DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

AudioQuest Forest USB A↔C 0,75m

SKU
qforusb0075ac
68,56 €
Skladom

Prepracovaný high-endový kábel USB s konektormi USB (A) <=> USB (C)

Káble Audioquest USB typu C obsahujú materiály a konštrukčné techniky, ktoré umožnili ostatným USB káblom spoločnosti Audioquest dosiahnuť celosvetového uznania "Best-In-Class" = Najlepší vo svojej triede. Všetky USB káble Audioquest sú vybavené novo vyvinutým systémom odľahčenie napätia, ktorý zaisťuje robustná životnosť medzi káblom a zástrčkou.

Vodiče z dlhých vlákien 0,5% striebra: Pevné vodiče eliminujú interakcie medzi vláknami a chvenie, bežné zdroje rušenia. Pevné postriebrené vodiče sú perfektné pri použití vysokofrekvenčných signálov. Tieto signály práve pre svoju vysokofrekvenčnost cestujú takmer výlučne na povrchu vodiče. Pretože je povrch tvorený vysoko čistým striebrom, výkon je veľmi blízko výkonu káblu z čistého striebra, ale cena takéhoto kábla sa blíži skôr kábla medenému. Ide o neuveriteľne cenovo prijateľný spôsob výroby veľmi kvalitných USB káblov.

Penová polyetylénová izolácia: akýkoľvek pevný materiál blízko vodiče sa v skutočnosti stáva súčasťou nedokonalého obvodu. Izolácia káblov a dosky plošných spojov absorbujú energiu a spôsobujú straty. Časť tejto energie je uložená a následne uvoľnená vo forme skreslenia. Forest využíva na izoláciu vodičov penovú polyethylenovou izoláciu plnenú vzduchom, pretože vzduch neabsorbuje takmer žiadnu energiu a polyetylén je nízkostratový a priaznivý čo sa skreslenia týka. Výsledkom je znateľne menej skreslený zvuk, ako pri použití bežných materiálov.

Zakončenie: Precízne pozlátené konektory starostlivo pripojené len tým najlepším spájkovacím drôtom.

Výrobca AudioQuest
Digitální kabel USB-A
Dĺžka kábla (m) 0,75
Vaše hodnotenie