Bluesound PULSE SOUNDBAR PLUS - Biela

SKU
BLS.SOUNDBARPLUS.W
1 099 €
Skladom
0.0
0% of 100
Napísať recenziu
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznícke recenzie

Vaše hodnotenie

Množstvo hudby za málo peňazí

Aby si bežný smrteľník mohol naplno vychutnať hudbu, bol vyvinutý menší reproduktor, ktorý sa zvyčajne umiestňuje pod alebo nad televízor. Soundbar je ideálnym riešením pre tých, ktorí nemajú vo svojej obývačke dostatok miesta na audio systém. Jedna skriňa totiž obsahuje sadu reproduktorov, ktoré sú v domácom kine rozdelené do samostatných reprosústav.

Moderný modul

Faktom je, že dizajn soundbaru krásne zapadne do každého interiéru, modely s externým subwooferom sú väčšinou bezdrôtové, čo rieši konektivitu - prepojenie s centrálnym reproduktorom. Stačí ich len pripojiť k elektrickej sieti. Veľkou výhodou je jednoduchá inštalácia - model Pulse Soundbar+ nie je výnimkou. Musíte si dobre premyslieť, kam ho umiestnite a ako ho pripojíte k televízoru.

Možnosti pripojenia

Soundbary ako najmodernejšie technologické komponenty sú vybavené mnohými vstupmi a výstupmi. Existujú napríklad soundbary so vstupom USB, ktoré umožňujú počúvať hudbu z externého zdroja, a bezdrôtové soundbary s rozhraním Bluetooth, ktoré možno používať vo viacerých miestnostiach bez potreby pripojenia kábla. Kvalita zvuku však samozrejme závisí od kvality signálu Bluetooth, ktorá sa môže líšiť v závislosti od určitých faktorov.

Očakávané priority soundbaru

Tento model spĺňa očakávania náročných - Pulse Soundbar+ s Dolby Atmos je špičkový soundbar audiofilskej triedy, ktorý uspokojí vaše potreby v oblasti domácej zábavy. Je navrhnutý tak, aby dopĺňal váš existujúci televízny systém a poskytoval lepší zvukový zážitok. Ponúka zvukové scény, vďaka ktorým sa používatelia ocitnú v nahrávacom štúdiu alebo priamo uprostred diania. Vďaka technológii Dolby Atmos si môžete vychutnať filmy, hry a šport na úplne novej úrovni vrátane streamovania obľúbených hudobných služieb. Zariadenie Pulse Soundbar+ možno naprogramovať na spoluprácu s ľubovoľným infračerveným diaľkovým ovládačom, aby ste mohli ovládať televízor aj zvuk pomocou jedného zariadenia. Funguje aj s diaľkovým ovládaním RC1.

Podpora

Soundbar spolupracuje s asistentmi Amazon Alexa a Siri a umožňuje vám ovládať a prehrávať hudbu bez použitia rúk pomocou jednoduchých hlasových príkazov. Streamujte hudbu a podcasty zo zariadení Apple pomocou AirPlay 2. Podporované sú funkcie Hi-Res audio, Apple AirPlay a MQA. Všetka hudba zo súvisiacich produktov je prepojená so zvukovým panelom. Pulse Soundbar+ je komponent ako žiadny iný, preto je úplne jedinečný. Osem reproduktorov triedy D s výkonom 120 W poskytuje silný, pohyblivý zvuk s hlbokými basmi a bohatými detailmi. Je vybavený rôznymi reproduktormi vyladenými na stredné a vysoké frekvencie, vďaka čomu si audiofili môžu vychutnať každý jemný detail hudby, filmov a hier s rovnakým realizmom a emóciami, aké prináša video v rozlíšení 8K.

Ve svete streamovania hudby

Pre všetkých milovníkov hudby je svet streamovania a všetkej hudby, ktorá bola kedy zaznamenaná, navrhnutý vo vysokej vernosti. Streamovanie hudby tak máte na dosah ruky vrátane všetkých obľúbených skladieb, podcastov a rozhlasových staníc s podporou obľúbených služieb a prístupom ku všetkým katalógom. Dokáže sa synchronizovať s osobnými hudobnými knižnicami prostredníctvom siete Wi-Fi a pripojiť až 200 000 skladieb v bezstratovej kvalite. Každý môže mať stále po ruke zvuk v štúdiovej kvalite, hudbu MQA na Tidal alebo sa pripojiť a streamovať svoj obľúbený žáner pomocou Apple AirPlay 2 a aptX HD Bluetooth.

Dynavoice sa snaží poskytnúť svojim klientom pohlcujúci bezdrôtový priestorový zvuk pridaním tohto modelu a dvojice reproduktorov PULSE FLEX 2i ako špecializovaného zariadenia na počúvanie v plnom rozsahu. Aplikácia BluOS s jednoduchými, ľahko vykonateľnými krokmi umožňuje upraviť nastavenia ekvalizéra na dosiahnutie čistého zvuku, ktorý naplní miestnosť.
Výrobca Bluesound
Typ soundbaru Aktivní
Surround - objektové formáty Dolby Atmos
Surround - kodek Dolby Digital
Výkon kontinuální (W) 120
Meniče 2 x 25 mm (4") výšky; 2 x 50 mm (2") středy; 2 x 102 mm (4") basy; 2 x 102 mm (4") pasivní zářič
Frekvenčná odezva od (Hz) 70
Frekvenčná odezva do (Hz) 20000
THD+N (%) 0,03
Analógový vstup Jack (3,5 mm)
Analógový výstup RCA (Line)
Digitálny vstup Optický, USB-A, HDMI
Digitálny výstup Mini USB-B
Sieťové pripojenie Wi-Fi, Ethernet
Multiroom aplikácie BluOS
Internetové streamovacie služby TIDAL, MQA
Lokálne streamovanie AirPlay 2, Bluetooth
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 24
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, AIFF, MP3, AAC, MQA, OPUS
HDMI - funkcie eARC
Farba Biela
Šírka (mm) 1073
Výška (mm) 141
Hĺbka (mm) 70
Hmotnosť (kg) 6,8