Vážení zákazníci, 28. 2. 2020 bude štúdio v Zlíne zatvorené z dôvodu návštevy výstavy Audio Video Show v Prahe. Ďakujeme za pochopenie.

+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko
AudioQuest Micro USB↔Lightning adaptér
AudioQuest Micro USB↔Lightning adaptér AudioQuest Micro USB↔Lightning adaptér

AudioQuest Micro USB↔Lightning adaptér

24,18 €

Dostupnosť: Skladom

Popis

V akustickom svete existuje mnoho drobností a detailných komponentov, ktoré síce takmer nevnímame, ale napriek tomu zohrávajú vo svete hudby aj vo svete konektivity veľmi podstatnú úlohu. Zaisťujú tak okrem redukciou spoločne s celou aparatúrou vynikajúci akustický výsledok, ktorý je pre klientov cieľovú záležitosťou.Práve k takýmto produktom patrí tiež špičkové USB adaptéry, vyvinuté spoločnosťou Audioquest.

Adaptér a jeho účel

Z problematiky hlavne vyplýva, že typ adaptér je aplikovaný priamo tam, kde je potrebné zmeniť rozhranie triedy na rozhraní iné, prípadne aj ďalšie v poradí. Adaptér teda dovoľuje spoluprácu triedam, ktoré by inak vzhľadom na ich rozdielnym rozhraním spolu nemohli kooperovať. Jediným spôsobom, ako možno tohto účelu dosiahnuť, je vloženie určitej triedy adaptéra medzi tieto dve triedy. Reálny adaptér teda nie je náhodne navrhnutý alebo univerzálne, ale spravidla sa prispôsobuje napätie siete a napätie požadovanému.

Zaujme použitým materiálom

Jeho odolnosť spočíva predovšetkým vo voľbe materiálu, ktorého kvalita potom určuje triedu a funkčnosť celého komponentu. To samozrejme veľmi dobre vie výrobca - americká spoločnosť Audioquest so sídlom na západnom pobreží kalifornského mesta Irvine. Vznikla v roku 1980 a jej zakladateľom je veľký milovník umenia a hudby, William E. Low. 
Spoločnosť, a poťažmo aj značka, sa postupom času vyprofilovala tak, že je teraz vyhláseným výrobcom káblov všetkého druhu. V jej ponuke nechýba ani typy signálové, reproduktorové, silové a počítačové, nevynímajúc ale aj iné špičkové produkty. Faktom je, že konštrukčné tím stavia na perfektnom výskume, skúsenostiach a príprave, voľbe materiálu, špičkových technológiách a precízne výrobe. Vďaka ohlasu má širokospektrálnu, spokojnú klientelu po celom svete.

Bleskový USB adaptér

Čo o ňom vieme? Konektor Lightning uzrel svetlo sveta 12. septembra roku 2012. Je o ňom známe, že pri všetkých neskôr uvedených iOS zariadenia má vlastne nahradiť staršie 30-pinový konektor. Lightning je 8-pinový konektor, ktorý dokáže prenášať digitálny signál a elektrické napätie. Vďaka konštrukcii môže byť pripojený do zariadenia obojstranne. Funkčnosť je zaistená tým, že Micro USB káble a nabíjačky sú pripojené k iPhonům, iPodom, iPadom s výbavou Lightning na účely nabíjania a dátového prenosu (synchronizácia). Použitie je veľmi jednoduché, intuitívne a presné. Vedľa tohto modelu existujú v danej sérii ešte ďalšie, podobné adaptéry (USB A to C adaptér, USB B to Micro-B adaptér a USB Mini-B to Micro-B adaptér). Všetky vynikajú prvotriednym, profesionálnym spracovaním, ako po stránke dizajnu, tak po stránke kvalifikácia a kvality.

Výsledkom je komfortné užívanie osobné techniky

Ľudia si už dávno zvykli na vymoženosti typu mobilné telefóny čiže iPhony. Čoskoro boli vyvinuté a začali sa hojne používať aj ďalšie mobilné zariadenia, ku ktorým patria iPod Touch a iPad. S bohatým know-how talentovaného tímu spoločnosti Audioquest nie sú však kvalitné adaptéry, bez ktorých si pohodlné užívanie všetkých vymožeností modernej doby už nevieme predstaviť, žiadnym problémom. 
S početnými patentovanými technológiami je ľahké vyrábať veľmi pokročilých, a navyše žiadané komponenty.Na trhu je značka Audioquest ovenčená veľkými úspechmi, sympatické výrobky nemajú žiadne negatíva a plne zodpovedajú cenovému ohodnotenie aj nárokom používateľov. Dostupné sú teda pre celú užívateľskú verejnosť, a nezostáva, než vyskúšať ich osobne. Aj USB adaptér má svoju hodnotu a záleží na ňom výsledný efekt daného zariadenia.

Dôležité informácie:

  • Pripojí Micro USB kábel a nabíjačky do všetkých zariadení disponujúcich Lightning
  • Funguje pre dáta transfer a nabíjanie


Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: AudioQuest Micro USB↔Lightning adaptér

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca AudioQuest