AQ Wega 51 MKIII - Orech

SKU
8595122100100
246 €
Skladom

Dvojpásmový centrálny reproduktor pre domáce kino

Vďaka svojej veľkosti je reprosústava ideálna na umiestnenie v blízkosti televízora alebo v priestore skrinky pod televízorom.


Dvojica 5,25" stredobasových meničov s ľahkou, ale pevnou polypropylénovou membránou zaručuje vysoký výkon a presné stredy. Medzi dvojicou stredobasových meničov sa nachádza 1" výškový reproduktor od dánskeho výrobcu Vifa s hodvábnou kalotou a ferrofluidovým chladením magnetickej štrbiny.


Skriňa reproduktora je vyrobená z kombinácie MDF a DTD panelu. Povrchová úprava ozvučnice je z prírodnej dyhy, na výber je čerešňa, orech alebo čierny lakovaný jaseň s výrazným 3D vzorom. Predná časť ozvučnice je sendvičová a obsahuje dva bassreflexy. To umožňuje umiestniť reproduktor zadným panelom k stene. Vedenie vo vnútri reproduktora je vyhotovené medeným vodičom s prierezom 1 mm2, všetky elektrické spoje vo vnútri reproduktora sú spájkované.


Zvukovo je Wega 51 plnorozsahový reproduktor s vysokým dôrazom na presnosť reprodukcie rečového pásma. V zostave domáceho kina ho možno definovať ako veľký reproduktor využívajúci nízke frekvencie od 70 Hz.
Výrobca AQ
Počet pásem 2
Meniče 2x 5,25" středobasový; 1x 1" výškový
Typ reproduktora Predný bass reflex
Frekvenčná odezva od (Hz) 70
Frekvenčná odezva do (Hz) 30000
Impedancia (Ω) 8
Citlivosť (dB) 90
Nominálny vstupný výkon (W) 80
Maximálny vstupný výkon (W) 120
Farba Orech
Šírka (mm) 470
Výška (mm) 160
Hmotnosť (kg) 5,5
Vaše hodnotenie