Audio Pro Addon C3 - Čierna

SKU
7330117145206
278,90 €
Skladom

Zákaznícke recenzie

Vaše hodnotenie

Multiroom reproduktor s vlastnou batériou a Bluetooth

  • Pevné a presné basy, ktorý má kontúry
  • Prirodzený zvuk, ktorý je detailný a má peknú scénu
  • Naozaj solídne spracovanie
  • Možnosť prevádzky na batériu - až 15 hodín
  • Streamovanie hudby - Spotify, Airplay, bluetooth, Tidal, Deezer Qobuz, internetové
  • Rádiá TuneIn
  • Pripojenie k internetu Wi-Fi, LAN
  • Možnosť vytvorenia Multiroomu alebo vytvorenie sterea s ďalšími reproduktormi
  • Analógový vstup Jack 3,5 mm
  • Podpora rôznych hudobných formátov - MP3, WMA, AAC, FLAC, Apple Lossless

Mobilný reproduktor do každej rodiny

Vyzerá ako malý hudobný kufrík do ruky, s ktorým sa dá ísť na prechádzku. Prejdete celým domom až na záhradu alebo k bazénu, kamkoľvek je potrebné priniesť hudbu, všade pôjde s vami. Napriek jeho veľkosti či skôr nevelikosti, prináša prúd hudby bez drôtov a kvalitu, úplne postačujúci potrebám hudby chtivých fanúšikov.

Malý formát, veľký na zvuk

Model C3 má s modelom C5 veľa podobného - ako malý a väčší brat do partie môžu pribrať ešte aj tretieho kamaráta - prenosný reproduktor C10. Bezdrôtová prevádzka zaisťuje batérie, ktorá je napájaná tak, aby sa hudba mohla pohybovať zároveň so svojim užívateľom. Prehrávať tak obľúbené žánre možno bezdrôtovo doma aj v exteriéri.

Multi-room nastavenia

Žiadny problém nerobí ani dostať hudbu do viacerých miestností, je možné ju prenášať a prehrávať bez zbytočných káblov pomocou technológie Bluetooth. Všetky izby môžu znieť rovnakou hudbou, ale tiež môže hrať hudba len v niektorých či každý si môže vybrať svoj obľúbený hudobný žáner. Nikto nebude obmedzovan, ani nebude obmedzovať ostatné, pretože multi-room systém a Bluetooth sú mocnými nástrojmi na ovládanie domáceho audio systému. Ponúka sa tiež prehrávanie z internetových streamingových služieb, z PC alebo NAS v sieti, na dosah je hudba v telefóne. Jednoduchšie to už byť nemôže.

Moderný dizajn

Podľa záujmu klientov možno vyberať z dezénu v bielej, čiernej či šedej povrchovej úprave. Pre leto však výrobca aktuálne rozšíril na farbu slnka, slnečníc a citronády. Obmedzená verzia vydanie je Sunflower Yellow, čiže osviežujúc jasne žltá, ktorá prináša radosť a zábavu na pláž či k bazénu.

Dostatok kvality za priaznivú cenu

C3 prináša prekvapivo ohromujúc zvukovú kvalitu, korunovanú estetickým spracovaním a výberom zo 4 farieb. Audio zariadenia má schopnosť, ktorá užívateľom dovolí rozlíšiť detaily v reprodukovanej hudbe, prispôsobiť počúvanie vlastným potrebám a vychutnať si ho kdekoľvek. Všetky voliteľna kritériá má v rukách užívateľ, ktorý s programami AirPlay, Spotify Connect a Bluetooth môže hrať, ako sa mu zapáči. Prehrávanie je možné nastaviť (pre stereo páry vľavo / vpravo), hrať spoločne alebo jednotlivo pomerne dlho dobu vďaka životnosti batérie - 15 hodín môže trvať produkcie s využitím polovičnej hlasitosti. Hrať na 100% vydrží Addon C3 neuveriteľných 9 hodín prevádzky. Jedným stlačením tlačidla je možné prehrávať hudbu priamo rovnako, ako uložiť si obľúbenú rozhlasovú stanicu alebo zoznam skladieb, a to aj počas prehrávania obsahu.

Konštrukčné zásady

Celý kabinet je 115 mm vysoký, 215 mm široký a 135 mm hlboký. Jeho funkciu podporujú dva zosilňovače digitálne triedy D (5W + 15W), dva tweetery s textilnou kopulou a long-throw woofer. Vstupy zaisťujú Wi-Fi + Ethernet, Bluetooth V4.0 a 3,5 mm stereo. Zariadenie pracuje vo frekvenčnom rozsahu 60 - 20 000 Hz, s deliacim kmitočtom 5 200 Hz. 
Patentovanou funkciou výrobcu je Audio Pro Multiroom Functionality, ktorá sa stará o prepojení a rozšírenie hudby v celom domácom systéme. Platí sieťová kompatibilita 802.11 b / g / n, iba 2,4 GHz a podpora streamovacích funkcií Spotify Connect, Apple Airplay a Bluetooth. Podporované formáty zvuku sú MP3, WMA, AAC, FLAC, Apple Lossless. Výrobca tak sprístupňuje hudobnú produkciu najširším poslucháčskym vrstvám v dostatočnej kvalite a bez obmedzenia.

Nastavenie aplikácie

 

Výrobca Audio Pro
Počet reproduktorov 1
Výkon (W) 2 x 5 + 15
Frekvenčná odezva od (Hz) 60
Frekvenčná odezva do (Hz) 20000
Vlastní batérie
Výdrž batérie (hod.) 15
Hlasový asistent
Sieťové pripojenie Wi-Fi, Ethernet
Multiroom aplikácie Audio Pro
Internetové streamovacie služby Internetové rádio, Deezer, Spotify, TIDAL
Lokálne streamovanie AirPlay, Bluetooth, Sieťové úložisko (UPnP, DLNA)
Nadštandardny BT kodek
Rádio
Mikrofon
NFC
Digitálny vstup
Digitálny výstup Koaxiální 3,5 mm
Analógový vstup Jack (3,5 mm)
Analógový výstup
Níjanie iných zariadení
Podporované audio formáty FLAC, ALAC, WMA , MP3, AAC
Farba Čierna
Šírka (mm) 215
Výška (mm) 115
Hĺbka (mm) 135
0.0
0% of 100
Napísať recenziu
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)