DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

Pro-Ject Pre Box S2 Analogue - Strieborna

SKU
9ppres2sa
259 €
Do 5 dní

V ponuke predzosilňovačov je zaujímavým modelom audiofilny predzosilňovač s troma linkovými vstupmi, konštrukčne tvorený modifikovanými obvody so špičkovými komponenty, skvelú koncepcií a kovovým šasi. Jeho pevné telo zdarne eliminuje vibrácie a elektromagnetické rušenie. Zaujímavosťou je 12 V trigger - výstup, ktorý umožňuje a zaisťuje automatické zopnutie všetkých ostatných komponentov súčasne s predzosilňovačom pre lepší komfort a pohodlie.

  • Pokročilé obvody s prémiovými komponentmi
  • Neutrálny zvuk s naozaj nízkym šumom
  • 3 stereo vstupy
  • 1 3,5 mm výstup je fixná (pre zapojenie napr. Head Boxu)
  • Motorizované ovládanie hlasitosti
  • SMD pre krátke trasy signálu
  • Nízka výstupová impedancia pre pozlátené terminály
  • Diaľkový ovládač pre on / off, hlasitosť a vstupy
  • Hliníková / kovová skrinka chráni proti vibráciám a elektromagnetickému rušeniu

 

Predzosilňovač

Tento výdobytok elektrotechniky patrí do kategórie audiotechniky, je špecifický schopnosťou elektronického zosilnenie. Elektronický zosilňovač mení slabý elektrický signál na taký, ktorý nie je poznačený šumom, avšak jeho sila je dostačujúca pre ďalšie použitie. Bez tejto operácie by bol konečný signál príliš skreslený a ovplyvnený šumom. Zámerom, prečo použiť predzosilňovač, je zosilnenie signálu z analógových senzorov. Ideálny predzosilňovač má konštantnú zosilnenie v celom svojom pracovnom rozsahu, vysokú vstupnú impedanciu a nízku výstupnú impedanciu.

Špičkový predzosilňovač

Tento analógový model s tromi úrovňami stereo linkových vstupov a diaľkovým ovládaním disponuje dvoma pármi RCA zásuviek a jedným samostatným 3,5 mm vstupom. Ten môže čoby pevná linka odovzdať signál ďalšiemu zosilňovaču (napr. Head Box S2). Výstup 12 V dovoľuje zapnúť aj iné, vzdialené produkty a tak poskytnúť dokonalý komfort, ktorého dôsledkom je nízke harmonické skreslenie.

Konštrukčné špecifiká

Materiálovým základom sa pri výrobe stal prvotriedne hliník, kovové sendvičové telo je vyrobené s prihliadnutím na estetickým prioritám. Spolu s dizajnovým poňatím nie je vynechaná ani ochrana proti nežiaducim ruchom a vibráciám, rovnako ako prijateľná cenová regulácia. Pre Box S2 analógový je možné zaobstarať v striebornej alebo čiernej farbe. Zaujímavosťou je, že k jeho napájanie môže byť využitá akákoľvek power banka 5V alebo napájací zdroj. Výsledným efektom pri bezchybnom fungovania je neutrálny zvuk s nízkym prahom hlučnosti.

Klady a prednosti modulu

Pre Box S2 je vybavený modernou SMD technológiou - konštrukciou, ktorá zaisťuje krátke signálové cesty. Príznačným vylepšením je tiež nízka výstupná impedancia, ovplyvňujúce straty dlhého kábla, spúšťacie výstupy pre Amp Box a prepínač, pozlátené konektory. Diaľkové ovládanie má za úlohu korigovať zapnutie a vypnutie, výber, hlasitosť vstupu.

Technické údaje a parametre

Box je typický svojimi výrobnými rozmermi 240 x 72 x 200 mm, jeho hmotnosť je bez napájacieho modulu 1780 g. Napájací zdroj je funkčná pri 18 V / 1000 mA DC. Frekvenčná odozva je daná rozmedzím 20 - 20 000 Hz (-0,3 dB) a odstup signálu od šumu -113 dB (IEC-A). Vstupná impedancia činí 10 kOhm, výstupné napätie má 1 V na 1 kHz.

Box dizajn, ECO režim

Produkty tejto série sú si všetky podobne v bode konštrukcie - špeciálny Box dizajn je pre nich typickým znakom. Kladne je hodnotené tiež použitie ECO režima, ktorý znamená úsporu energie. Pri StandBy čiže pohotovostnom režime je spotreba nižšia ako 1 W. Cez tento bežne využívaný vypnutý stav spotrebiča odoberajú z elektrickej siete prúd, pohotovostný režim má však za úlohu umožniť okamžitý prechod spotrebiča do operatívneho režimu, pri ktorom spotrebiče síce trvalo odoberajú energiu, ale v oveľa menšom množstve. Spoločnosť s rakúskymi koreňmi prepožičiava značku kvality výrobkom, na ktorých jej skutočne záleží. Pro-Ject je od roku 1990, kedy bola založená schopným mužom s víziami, pánom Heinzom Lichteneggerom, na ceste za úspechy, ktoré sa jej darí dosahovať.

Výrobca Pro-Ject
Frekvenčná odezva od (Hz) 20
Frekvenčná odezva do (Hz) 80000
Odstup signál / šum (dB) 105
THD (%) nespecifikováno
THD+N (%) 0,0005
Analógový vstup RCA, Jack (3,5 mm)
Analógový výstup RCA (Line), Jack (3,5 mm)
Typ Analógový
D/A prevodník
Digitálny vstup
Digitálny výstup Koaxiální 3,5 mm
Sieťové pripojenie
Internetové streamovacie služby
Lokálne streamovanie
Multiroom aplikácie
PCM - vzorkování (kHz)
PCM - kvantování (bit)
DSD
Digitální vstupy (kHz / bit)
Surround - objektové formáty
Surround - kodek
Barevné formáty
Video technológie
HDMI - funkcie
HDMI - vstupy
HDMI - výstupy
Farba Strieborná
Šírka (mm) 103
Výška (mm) 37
Hĺbka (mm) 120
Hmotnosť (kg) 405
Vaše hodnotenie