1. Dobierkou

Za objednaný tovar zaplatíte v hotovosti nebo platobnou kartou pri prevzatí pracovníkovi kuriérskej služby, popr. pri osobnom odbere na výdajnom mieste. Dobierka je podľa výskumov najbezpečnejším spôsobom platby za tovar, platíte pri prevzatí tovaru od kuriéra, z našej strany je jednoznačne doporučovaná. Tovar je okamžite expedovaný (ak je skladom).

2. Platobnou kartou on-line (GoPay platobná brána)

Pri dokončení objednávky v košíku vyberiete spôsob platby «GoPay». Platba prebieha cez platobnú bránu. Jednoducho sa opíše číslo platobnej karty a ďalšie potrebné údaje (platnosť karty, Vaše meno, CVC kód atď.) do políčok v platobnej bráne, ktorá zaistí prevod prostriedkov na účet obchodníka. Tovar je okamžite expedovaný (ak je skladom). K využitiu tejto metódy je potreba mať zriadenú kartu a povolené platby na internete. Táto platba je pre našich zákazníkov poskytovaná zdarma.

3. Úhrada tovaru vopred prevodom

Svoju objednávku uhradite na náš účet vopred (čísla účtu uvedená v poslednom okne potvrdenia objednávky, v emailu potvrdenie objednávky a v Obchodných podmienkach), ako variabilný symbol uvádzate číslo objednávky či faktúry. Čiastka je prevádzaná bankovým príkazom z účtu na účet. Tovar bežne odosielame až po pripísaní čiastky na účet, čo môže trvať dva až tri dni, podľa Vašej banky. Na vykonanie prevodu je potrebné mať zriadený bankový účet. Je možné vykonať príkaz elektronicky, alebo peniaze previesť na účet zloženkou. Táto platba je pre našich zákazníkov poskytovaná zdarma.