+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko
DALI Sound Hub
DALI Sound Hub DALI Sound Hub DALI Sound Hub DALI Sound Hub DALI Sound Hub DALI Sound Hub DALI Sound Hub DALI Sound Hub

DALI Sound Hub

676,20 €

Dostupnosť: Skladom

Popis

Bezdrôtový zdrojový HUB pre reproduktory Callisto

  • Pripojenie Hubu s reproduktormi Callisto 2 C a Callisto 6 C bezdrôtovo
  • 24bit / 96kHz unikátne digitálne bezdrôtové pripojenie
  • Široká rada vstupov pre rozšírenie Callisto systému
  • 2 porty pre voliteľné prídavné moduly BluOS
  • Ovládanie na dotykovom hornom paneli alebo vďaka priloženému diaľkovému ovládaču
  • Veľmi rýchle a jednoduché nastavenie o dvoch krokoch
  • USB POWER Out pre nabíjanie mobilných zariadení alebo pripojenie Chromecast Audio dongle

Trend súčasnosti

V dnešnej dobe je "in" mať slušný domáci audio systém, kde hlavnú úlohu hrá kvalita. Existujú najrôznejšie aparatúry rozličných značiek, avšak mnoho z nich hyzdí spletitá kabeláž, ktorá zaberá miesto a interiéru na kráse moc nepridá. Každý problém má však riešenie - spoločnosť DALI ponúka variantu aktívnych reproduktorových sústav Callisto a firemného rozbočovače Sound Hub.

Ako zlepšiť kvalitu zvuku

Najväčšie úskalia spočíva v kvalitných súčiastkach a komponentoch, z ktorých sa audio systém skladá. Výsledkom kooperácie týchto komponentov je skvelý stereofónny zvuk bez káblov a stabilný prenos vo vysokom rozlíšení 96 kHz / 24 bit.

Skvelá jazda v tandeme Callisto Sound a Sound Hub

Táto divoká dvojica funguje spoľahlivo - bez problémov zvládne okrem prehrávania hudby aj prehrávanie z externých zdrojov (napr. z CD prehrávača), streamuje hudobné súbory s využitím Bluetooth aptX HD. Konektivitu je možné rozšíriť pomocou NMP-1 karty, ktorá je kompatibilná s multi-room platformou BluOS. O bezchybnú obsluhu systému sa stará perfektný ovládač, nastavenie je jednoduché. Tento systém poskytuje plnokrvný hudobný výkon pod značkou DALI.

Mozog systému

DALI Sound Hub si extrémne rozumie so systémom reproduktorov CALLISTO, vie vysielať Hi-Res zvuk do reproduktorov a tiež automaticky prepína medzi viacerými zdrojmi. Sound Hub prináša uspokojenie všetkým náročným audiofilům a skutočné pohodlie milovníkom hudby i filmu. Ak ide o nastavenie Hi-Fi systému, ide to svižne a ľahko. Stačí prepojiť reproduktory CALLISTO sa Sound Hub a stlačiť tlačidlo CONNECT, streamovanie z telefónu alebo hudobného servera je pripravené.

Nastavenie a ovládanie hlasitosti

Veľkým prínosom je dotykový panel, situovaný v hornej časti konštrukcie reproduktorov CALLISTO. Ovládnuť ho možno jediným dotykom. Pridaný diaľkový ovládač Bluetooth a ovládač hlasitosti zvukového rozbočovača robia, čo treba rýchlo a bez problémov.

Rozširujúce parametre

Sound Hub podporuje množstvo rôznych zdrojov, patrí k nim Bluetooth (AAC a Apt-X HD), analógový (RCA a Mini Jack), koaxiálny RCA, 2 optické (Audio a TV) porty a USB výstup (Google Chromecast Audio), vrátane modulárnych rozširujúcich portov, ako je BluOS. S týmto voliteľným modulom je možné rozšíriť multi-room platformu Bluesound Hi-res. BluOS je navrhnutý pre audiofilov s cieľom poskytnúť tú najlepšiu možnú kvalitu digitálneho zvuku.

Charakteristika DALI Sound Hub

Audio modul automaticky aktivuje správny vstup vtedy, kedy začne prehrávanie hudby alebo je zapnutý televízor. LED displej zobrazuje aktuálny zvukový zdroj a zároveň aj úroveň hlasitosti, korigovať možno dokonca intenzitu osvetlenia displeja. Svetelný displej na hornom okraji modeli indikuje umiestnenie reproduktorov CALLISTO pri párovaní. Možnosťou nastavenia hlasitosti je niekoľko - na zvukovom disku pomocou dodávaného diaľkového ovládača Bluetooth súčasne cez dotykový panel umiestnený na hornej strane každého reproduktora alebo prostredníctvom inteligentného zariadenia. V tomto prípade však záleží na značke. MQA je spoločnosť, ktorá systému DALI CALLISTO poskytuje certifikáciu.

S moderným dizajnom ide všetko lepšie

Ucelený model aj s ovládačom je navrhnutý v čiernom outfite, pretože nerušivá univerzálna farebnosť má štýl aj šarm. So značkou DALI je zoznámenie príjemné. Nie je nad to vyskúšať všetko na vlastnej koži, teda skôr na vlastné uši a oči.

Pripojenie Sound Hub s reproduktormi radu DALI Callisto

 Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: DALI Sound Hub

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca DALI
Digitálny vstup Koaxiálny RCA, Optický
Digitálny výstup Koaxiální 3,5 mm
Typ streamera Hybridný
D/A prevodník Burr Brown
Analógový vstup RCA, Jack (3,5 mm)
Analógový výstup RCA (Pre-out), RCA (Subwoofer)
Sieťové pripojenie
Internetové streamovacie služby
Lokálne streamovanie Bluetooth
Nadštandardny BT kodek AAC, aptX™ HD
Multiroom aplikácie
Hlasový asistent
Rádio
PCM - vzorkování (kHz) až 96
PCM - kvantování (bit) až 24
Farba Čierna
Šírka (mm) 300
Výška (mm) 76
Hĺbka (mm) 213
Hmotnosť (kg) 1,6