AudioQuest RJ/E Ethernet Diamond 0,75m

SKU
92592002982
1 428 €
Skladom
0.0
0% of 100
Napísať recenziu
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznícke recenzie

Vaše hodnotenie

Pokrok vo vede a technike nemožno zastaviť - za poslednú dobu sa spôsob v zapisovanie, ukladanie a distribúciu digitálnych médií premenil na nepoznanie. Stal sa doslova revolúciou. Filmy, hudba, fotografie, všetko ide vysokým tempom dopredu, vrátane ich presúvanie a prenosu. Pre ideálny prenos sa hodí práve pohyb s využitím Ethernetu, cesta je to tzv. Vysokorýchlostné, s nízkym časovým oneskorením (latenciou) as extrémne nízkym chvením aj bit perfektné komunikácií.

  • Kábel zo 100% z pevného striebra
  • Pevná hustá polyetylénová izolácia
  • 3vrstvý systém na odstránenie šumu (NDS) s karbónom
  • Terminály sú zo pozláteného niklu so 100% tienením
  • Štandardná CAT 7
  • Vysokorýchlostné dátová kapacita až 10 gigabitov po 100 metrov
  • Unikátny smerovosť kábla v smere toku hudby

Dokonalejšie, než dokonalý

Ako získať ešte lepšie výsledky, než s ethernetovými káblami Pearl, Forest, Cinnamon, Vodka? 
Staviť na typ medzi RJ/E s najlepšou výbavou. Pevné vodiče sa 100% strieborným povrchom vďaka technológii PSS (Perfect-Surface Silver) zaisťujú s veľkým úspechom naozaj excelentný výsledok. Pre extrémne čistotu striebra nie je ochudobnený o nevídanú, respektíve neslýchanú presnosť a dynamický kontrast. 
Pevné vodiče účinne bráni vzájomným interakciám medzi vláknami, ktoré sú zásadným zdrojom skreslenia. Ultra vysoká čistota perfektného povrchu so 100% striebrom bezodkladne minimalizuje skreslenie, spôsobené hranicami zŕn, vyskytujúce sa v rámci kovových vodičov. Tak je eliminovaná hrubosť a umne naštartovaná zrozumiteľnosť, a to najmä oproti OFHC, OCC, 8N aj podobným ďalším materiálom.

Izolácia s využitím polyetylénu

Solídny plus prináša v konštrukcii vodičov - káblov stávka na veľmi kvalitnú izoláciu. Presne takú sa javí spôsob vysokohustotný polyetylénová izolácia. Je nad slnko jasnejšie, že akýkoľvek tuhý materiál v blízkosti vodiča je Takmer súčasťou nedokonalého obvodu. Vznikajúce straty, energia uložená a potom vypustená v podobe skreslenia takmer vygradovala v prospech využitia pevnej PE izolácie s vysokou hustotou.

Dielektrikum-bias systém

K lepšiemu efektu slúži a je použitý tiež patentovaný systém spoločnosti Audioquest, ktorý stavia na spomalenie signálu vnútri vodiče. V prípade objektívny izolácie, kedy je spomalenie časti signálu odlišné, je táto veľkým problémom pre audio multi-oktávy, veľmi citlivé na čas. Patent Audioquest Dielectricum-Bias System vie navodiť silné a stabilné elektrostatické polia, naďalej aj vyššie sýtosť a polarizáciu molekúl izolácie. Týmto spôsobom je aktívne obmedzené ukladanie energie v izolácii. Zvuk sa potom prejavuje na jasnejším pozadí, navyše s množstvom detailov a výraznejším dynamickým kontrastom.

Rozptyl hluku, šumu, a odsun nežiadúcich vplyvov

S technologickým pokrokom sa na vysokú úroveň dostal tiež organizovaný rozptylový systém pod názvom Noise-Dissiption System. Vie stopercentne odsunúť všetko nežiadúce a eliminovať RFI, pohltí hluk úplne bez problémov, bravúrne na báze kovu a uhlíka.

Konektory, ktoré korunujú excelentný výsledok

Káble dospeli do úrovne tiež vďaka skvele navrhnutým a vyrobeným koncovkám, tieto spĺňajú najvyššie užívateľské nároky. Vysokorýchlostné kapacita dát u štandardného kábla Cat 7 je tvorená 10 Gigabit na 100 m medených káblov.

Smerovosť káblov

Pri komplexnom hodnotení tejto kabeláže platí, že všetky zvukové káble sú smerové. Smer počúvania existuje, je úplne korektne určený označenými šípkami na konektoroch, pričom použité v smere toku hudby zaisťujú vynikajúcu akustickú kvalitu. Všetky vlastnosti materiálov, schopnosti komponentov a technologické modifikácie ruka v ruke podporujú cestu, ktorej sa americká výrobná spoločnosť jala už pred rokmi uberať. 
Špičkové výrobky, ku ktorým patria aj tieto unikátne ethernetové káble, neodradí a nezaskočí náročnejšiu klientelu ani vyššou cenou, čo je príjemným zistením a pochvalou tímu, ktorý sa podieľal na ich vzniku. Audioquest je značkou, ktorej sa oplatí dôverovať.

Výrobca AudioQuest
Dĺžka kábla (m) 0,75