Pro-Ject Tube Box S2 - Černá

SKU
9ptbs2b
379 €
Skladom

Novinkou medzi predzosilňovačmi je produkt Tube Box S2 rakúskeho výrobcu Pro-Project. Tento model je kompatibilný so systémami Moving Magnet aj Moving Coil, prichádza po predzosilňovaču typu RIAA Pro-Project Tube Box S a je typický presnejším nastavením, týkajúcim sa impedancia, kapacity, zisku a výkonu. Je úplne prvým modelom s diskrétnymi obvodmi, bez toho by boli použité akékoľvek operačné zosilňovače (OpAmps).

 

 • Vhodné pre MM aj MC prenosky
 • Precízne RIAA ekvalizácia
 • Plne diskrétny dizajn obvodov OpAmps
 • 2x ECC38 elektrónky (tubes)
 • Variabilné zosilnenie (gain) a subsonický filter
 • Obvody s ultra nízkym šumom
 • Duálny mono obvody pre optimálnu separáciu kanálov
 • Polystyrénové kapacitator
 • Pozlátené RCA
 • Externý napájací adaptér
 • Skvele filtrované elektrické napájanie
 • Sendvičová hliníková / kovová skrinka brániace proti vibráciám a elektromagnetickému žiareniu

 

Nový tvar, nová konštrukcia

Inovácia sa týka taktiež výmenné trubice pre vytváranie zvuku, čo umožňuje užívateľom viac možností s výberom aj zmenou akustické operácie a jej preferencií. Všetky inovácie prinášajú plné a uvoľnené stredy, ktoré sú skôr znakom oveľa väčších high-endových trubicových phono predzosilňovačov. S podporou MM aj MC kaziet prichádza väčší zisk a možnosť nastavenia na prednom paneli. Vonkajší kryt zariadenia vznikol z kombinácie hliník / kov a svojím zovňajškom tvorí moderný a elegantný vizuálny líniu s praktickým zázemím a cieľom chrániť pred vibráciami.

High- end riešenie v malom balení

Aj týmto označením možno popísať hlavný zámer výrobcu, ktorý síce kopíruje črty predchádzajúceho modelu, avšak vybavením a výkonom ho predišiel. Dvojitá mono konštrukcie (duálny mono obvody) a dve vymeniteľné trubice ECC83 (12AX7) využívajú vlastnosti pevnej oceľovej dosky, čo v praxi znamená prvotriednej izoláciu voči vonkajším vplyvom a poruchám. Montážne riešenie ponúka tlmenie vďaka sorbothanovým nôžkam, čo optimálne eliminuje nechcené vibrácie.

Parametre a reč čísel

Z parametrov prístroja možno mnohých vydedukovať - ​​103 x 37 x 119 mm predstavujú neveľký predzosilňovač. Táto verzia sa dokonale prispôsobuje užívateľom, prednosťou je taktiež nastaviteľná impedancia v piatich polohách pre MC bunky (10 ohmov / 100 ohmov / 470 ohmov / 1 kOhms / 2 kOhms), druhou možnosťou je 47 kOhm pre bunky MM.

Nastavenie kapacity udáva 50/150/270/370/490/590 pF a dokonca je možné dosiahnuť zisku o 40/43/50/60/63 dB. Moderné phono predzosilňovač disponuje tiež podzvukovými subsonickým filtrom, ktorý vie oslabiť frekvencia pod 20 Hz o 12 dB na oktávu. Odstup signálu od šumu činí 77 dB.

Precedens faktory

Čo robí tento model atraktívnym?

Ultra nízka hlučnosť obvodov s FET vstupnou fázou, externý napájací modul a vnútorné napájacie zdroje, pozlátené RCA konektory (phono vstup RCA + GND, RCA výstup). Nemalú úlohu a kladný efekt priniesol sendvičový konštruktívne dizajn s výberom povrchového prevedenia vo farbe striebornej alebo čiernej.

Sympatické užité komponenty s nízkym hlukom, oceľové rámy, hliníková čelná časť, pozlátenie vypovedajú o použití kvalitných vybraných materiálov. Úplne inovatívny prístup zasiahol celý modifikovaný výrobok, jeho prednosti hovoria samy za seba a robí ho špičkovým zariadením na vysokej kvalitatívnej úrovni.

Čo hovorí pre Pro-Ject?

Súčasná renomovaná spoločnosť sa zvoľna ocitá na špici svetového trhu, výroba kvalitných hi-fi gramofónov a príslušenstva nemá konkurenciu. Produkty pod značkou Pro-Ject sú vyvážané takmer do 80 krajín sveta, spoločnosť sa môže pýšiť mnohými oceneniami v audio priemysle hlavne vďaka obrovskému konw-how, teda nespochybniteľným skúsenostiam, firemnú stratégiu a cieľovým métam. Nové rady sú naďalej v centre záujmu stále rastúci skupiny audiofilov, pričom vznikajú ďalšie modely, produkty, série, ktoré sú veľmi kladne hodnotené odborným sektorom. Faktom je, že základ celej filozofie spoločnosti spočíva v hodnotách, ako je precíznosť, usilovnosť, nápad a vývoj. Len tak si možno udržať dobrý zvuk v celosvetovom meradle.

Výrobca Pro-Ject
Typ Analógový
Určení MC, MM
Analógový vstup RCA (Phono)
Analógový výstup RCA (Line)
Digitálny výstup Koaxiální 3,5 mm
Zosilnenie (dB) 40 / 43 / 50 / 60 / 63
Odstup signál / šum (dB) 77
Impedancia (Ω) 10 / 100 / 470 / 1000 / 2000 / 47000 (fixní)
Kapacitancie (pF) 50 / 150 / 270 / 370 / 490 / 590
THD (%) nespecifikováno
THD+N (%) < 0,0025
Farba Čierna
Šírka (mm) 103
Výška (mm) 37
Hĺbka (mm) 119
Hmotnosť (kg) nespecifikováno
Vaše hodnotenie