-SW300
Yamaha NS-SW300 Yamaha NS-SW300 Yamaha NS-SW300 Yamaha NS-SW300 Yamaha NS-SW300

Yamaha NS-SW300

Běžná cena: 430,81 €

Special Price 345 €

Dostupnosť: Dostupnosť zistíte kliknutím na štvorček s farbou

* Povinné

Běžná cena: 430,81 €

Special Price 345 €

Popis

Novinka v sortimente subwoofera Yamaha NS-SW300, vďaka svojim kompaktným rozmerom umožňuje bezproblémovú inštaláciu, kdekoľvek kde budete potrebovať.

Jeho výkon je dostačujúci na ozvučenie stredne veľkých až veľkých miestností. Konštrukčne ide o aktívny subwoofer, ktorý využíva najmodernejšie technológie a svojim dizajnom zapadne takmer do každého moderného interiéru. Výsledný zvukový prejav je bezproblémový možno ho začleniť do najrôznejších zostáv od menších regálových reprosústav až po veľké stĺpové debny. Subwoofer predvádza pevné a rýchle podanie basov pri prehrávaní širokého hudobného spektra.

Basový reproduktor je osadený do prednej časti ozvučnice jedná sa o takzvaný "frontfire" systém.

Basreflexový výdych je vyústenie do bočnej strany ozvučnice, riadiaca elektronika je umiestnená na zadnú stranu subwoofera. Dobrú basovú odozvu od najnižších frekvencií vám zaistí 250mm reproduktor s papierovou membránou s vysokým zdvihom. Dostatočnú tuhosť celému subwoofera dodáva ozvučnice z MDF materiálu s vnútornou výstuhou a viacvrstvovými bočnými panelmi.

Úplne nový basreflex Twisted Flare Port využíva rozsiahle skúsenosti s vývojom subwooferov.

Jeho rozšírený jemne krútený tvar rozptyľuje vychádzajúci vzduch okolo okraja vyústenia, tým je docielené hladkého toku vzduchu. Došlo k zníženiu rušivého hluku v okolí výdychu basreflexu toto riešenie poskytuje jasnú, presnejšiu reprodukciu nízkych frekvencií. Zvuky vo filmoch dostanú reálnu atmosféru, počujete pevné a realistické basy.

Pre zvýšenie komfortu obsluhy je tlačidlo vypínača a potenciometer nastavenie hlasitosti, umiestnené na prednom paneli tak aby ste mali k týmto najčastejšie používaným funkciám čo najjednoduchší prístup. Indikátor LED, ktorý je umiestnený hneď nad tlačidlom napájania, tak i jasne signalizuje, v akom režime sa práve subwoofer nachádza, či je zapnutý alebo vypnutý.

Veľká membrána 250mm (10 ") osadeného meniča je umiestnená do prednej strany ozvučnice subwoofera.

Kmitacia cievka basového meniča je navinutá štvorcovým drôt s čo najväčšou plochou, ktorá vďaka svojmu profilu môže byť hustejšie navinutá a tým sa získa vyššia hustota magnetického toku. To prináša vysoký výkon, ktorý umožňuje pevnú a hlbokú reprodukciu basov.

Advanced YST II (Yamaha Active Servo Technology II)

Výkonný zosilňovač disponuje vysokým výkonom pre dokonalý zážitok pri počúvaní vášho domáceho kina. Subwoofer je vybavený plynule nastaviteľnou deliace frekvenciou, prepínače fázy 0 ° / 180 °. Subwoofer je vybavený systémom automatického zapnutia a vypnutia, užívateľov poteší nízkym odberom elektrickej energie v pohotovostnom režime. Zapojenie je možné vykonať cez nízkoúrovňový CINCH vstup alebo cez vysokoúrovňové reprosvorky. Štyri stabilné nôžky podopierajú masívne telo subwoofera a dbajú na to, aby nikdy nestratil svoju priľnavosť k podlahe.

Parametre a špecifikácie:

Zvukové charakteristiky:

  • Konštrukcia: bočné basreflex
  • Reproduktor: 250 mm (10 ")
  • Maximálny výkon: 250 W RMS
  • Frekvenčný rozsah: 20 - 160 Hz
  • Deliaca frekvencia: 40 - 140 Hz (plynule nastaviteľná)
  • Rozmery: 366 x 350 x 420 mm (Š x V x H)
  • Hmotnosť: 18 kg

Cena za kusPoradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Zákaznícke recenzie

Peter
11.4.2018

Kvalitný subwoofer

Luxusne vyzerajúci a kvalitné hrajúci subwoofer za dobrú cenu. Dostatočne množstvo spôsobov pripojení, čisté a presne podanie basov. Proste veľmi pekný, hrajúci kus nábytku.

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Yamaha NS-SW300

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Yamaha
Typ subwoofera Aktívny
Meniče Basový: 25 cm
Výkon maximálny (W) 250
Frekvenčná odezva od (Hz) 20
Frekvenčná odezva do (Hz) 160
Šírka (mm) 366
Výška (mm) 350
Hĺbka (mm) 420
Hmotnosť (kg) 18