+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko
Monitor Audio Vecta 240 - Čierna
Monitor Audio Vecta 240 - Čierna Monitor Audio Vecta 240 - Čierna Monitor Audio Vecta 240 - Čierna Monitor Audio Vecta 240 - Čierna Monitor Audio Vecta 240 - Čierna

Monitor Audio Vecta 240 - Čierna

377,70 €

Dostupnosť: Do 5 dní

Krátký popis

Cena za kus

Popis

VECT V240 navrhnutý tak, aby spĺňal najvyšší možný štandard, a aby poskytoval špičkový výkon pre skutočný zvukový zážitok

Rad reproduktorov VECT

So vzrastajúcou popularitou vysoko kvalitného audio, Monitor Audio poskytuje integrátorom radu reproduktorov, ktoré umožňujú vychutnať si túto úroveň zvuku vnútri aj vonku. S nástennou montážou, buď vodorovne alebo vertikálne, reproduktory VECT môžu byť diskrétne inštalované pod odkvapy, alebo priamo na stenu. Zakrivená prepážka minimalizuje stropné alebo nástenné odrazy, aby poskytla riadené zvukové pole a širokú disperziu. Rozsah prevádzkových teplôt: -25 ° až 65 ° C.

Štýlový a všestranný reproduktor

Štýlový, kompaktný a všestranný reproduktor Monitor Audio VECT V240 šikovne kombinuje architektonickú estetiku s inováciami a vysoko kvalitným profesionálnym zvukovým výkonom, pre ktorý je spoločnosť preslávená.

Úplne jednoduchá inštalácia

VECT V240 ponúka neuveriteľnú všestrannosť a jednoduchú inštaláciu. Pomocou šikovne navrhnutých konzol a jednobodového automatického spojovacieho systému je možný systém VECT ľahko a rýchlo inštalovať horizontálne alebo vertikálne. Upevnite držiak na stenu a potom jednoducho reproduktor spustite a zaistite ho pomocou jediné skrutky. Nielen, že vám táto metóda ušetrí čas, ale aj zjednodušuje zložitosť inštalácia reproduktorov vo výškach alebo náročných uhloch. Automatický systém pripojenia znamená, že inštalácia je extrémne elegantný, bez viditeľných drôtov. Aby bolo zaistené, že klienti získajú najlepší možný zvuk, pri montáži na nástennú konzolu môže byť reproduktor VECT sklonený o 25 stupňov alebo naklonený o ďalších 32.5 stupňov (s použitím voliteľného klinu), aby nasmeroval zvuk na požadované miesto.

Dokonalý zvuk aj vo vonkajších priestoroch

Pri inštalácii reproduktora vonku je nutný iný prístup, pretože tento systém musí byť schopný poskytovať vysoko kvalitný zvukový štandard vo vonkajších podmienkach a miestach. Pre reproduktor VECT V240 Monitor Audio namontoval dvojité 10 cm C-CAM kovového kužeľového meniča na zakrivenú prepážku, aby sa zabezpečilo, že je dodané riadené zvukové pole. Tým sa minimalizujú stropné a nástenné odrazy, ak je reproduktor namontovaný pod odkvapy alebo v rohu, zatiaľ, čo je ešte dostatočne široký pre lepšie pokrytie pri montáži na stenu. Centrálne umiestnený Gold C-CAM výškový reproduktor zabezpečuje hladké vysoké frekvencie. Tento prístup má za následok dokonalý zvukový zážitok.

Elegantný vzhľad a plná odolnosť

Estetika zodpovedá výkonu tohto reproduktora, pretože Monitor Audio venuje veľkú pozornosť aj dizajnu. Vyrobený so zakrivenou skosenou zadnou skriňou v čiernej alebo bielej farbe, VECT V240 bez problémov zapadne pod odkvapy, alebo vo vertikálnych kútoch. Reproduktor je opatreny vysoko hustým ABS krytom s mriežkou odolnou proti korózii, ktorá je navrhnutá tak, aby odolávala extrémnemu vplyvu životného prostredia. Plne uzavretý kabinet zabraňuje vniknutiu vody a nečistôt, čo pomáha udržať stupeň krytia IP55.

Spôsob inštalácie

Ukážka reproduktorou V240Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Monitor Audio Vecta 240 - Čierna

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Monitor Audio
Počet pásem 2
Meniče Vysoké frekvence: 25 mm Gold C-CAM / Střední a nízké frekvence: 2 x 10 cm C-CAM s technologií kovového kužele
Frekvenčná odezva od (Hz) 70
Frekvenčná odezva do (Hz) 25000
Dělící frekvence (Hz) 2500
Impedancia (Ω) 4
Citlivosť (dB) 88
Minimálny vstupný výkon (W) 25
Maximálny vstupný výkon (W) 100
Maximálny výkon - SPL(dB) 108
Farba Čierna
Šírka (mm) 243,2
Výška (mm) 336
Hĺbka (mm) 150
Hmotnosť (kg) 2,55