DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

Pro-Ject Head Box S2 - Stříbrná

SKU
9phds2s
137,50 €
Skladom

S cieľom objaviť potenciál súčasných slúchadiel prichádza na trh tento prístroj, ktorý podporí prirodzený a špičkový zvuk z notebookov a smartphonov. Je obdarený dostatočnou energiou pre uvoľnenie najvyššej zvukovej kvality z ľubovoľných slúchadiel. Na jeho výrobu boli použité najlepšie komponenty a materiály. Hliníková skriňa je esteticky pojatá a mimo to zaisťuje účinnú ochranu proti elektromagnetickému rušeniu, vrátane vibrácií. Zážitok z počúvania môže byť naozaj dokonalý.

  • Vhodné pre náročných slúchadlá
  • 6,35 mm a 3,5 mm slúchadlové výstupy
  • Super nízke skreslenie
  • Nízko-šumové komponenty pre ultimátnej zvukový prednes
  • Oba výstupy sú použiteľné zároveň
  • Hliníková / kovová sendvičový skrinka chráni proti vibráciám a elektromagnetickému rušeniu

Náročný poslucháč si príde na svoje

Head Box S2 je ideálny pre náročných užívateľov a ich slúchadlá. Slúchadlový výstup je 6,35 mm a 3,5 mm. Obsahuje komponenty s nízkym šumom a tak podporuje lepší zvuk a nízke skreslenie. Platí, že oba výstupy je možné užívať súčasne. Materiál puzdra v kombinácii kov / hliník má svoje praktické opodstatnenie, model možno zakúpiť buď v čiernom či striebornom prevedení.

Vvybavenie zosilňovače

K štandardnému vybaveniu patrí RCA vstup pre zdroje podľa výberu. Čelná stena obsahuje dva konektory pre slúchadlá, pričom zážitky z počúvania možno zdieľať zároveň. Výstupný výkon 725 mW prináša prvotriedny zvuk a dostatočný akustický objem, takže tí, ktorí majú radi počúvanie hlasnejší, si prídu na svoje. Head Box S2 je skutočnou posilou s ponukou bohatého a plného zvuku, vrátane dynamiky a priehľadného efektu. Pre svoju nízku cenu, všestrannosť, výkon a vysoko kvalitnú zvukovú kartu sú audiofilné jednotkou.

Špecifiká a parametre

Odstup signálu od šumu je -110 dBV, zisk činí 11dBi, presluch 68 dB. Frekvenčná odozva je daná pásmom 20 - 80 000 Hz (+ - 0,2 dB). Napájanie 5V / 0,5A DC. Aktuálne spotreba v pohotovostnom režime je menšia, ako 0,5 W. Rozmery výrobku 103 x 37 x 120 mm ho robí ľahko pochopiteľným, rovnako tak jeho hmotnosť, ktorý bez napájania činí len 365 g.

Moderné projekty značky Pro-Ject

Tento produkt známeho svetového výrobcu audio elektroniky je kompletne vybavený tak, aby uspokojoval čo možno najvyššie nároky súčasných moderných užívateľov. Nový kryt je v sendvičovom prevedení a zaručuje estetickú prioritu, prevedenie je na veľmi vysokej úrovni. Prednosťou modelového zariadenia je ochrana proti vibráciám, negatívnym vplyvom, rovnako tak i rušenie. Jedinečným ho robí predovšetkým použitý Box systém, ku ktorému výrobca dospel vďaku dlhoročným výskumom a hľadaním optimálnych riešení. Chvályhodným je tiež šetrenie energie s pomocou ECO režime, spotreba zariadení pri StandBy prevádzky je nižšia, než 1 W. Je známe, že výrobky Pro-Ject sú výsledkom kooperácie tímov tejto modernej spoločnosti.

O vzniku spoločnosti

Táto rakúska spoločnosť vznikla vo Viedni, založil ju v roku Heinz Lichtenegger. Časom sa stala jedným z najvýraznejších producentov presnej mechaniky v krajine, v Európe a teraz je známa po celom svete. Faktom je, že základňa užívateľov Pro-Ject výrobkov sa rozšírila nezadržateľne, rovnako tak rýchlo, ako na trh spoločnosť uvádzala svoje rady, ktoré sú jednoduché, prehľadné, precízne, funkčné. Všetka výroba smeruje k prioritám, ako je skvelý výkon, nemenej špičkový dizajn a precízne vonkajšie prevedenie. Rovnakú váhu má tiež použitia vybraných materiálov a tých najpokročilejších technológií, čo súvisí aktuálne s veľmi príjemnou cenou výrobkov. Rovnako tak klientmi uchvacuje praktickosť, jednoduchosť a jednoduchosť použitia, údržba, variabilita, vrátane poskytovaných užívateľských komplexných služieb. S Pro-Ject ruka v ruke kráča obojstranná spokojnosť, ako firemné, tak klientská.

Výrobca Pro-Ject
Analógový vstup RCA
Analógový výstup RCA (Line), Jack (3,5 mm), Jack (6,35 mm)
D/A prevodník
Digitálny vstup
Digitálny výstup Koaxiální 3,5 mm
Frekvenčná odezva od (Hz) 20
Frekvenčná odezva do (Hz) 80000
Odstup signál / šum (dB) 110
Zosilnenie (dB) 11
THD+N (%) < 0,002
THD (%) nespecifikováno
PCM - vzorkování (kHz)
PCM - kvantování (bit)
DSD
Digitální vstupy (kHz / bit)
Nadštandardny BT kodek
Vlastní batérie
Výdrž batérie (hod.)
Farba Strieborná
Šírka (mm) 103
Výška (mm) 37
Hĺbka (mm) 120
Hmotnosť (kg) 365
Vaše hodnotenie