Bose

Bose
Ikona Xavian unikát

INOVUJEME AUDIO SVET

Sme jednou z najobľúbenejších luxusných značiek v segmente hudobných prehrávačov a slúchadiel.

 

Ikona Xavian materiál

CELOSVETOVO ZNÁMA ZNAČKA

Zo širokej ponuky kvalitných produktov si môžu vybrať bežní používatelia aj skutoční znalci zvuku.

 

Ikona Xavian zvuk

ZNAČKA KVALITY

Naše produkty sú určené nielen na domáce použitie, ale aj pre profesionálov.

 

Bose Corporation je americká multimediálna spoločnosť, ktorú založil v roku 1964 bývalý profesor Massachusettského technologického inštitútu Amar G. Bose. Spoločnosť vyrába HiFi komponenty, ako sú reproduktory a zosilňovače, hoci je známa predovšetkým svojimi kompletnými zvukovými riešeniami, ako sú systémy domáceho kina.
Sídlo spoločnosti sa nachádza vo Framinghame v štáte Massachusetts v USA. Bose je «private equity» spoločnosť, ktorá má viac ako 10 000 zamestnancov. Osobitnou črtou systémov Bose je jej nápadný dizajn.
Počúvanie hudby na reproduktoroch Bose je potešením pre zmysly. Príchod domov po práci, hranie obľúbenej hudby a odpojenie s kvalitným zvukom, ako je americká značka, je na nezaplatenie. Ak uvažujete o obnovenie šatníka a nákupe výnimočných reproduktorov, ktoré katapultujú zvuk vašich skladieb do inej galaxie, reproduktory Bose sú tie pravé.
Sláva reproduktorov značky Bose pochádza z diaľky. Spoločnosť viac ako päťdesiat rokov navrhuje špičkové vybavenie, ktoré premieňa každý produkt na dlhodobú investíciu. Veľká časť prestíže reproduktorov Bose vychádza z inovatívnych dizajnov, ktoré berú psychoakustický aspekt hudby ako svoju centrálnu os. Bose reproduktory využívajú technológie, ktoré poskytujú najlepšiu možnú kvalitu zvuku. Prenosné repra zabezpečí kvalitný hudobný doprovod na cestách i záhradných oslavách. Reproduktory na PC pak pozdvihnú zážitok zo sledovania filmov a hier na novú úroveň. Všetky reprosústavy z rodiny Bose plne podporujú bezdrôtovú technológiu Bluetooth pre jednoduché ovládanie pomocou Vášho telefónu.
Bose slúchadlá sú synonymom dokonalosti, pohodlia a inovácie. Americká značka je jedným z najväčších zvukových sektorov a dušou spoločnosti sú slúchadlá Bose. Každý model je navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám veľmi špecifického typu používateľa a hodnota za peniaze, ktoré ponúkajú, je tak dobrá, že ak sa o ne postaráte, Bose vydrží desaťročia.

S Bose zažijete dokonalý zvuk


Slúchadlá do uší sú minimalistická vzhľadom, napriek tomu ponúkajú pohodlné nosenie a skvelý hudobný zážitok. Komfortné slúchadlá Bose cez hlavu zaisťujú nekompromisný výkon a vysokú výdrž. Slúchadlá s aktívnou redukciou okolitého hluku sa postarajú o nerušené hudobné zážitky a sú ideálnym spoločníkom na cesty. Bezdrôtové slúchadlá prinášajú pak ostrý zvuk a slobodu pohybu bez otravných káblov. Športové slúchadlá Vám pomôžu dostať Váš tréning na novú úroveň. S nerušeným spánkom Vám pomôžu ušné kôstky SleepBuds.

BOSE SoundTouch Link adaptér

Domácnosť prepojená hudbou

SoundTouch Wireless Link je adaptér, ktorý umožňuje bezdrôtové zdieľanie hudby z mobilného telefónu alebo tabletu s našimi starými reproduktormi.
Milujete svoje staré reproduktory?
Existuje však aj svet bezdrôtové hudby, ku ktorému máte teraz prístup. Teraz môžete transformovať svoje domáce kino alebo stereo systém pomocou adaptéra SoundTouch Wireless Link a streamovať hudbu cez Wi-Fi® alebo Bluetooth®. Pomocou aplikácie SoundTouch môžete ľahko ovládať hudbu. Môžete dokonca pridať ďalšie reproduktory SoundTouch pre prehrávanie hudby v celom dome. Urobte svoje reproduktory múdrejší a premeňte ich v bezdrôtove. Veď s BOSE je to tak jednoduché.
Nakupovať podľa

Položky 1-36 z 143

Nastaviť zostupný smer
Page
 1. SoundLink BT speaker III cover Zelený

  Znížená cena 29 € Bežná cena 39 €
  Skladom
 2. Skladom
 3. Skladom
 4. Do 5 dní
 5. Skladom
 6. Do 5 dní
 7. Do 5 dní
 8. Skladom
 9. Skladom
 10. Skladom
 11. Skladom
 12. Do 5 dní
 13. Skladom
 14. Skladom
 15. Skladom
 16. Do 5 dní
 17. Skladom
 18. Skladom
 19. Do 5 dní
 20. Do 5 dní
 21. Do 5 dní
 22. Skladom
 23. Bose Soundlink Flex - White smoke

  Znížená cena 150,60 € Bežná cena 169 €
  Do 5 dní
 24. Bose Soundlink Flex - Stone blue

  Znížená cena 150,60 € Bežná cena 169 €
  Do 5 dní
 25. Bose Soundlink Flex - Čierna

  Rating:
  100%
  Znížená cena 150,60 € Bežná cena 169 €
  Skladom
 26. Bose Companion 2 III

  Rating:
  100%
  159 €
  Skladom
 27. Bose Sport Earbuds - Modrá

  Znížená cena 193,50 € Bežná cena 209 €
  Skladom
 28. Bose Sport Earbuds - Biela

  Znížená cena 193,50 € Bežná cena 209 €
  Skladom
 29. Bose Sport Earbuds - Čierna

  Znížená cena 193,50 € Bežná cena 209 €
  Skladom

Položky 1-36 z 143

Nastaviť zostupný smer
Page