DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

Pro-Ject Phono Box S2 Ultra - Strieborná

SKU
9ppbs2us
250 €
Do 5 dní

Diskrétne MM / MC phono predzosilňovač

  • Audiofilský výkon v malom balení
  • Duálny mono konfigurácia
  • Polystyrénová kapacita audiofilné kvality
  • Precízne RIAA nastavenie
  • Prepínateľný subsonický filter -18dB pri 20Hz
  • Prepínateľná vstupná impedancia / kapacita
  • 6 nastaviteľných úrovniach zosilnenie
  • Šasi z kovu
  • Mimoriadna kvalita zvuku

Pre milovníkov gramofónových platní

Gramofónový pred zosilňovač Phono Box vie jednoducho a rýchlo prepojiť gramofón s hudobným systémom, bez k tomu bol potrebný Phono vstup. Čo je na ňom najlepšie? Prepínač pre gramofón s MM alebo MC prenoskou, presná RIAA korekcia, malé rozmery a pozlátené RCA konektory.

Hudba hneď a diskrétne

Phono Box S2 Ultra je absolútne unikátny - luxusné a audiofilský zároveň, jedinečný vo svojej kategórii. Neuveriteľný úspech firemného modelu Phono Box Ultra 500 prinútil výrobcov, aby šiel vo svojich návrhoch a nápadoch ešte ďalej. Jedine tak mohol vzniknúť tento úžasne znejúc phono pred zosilňovač pravidelnej série S2.

Pohľad zvonka pod povrch zariadenia

Pevné kovové puzdro chráni pred rušením, pričom vnútorná konštrukcia zostáva rovnako skvelá ako predtým. V ponuke Pro- Ject je práve úplne diskrétne, menej funkčné OPAMP, ktorý umožňuje nielen audiofilům realizovať neuveriteľne harmonický zvuk. Okrem vynechávanie operačných zosilňovačov sa výrobca rozhodol použiť polystyrénové kondenzátory, ktoré významne prispievajú k špičkovému audio prejavu Phono Box S2 Ultra. Tieto kondenzátory sú medzi audiofilov a pre fono pred zosilňovača takmer posvätné. Delené vyrovnanie RIAA umožňuje presné vyjadrenie krivky RIAA, čo je jeho veľkou devízou, ktorou sa mnoho iných phono pred zosilňovačov pochváliť nemôže.

Technické zázemie pred zosilňovača

Tento model je kompatibilný s gramofónovej prenosky typu MM a MC. Ďalej je vybavený vypínateľným subsonickým filtrom filter (-12 dB @ 20 Hz), s možnosťou nastavenia vstupná impedancia, kapacity a možnosťou nastavenia zosilnenia. Prepínače sú umiestnené na spodnej strane prístroja. Phono Box S2 Ultra ponúka vynikajúci pomer ceny voči zvuku. Vstupná impedancia je 10/100 / 1k / 47K Ohm, vstupná kapacita dosahuje 100/200/320/420 pF. K dispozícii je prepínač zisku 40/43/60/63 dB. Subsonický spínač dosahuje až 12 dB pri 20 Hz, odstup signálu od šumu udáva 85 dB. Skreslenie THD je u MM prenosiek 0,01% a u MC prenosiek 0,05%.

Veľký audiofil v malom balení

Klasicky stavaný model je 103 mm široký, 37 mm vysoký a 119 mm hlboký. Váži 570 g. Jeho konštrukčný charakter je daný duálny mono konfiguráciou, obsahuje tiež kondenzátory najvyššej triedy typu WIMA z polypropylénu a precízne RIAA nastavenie. Prepínateľná je, teda ako vstupná impedancia, tak kapacita a nastaviteľné sú 4 úrovne zisku. Prepínač zisku udáva hodnoty 40/43/60 / 63 dB. Presnosť RIAA je menšia ako 0,4 dB / 20 Hz - 20 kHz. Výstupy a vstupy sú tvorene jedným párom RCA konektorov. Na napájanie je potreba 18 V DC / 500 mA.

Spoločnosť s dobrým menom

Produkty s označením Pro- Ject majú jedno spoločné - sú výsledkom nevídané spolupráce špičkových návrhárskych a výrobných tímov. Rakúska výrobná spoločnosť Pro- Ject Audio Systems, ktorá sídli vo Viedni, je jedným z najmodernejších výrobcov presnej mechaniky v zemi. Byla založená Heinzom Lichtenegger v roku 1990 vo Viedni s myšlienkou, že analógové prehrávanie je najefektívnejším spôsobom, ako počúvať hudbu v audiofilné kvalite. V súčasnej dobe je Pro- Ject svetovým lídrom vo výrobe kvalitných hi-fi gramofónov. Zaujímavé je, že disponuje výrobnými závodmi v Českej republike a na slovenské. Produkty spoločnosti Pro-Ject Audio Systems sú dostupné v takmer 80 krajinách po celom svete, majú ideálne využitie a takmer bezúdržbová prevádzka. Sú spoľahlivé a cenovo ľahko dostupné.

Výrobca Pro-Ject
Typ Analógový
Určení MC, MM
Analógový vstup RCA (Phono)
Analógový výstup RCA (Line)
Digitálny výstup
Zosilnenie (dB) 40/43/60/63
Odstup signál / šum (dB) 89
Kapacitancie (pF) 100/200/320/420
THD+N (%) 0,00052%
Farba Strieborná
Šírka (mm) 103
Výška (mm) 37
Hĺbka (mm) 119
Hmotnosť (kg) 0,57
Vaše hodnotenie