DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko
AudioQuest Cinnamon USB A↔Lightning 1,5m

AudioQuest Cinnamon USB A↔Lightning 1,5m

95 €

Dostupnosť: Skladom

Popis

Všetkým záujemcom o kvalitné médiá spojená s hudbou a zvukom poskytuje značka Audioquest maximálny komfort pri výbere tých správnych, zodpovedajúcich komponentov. Pre klientelu s nárokmi je vysoko kvalitný kábel špeciálne navrhnutý podľa požiadaviek používateľov. Táto kompletná rada USB Lightning káblov disponuje štyrmi modelmi, ktorý sa ponúkajú s AppleLightning konektorom, ten sa používa na všetkých nových iOS zariadeniach. Kvalitný systém zapojenia a obsah dátových prúdov je žiadaný práve pre zvuk, ktorý je priestorový, pútavý, nenahraditeľný.

Pevné strieborné vodiče 1,25%

Kompletne postriebrené vodiče sú pevné, vedia účelne obmedziť skreslenie, spôsobené medzi vláknami, znížená je aj hladina chvenie a rušenia. Vodiče sú vynikajúce z hľadiska veľmi vysoké frekvencie aplikácií. Vysokofrekvenčností sú mienené signály pomerne vysokých frekvencií, kvôli ktorým cesta signálu vedie výhradne po povrchu vodiča. Vysoko čisté striebro je zárukou veľmi dobrého výkonu, masívne strieborný kábel nie je najdrahší a blíži sa svojou cenou masívnemu káblu z medi. Náklady na kvalitu teda nemusí byť nutne tie najvyššie, hlavné je efektivita výroby a dobré meno značky.

Lightning je keď ...

Vieme o ňom, že sa na trhu objavil nedávno. Konektor Lightning má ale pri všetkých neskôr uvedených iOS zariadenia zastúpiť staršie 30-pinový konektor. Typ Lightning je 8-pinový konektor, ktorý vie preniesť digitálny signál a elektrické napätie. Je konštruovaný tak, aby mohol byť pripojený do zariadenia obojstranne. 
Micro USB káble a nabíjačky sú pripojené k iPhonům, iPodom, iPadom s výbavou Lightning preto, že zaisťujú nabíjanie a dátový prenos (synchronizáciu). Dokonca aj použitie je veľmi jednoduché, intuitívne a presné. Cinnamon aj všetky ostatné v tejto sérii vynikajú unikátnym, profesionálnym uchopením, ako aj dizajnom.

Penová izolácia plnená vzduchom

Hard-Cell Foam Insulation skrýva zvláštny typ izolácie - pevná pena čiže tvrdá izolácie za pomocou PE a vstreknutého dusíka je tým správnym prostredím, teda izolantom.Vzduchová vrecko - náplň funguje vďaka vzduchu, ktorý nepohlcuje žiadnu energiu, presne tak, ako je očakávané. Izolácia je dokonalá, skreslenie minimálny, a pritom tuhosť materiálu vodičov v kábli zaisťuje totožný vzťah po celej dĺžke kábla. Tak je poistená impedancia kábla, je konzistentný.

Systém kovovej vrstvy na odhlučnenie

K veľmi pokročilým technológiám sa radí rozptylový systém, ktorý pracuje s ruchy, vplyvmi, skreslením a nechceným RFI. Vrstvy kovu, zemniaci bod a cielene organizovaná technológia je tým správnym štítom, ktorý je vystavený rušivým útokom-elementom zvonku. Toto vie len Audioquest.

William Low a jeho vize

Na začiatku stál človek, ktorý miloval hudbu, umenie, zvuk. Jeho snahy priviesť audio techniku ​​k dokonalosti sa možno spočiatku javili ako nadnesené, ale naštartovali veľké zmeny v odbore. Dlhoročné skúsenosti "Billom" založenej spoločnosti sa účtovali v okamihu, keď výskumné oddelenie chrlil nové technológie, zlepšenie a inovácie. Nie je od veci zmieniť špičkovú prácu, ktorú odvádza výrobné oddelenie, všetky produkty sú na vysokej úrovni, čo sa týka materiálu, konštrukcie, technológií, prevedenie i designu.
Komplexné výsledok je nad očakávanie dobrý, o tom svedčí priaznivci tejto značky po celom svete. Aj tak zdanlivo jednoduché a bezvýznamné produkty, ku ktorým patria káble, koncovky a adaptéry, majú v reťazci komponentov nezastupiteľné miesto a ani ony nesmú byť nedostatočné. V celom systéme nesmie byť ani jediné slabé miestečko, vyplýva zo zakladateľova filozofie a poťažmo aj stratégie úspešné spoločnosti Audioquest.

Dôležité informácie:

  • Vodič je z medi s dlhými zrnami ( Long Grain Copper - LGC ) a potiahnutý  striebrom  (striebro tvorí 1,25%  vodiče)
  • Penová polyetylénová izolácia


Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: AudioQuest Cinnamon USB A↔Lightning 1,5m

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca AudioQuest
Dĺžka kábla (m) 1,5