DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

+421 919 200 300

PO-PIA: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko
Yamaha YSP-5600
Yamaha YSP-5600 Yamaha YSP-5600 Yamaha YSP-5600 Yamaha YSP-5600 Yamaha YSP-5600

Yamaha YSP-5600

1 644 €

Dostupnosť: Skladom

Popis

Vylepšiť si k dokonalému obrazu tiež vynikajúci domáci zvuk a dostať ho po akustickej stránke až k absolútnym špičkám vďaka produktom novej generácie nie je vôbec zanedbávaná otázka. Najčistejším, poťažmo ideálnym zvukovým riešením sa javí hneď vedľa ostatných existujúcich alternatív aj možnosť prepojenia kvalitnú zvukovú lištou vyššej triedy - pokrytie 44 reproduktormi, formát zvuku DTS: X, Dolby Atmos a ďalšie špecifikácie sľubujú nadupaný Soundbar.

Špecifickosť zvukových líšt

Ten, kto hľadá pohodlné riešenie pri inštalovaní a vhodný systém s použitím bez káblov, dokonalú simuláciu priestorového zvuku a veľa ďalších výhod, je na dobrej stope. Akustický priechod bez zmien so značným množstvom zvukových režimov, reproduktorov i zabudovaných rozhranie, rozšírenie zvukové sféry pre užívateľov televíznych prijímačov, čo nedisponujú domácim kinom či komponentným audio systémom - to všetko môžeme pripísať k dobru a funkčnosti tých "hifističtějších" zvukových líšt, ktorých útroby skrývajú mnohé nečakaná, o to však vítanejšou prekvapenie.

Som soundbar, teší ma

Pre mnohých je zvuková lišta ešte málo prebádaným artiklom, preto nebude vôbec na škodu bližšie zoznámenie. To, že dokáže z jedinej ozvučnice vyprodukovať vynikajúci, skvele prekreslený akustický prúd, je snáď už všeobecne známe. Priamočiary, modernistický a do detailov vypracovaný vzhľad je rafinovaný a všetko úhľadne uschováva vo svojom vnútri. Ako model s 7.1.2 - kanálovým zvukom ponúka veľmi výhodnú možnosť slušného domáceho ozvučenia, v pomere s jeho kvalitou i značkou tiež veľmi výhodne.

Multimediálny zážitok z počúvania

Hovorí sa, že kto šetrí, má za tri. Niekedy ale aj výnimka potvrdzuje pravidlo, pretože na prvom mieste by mala byť kvalita, výhody, klady a počíta sa aj každé, hoci len malinké, avšak o to cennejšie plus. Táto výborná alternatíva reproduktorových sústav, navyše so zaujímavým stylingom, je plnohodnotnou náhradou niektorých zložitejších hifi systémov. Soundbar je vlastne novou dimenziou pod taktovkou technológie spoločnosti Yamaha Digital Sound Projektor, tvarujúci reálny priestorový zvuk s celkovým výkonom 88 W. S revolúciou v audio svete sa stretávame tiež vďaka najnovšej originálnej technológii Dolby Atmos, ktorá prináša atmosféru tých najlepších kín do obývacích izieb obyčajných smrteľníkov . Tri dimenzie, lokalizácia ruchov, úplná prirodzenosť a naplnené predstavy o autenticite sú výsledkom využitého potenciálu Dolby Atmos.

MusicCast čiže bezdrôtový systém je využívaný pre používanie a ovládanie zvolených produktov v sieťovom audiu jednotlivo, oddelene alebo spoločne, vďaka ľahkej, intuitívnej aplikácii. Ďalším plus je všestranná konektivita - pripojením s Wifi, Bluetooth, AirPlay, Spotify Connect (umožňujúca bezdrôtový streaming hudby) má navrch medzi podobnými komplexmi, žiadaných v sekcii mediálnych barov. Plná podpora platí u HDMI vstupov (4K Ultra HD pass through a HDCP 2.2). Výhodou je tiež možnosť nastavenia výšky kanála tak, aby zodpovedala miestu prijímaného počúvania. Presné zvukové pozície a role výškových reproduktorov YSP-5600 zvláda hravo aj s realistickou režijnou produkciou akustických efektov. Len vďaka nim možno počuť zvuk lietadiel, živelného hromu, neutíchajúcu búrku priamo pred nosom, v harmonickom domovskom prostredí, všetko je ušité interiéru aj prítomnému technickému zázemiu priamo na mieru.

Atraktívny vzhľad korunuje funkčnosť a všestrannosť

Dizajnový zámer je dozaista vydarený, pretože tento vychytaný soundbar ladí s interiérom, dopĺňa ho a robí atraktívnejším. Elegantný vzhľad čelného panelu s indikátorom nenarušuje prostredie ani použitý bytový štýl, doplnkovým elementom domáceho menu potom môže byť voliteľný bezdrôtový subwoofer.

Technické parametre:

  • Výkon zostavy: 128 W
  • Pripojenie: HDMI, Bluetooth, Wi-Fi, Digitálny optický, Digitálny koaxiálny, Ethernet (RJ-45)
  • Rozmery (š x V x H): 1 100 x 212 x 93 mm
  • Hmotnosť: 11,7 kg

Rozbalenie Soundbar Yamaha YSP-5600

Predstavenie Soundbar Yamaha YSP-5600Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Yamaha YSP-5600

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Yamaha
Typ soundbaru Aktivní
Farba Čierna
Šírka (mm) 1100 mm
Výška (mm) 212 mm
Hĺbka (mm) 93 mm
Hmotnosť (kg) 11,7 kg