Hifiman Sundara Closed-Back

SKU
HIF.SUNDARACLOSED
499 €
Skladom
0.0
0% of 100
Napísať recenziu
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznícke recenzie

Vaše hodnotenie

Bezkonkurenčné Hi-Fi uzavreté slúchadlá Hifiman Sundara

Nová verzia populárnych magnetoplanárnych slúchadiel HIFIMAN Sunadara s uzavretou konštrukciou ozvučnice. Sú výbornou kombináciou kvality reprodukcie a cenovej dostupnosti. Novinkou je využitie akusticky transparentných magnetov, ktoré umožňujú zvukovým vlnám voľný priechod štruktúrou magnetov bez vytvárania akéhokoľvek rušenia. NsD membrána je až o 80% tenšia ako predchádzajúce prevedenie, čo má za následok rýchlejšiu odozvu a zachovanie neprekonateľnej dynamiky. Slúchadlá sa postarajú o naozaj pestrý zvukový zážitok, od tých najhlbších basov na úrovni 6 Hz až po krištáľovo čisté výšky siahajúce k 50 000 Hz.

Komfort pri počúvaní zaručí starostlivo navrhnutý remienok na rozloženie hmotnosti. Matný čierny povrch hlavového mosta je kombinovaný s príjemnou teplou estetikou bukového dreva. Prírodné mušle ručnej výroby poskytujú nielen štýlový vzhľad, ale zlepšujú aj zvukové vlastnosti vďaka špeciálnej štruktúre bukového dreva.

Slúchadlá HIFIMAN Sundara Closed Back sú extrémne citlivé, takže ich môžete použiť s prenosnými prehrávačmi alebo smartfónmi. O pripojenie sa starajú dva robustné 3.5mm jack konektory, každý na jednej z mušlí. Súčasťou balenia je jeden 1.5 m kábel s 3.5 mm konektormi, spolu so 6.35 mm adaptérom pre kompatibilitu so širokou škálou zariadení.


Parametre:

  • Impedancia - 20 ohm
  • Frekvenčná odozva - 6Hz - 50 000 Hz
  • Citlivosť - 98 dB
  • Typ meniča - Magnetoplanárne
  • Typ produktu - Slúchadlá
  • Typ slúchadiel - Drôtové, Uzavreté, Okolo uší
  • Hmotnosť - 432 g
Výrobca HiFiMAN
Typ slúchadiel Okolo uší
Konštrukcia Uzavreté
Meniče Magnetoplanární
Frekvenčná odezva od (Hz) 6
Frekvenčná odezva do (Hz) 50000
Impedancia (Ω) 20
Citlivosť (dB) 98
Farba Čierna
Hmotnosť (g) 432