DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

Magnat CS 10 - Čierna

SKU
4018843722108
-42%
Znížená cena 174 € Bežná cena 299 €
Skladom

Multiroom reproduktor

  • Kompaktný a prenosný - multiroom reproduktor s vlastnou batériou
  • Prehrávajte Spotify, internetové rádio alebo vlastnú hudobnú knižnicu
  • Ovládanie pomocou aplikácie zadarmo Allplay Jukebox pre Android alebo iOS
  • Mimoriadny zvuk pre indoor aj outdoor

Mať svoju hudbu stále po ruke

Prenosné reproduktory sú ideálne pre tých, ktorí sú často na cestách, alebo by radšej zabudli na nepraktické káble. Poskytnú tak ľahko a rýchlo komfort pri počúvaní obľúbenej hudby. CS 10 WLAN je kompaktný prenosný a praktický reproduktor, vďaka vstavanej batérii ho možno so sebou vziať kamkoľvek alebo ho prenášať z miestnosti do miestnosti.

Komfortné služby

Pre milovníkov hudby je ľahké využívať Spotify, internetové rádio alebo vlastnú hudobnú knižnicu a to veľmi pohodlne v bezdrôtovom režime cez WLAN. Ovládanie je možné cez bezplatnú aplikáciu Allplay Jukebox pre iOS a Android.

Výhody ktoré uvíta každý

Najdôležitejšími atribúty tohto prenosného reproduktora sú kompaktnosť, flexibilita, jednoduchá a rýchla dostupnosť. Špičkový zvuk mať doma aj vonku, kedykoľvek a kdekoľvek stále pri ruke je skutočnou výhodou. Reproduktor sa ponúka hneď v dvojitej úprave - biely povrch so strieborným kovovým krytom alebo čierny povrch vo vysokom lesku s antracitovou kovovou mriežkou, ktorá funguje ako kryt reproduktora. Ide o štýlový, viacúrovňový elegantný reproduktor s WLAN a vstavanou batériou.

Reproduktor s bohatou výbavou

Model CS 10 WLAN je kompaktným náprotivkom reproduktora SK 40, obaja patria do portfólia Magnat Multi-Room. Rozmery produktu sú 180 x 131 x 90 mm, ďalej disponuje vstavanou batériou, takže môže byť použitý kdekoľvek. CS 10 ponúka podporu Spotify, rovnako tak i prístup k internetu a možnosť prehrávať hudbu z vlastnej hudobnej knižnice. Na ovládanie je využitá aplikácia AllPlay Jukebox pre operačné systémy Android a iOS, čo je komfortné a bezproblémové. Prístroj je možné tiež riadiť tromi senzorovými tlačidlami. Okrem všetkých predností a vynikajúceho fungujúceho systému je veľmi pôsobivý, obdivuhodný je tiež pre svoj prvotriedny akustický výkon.

Upresňujúce informácie a špecifikácie

Tento dvojcestný stereofónny reproduktor pracuje vo frekvenčnom rozsahu 70 -18 000 Hz s pomocou 25 mm kupolovitého výškového reproduktora a 120 mm širokopásmového reproduktora. Výstupný výkon je 15 W. Prevádzkový rozsah môže byť až 100 m, v závislosti na dodávke WLAN. Ak je v jednej sieti WLAN prevádzke viac reproduktorov CS 10, môže každý reproduktor prehrávať inú hudbu. To je však obmedzené počtom 10 reproduktorov, čo ďalej závisí od prenosu dát WLAN a internetu. Parametre hlasitosti je možné korigovať individuálne a nastaviť tak každý reproduktor zvlášť, prostredníctvom ovládacej aplikácie.

Široká ponuka z portfólia Magnat

Nemecká spoločnosť Magnat sa dostala na špičku rebríčka svetových výrobcov a dodávateľov vysoko kvalitných domácich a car audio zariadení. Prvotriedne navrhnutá elektronika rovnomennej značky uchváti svojou jedinečnosťou, bohatým produktovým portfóliom, ktoré obsahuje ako ultra-kompaktné systémy Home Cinema, tak špičkovo vybavené SoundBar a audio balíčky, ktoré si žiada široká audiofilná verejnosť. Výrobca Magnat je vývozcom dobre vybavených pokročilých reproduktorov a high-end stereo elektroniky s moderným dizajnom. Magnat sa zameriava na dopyt, inšpiráciu čerpá aj z požiadaviek a očakávaní náročnejších užívateľov. Firemným smerom je osobitá filozofia a z nej vychádzajúce stratégie, ktorá sa zameriava na čistotu, nadčasovosť, konštrukčný dizajn, najviac však na prirodzený, rýdzi zvuk. Spoliehať na špičkové výrobky, nové technológie a ich vynikajúcu funkčnosť nie je chybou, ale dôležitým faktom. Rovnako atraktívny je aj vzhľad, vďaka ktorému sa budú vynímať v každej obývacej izbe alebo v inom štýlovom interiéri.

Výrobca Magnat
Počet reproduktorov 1
Výkon (W) 15
Meniče Vysoké frekvence: 25 mm / Full-range: 120
Frekvenčná odezva od (Hz) 70
Frekvenčná odezva do (Hz) 18000
Vlastní batérie
Hlasový asistent
Sieťové pripojenie Wi-Fi, Ethernet
Multiroom aplikácie Magnat
Internetové streamovacie služby Internetové rádio, Spotify
Lokálne streamovanie Sieťové úložisko (UPnP, DLNA)
Nadštandardny BT kodek
Rádio
Mikrofon
NFC
Digitálny vstup
Digitálny výstup
Analógový vstup Jack (3,5 mm)
Analógový výstup
Níjanie iných zariadení
Farba Čierna
Šírka (mm) 180
Výška (mm) 131
Hĺbka (mm) 90
Vaše hodnotenie