DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

iFi audio AC iPurifier

SKU
iFiAC-iP
109 €
Do 5 dní

Sieťové napájanie je "benzín", ktorý poháňa audio systém. A či už je čistý alebo znečistený, má zásadný vplyv na kvalitu/príjemnosť prehrávania.

AC iPurifier je najnovší produkt zo stajne "power products" spoločnosti iFi, ktorý čistí hlučné sieťové zdroje.

Nie je to obyčajný produkt na čistenie siete. Je technologicky pokročilý, je to aktívny, nie pasívny výrobok, takže ide nad rámec a potláča oveľa viac šumu v celom frekvenčnom rozsahu ako iné pasívne zariadenia.

Tento graf porovnáva AC iPurifier (zelená čiara), ktorý je AKTÍVNY, s bežnými sieťovými filtrami (červená čiara), ktoré sú zvyčajne pasívne.

Bezdrôtový purifikačný systém

Systém bezdrôtového čistenia (WPS) je komplexný obvod, ktorý znižuje šum elektrického vedenia bez počuteľných alebo merateľných vedľajších účinkov. Je to dôležité, pretože takéto riešenia sa síce snažia znížiť šum, ale zároveň brzdia dynamiku.

Modulárna konštrukcia na potlačenie hluku

Mnohé moderné audio systémy majú zvyčajne veľký počet sieťových zástrčiek. Všetky tieto zástrčky pridávajú svoj vlastný nežiaduci hluk a znečisťujú miestnu elektrickú sieť.

Konštrukcia AC iPurifier je taká, že je ešte účinnejšia, ak sa ich na "obmedzenie" rovnakého typu zdrojov hluku použije niekoľko.

Môžete ho vložiť do zásuvky striedavého prúdu, ktorá napája audio systém, alebo ho vložiť do predlžovacieho bloku pre audio systém. Vyskúšajte obe umiestnenia a zistite, ktoré má najväčší vplyv na zlepšenie zvuku.

Výhody jednotlivých audio systémov

Čistič AC iPurifier bol navrhnutý na použitie v akomkoľvek audio systéme napájanom zo siete. Je obzvlášť účinný pri moderných audio systémoch, ktoré majú veľké množstvo generických a rôznorodých napájacích zdrojov (podrobnejšie technické vysvetlenie nájdete v nasledujúcej časti).

Pokiaľ sa používajú rozširujúce bloky, AC iPurifier možno použiť na izoláciu určitých typov napájacích zdrojov na maximálne zníženie šumu.

Ukážka:

 

Výrobca iFi
Farba Biela
Šírka (mm) 115
Výška (mm) 40
Hĺbka (mm) 40
Hmotnosť (kg) 0,13
Vaše hodnotenie