Sonos Five - Biela

SKU
FIVE1EU1
Znížená cena 598,94 € Bežná cena 649 €
Skladom

Hodnotnejšie varianty

Zákaznícke recenzie

Vaše hodnotenie

Multiroom bezdrôtový reproduktor s vlastnou batériou

  • Prvý Sonos reproduktor s Wi-Fi aj Bluetooth a vlastnou batériou
  • Dva výkonné Class-D zosilňovače sú navrhnuté tak, aby dokonale ladili s meničmi a telom Sonos Move
  • Výkonný stredobasový menič sa postará nielen o vernú reprodukciu stredných tónov, ale aj o hlboké a bohaté basy.
  • Kvalitný výškový menič, nasmerovaný dole, zabezpečí čisté podanie vysokých tónov
  • Pole vstavaných mikrofónov s inteligentným riadením a redukciou šumu okolia dokáže výborne rozpoznať vaše hlasové príkazy za každých okolností
  • Možnosť spárovanie s ďalšími reproduktormi Sonos do jedného systému

Aj zvuk môže byť luxusná

Každý, kto miluje hudbu tak, že bez nej nemôže byť ani jednu minútu, sa teraz môže radovať. Vyžadovať jej reprodukciu v maximálnej možnej kvalite je teraz reálne a splniteľné, pokojne aj vonku alebo na cestách. Americká spoločnosť Sonos prvýkrát predstavila prenosný inteligentný reproduktor s výdržou až 10 hodín prevádzky.

Môže za to Move

Tento veľmi pohľadný praktický kamarát navyše podporuje viac ako sto streamovacích služieb, hlasových asistentov, AirPlay 2 a mnohé ďalšie funkcie. Reproduktor Move predstavuje to najlepšie z ponuky hudobného systému Sonos.

Hudba teraz môže zaznieť kdekoľvek a kedykoľvek

Reproduktor na doma i na cesty je snom snáď každého audiofila. Práve tento model funguje v domácom prostredí, ako akákoľvek iná súprava Sonos - možno ho ovládať s pomocou skvelé aplikácie alebo hlasovými povelmi v systémoch Google Assistant a Amazon Alexa. Plných 10 hodín do úplného vybitia bude so svojim poslucháčom držať krok a nezáleží mu ani na umiestnenie. Môže ležať na polici, stáť pri bazéne alebo ozvučovať celú záhradnú terasu.

Hlavné klady Sonos Move

Reproduktor Sonos Move je navrhnutý tak, aby zvládol používanie v prašnom prostredí, jeho špeciálna UV vrstva ho chráni dokonca aj proti slnečným lúčom. V rámci platformy Sonos je možné ho pripojiť k viac ako 100 streamovacím službám. Kvalitná zábava je, teda na dlho zaručená. Ďalej je vybavený úplne unikátnou vnútornou konštrukciou. Horný výškový menič je nasmerovaný do stredu reproduktora, kde sa odráža a až potom mieri smerom von. Spodná časť zariadenia je tvorená basovýmmeničom, ktorý svojou hmotnosťou aktuálne znižuje ťažisko. Očakávaným následkom je potom skvelá stabilita reproduktora. Komplexný zvukový výstup je ideálny a aj pre náročnejších užívateľov plne dostačujúce.

Súčasť domácnosti

Zjednodušene by sa dalo povedať, že Move je reproduktorom s pevným miestom každej domácnosti. Alebo sa ním môže stať. Okrem iného k nemu patrí aj špeciálny podstavec (dobíjacia základňa), ktorý reproduktor Sonos Move súčasne, aj dobíja. Táto ohromná výhoda reproduktora zaručuje, že bude mať neustálu plnú batériu a vždy bude pripravený plniť hudobné priania svojich užívateľov. K jeho kľúčovým vlastnostiam patrí možnosť jednoduchého prenášania z miesta na miesto a ovládanie pomocou mobilnej aplikácie, s hlasovými asistentmi Google Assistant alebo Amazon Alexa, prípadne tlačidlami priamo na tele reproduktora. Všetky skvelé zvukové parametre poteší širokú klientelu audio sekcie. Výrobca upozorňuje na zvýšenú odolnosť pre poveternostným podmienkam označením IP56. Podpora technológií Multiroom, Wi-Fi, Bluetooth alebo AirPlay 2 platí vo všetkých smeroch.

Špecifiká a upresnenie

Samostatne stojaci reproduktor je aktívneho typu, bez mechaniky. Ako prenosný, vode odolný, vybavený mikrofónom, rádiom, hlasovým asistentom a využiteľnosťou v Multiroom systéme má našliapnuté k veľmi obľúbeným produktom značky Marantz. Zo streamovacích služieb možno využívať Spotify, Tidal, Deezer, Apple Music, Google Play Music, YouTube Premium. Je vyrobený podľa rozmerov 160 x 240 x 120 mm a váži len 3 kg.

Prečo si vybrať práve Sonos

Je to jednoduché - pre jeho skvelý čistý a bohato detailný zvuk, ktorý vyplní miestnosť pri akejkoľvek hlasitosti. Zaujme tiež jeho jednoduché použitie a flexibilné využitie. Nastavenie trvá len niekoľko minút a ovládanie je jednoduché s aplikáciou Sonos, Apple AirPlay 2 a hlasom. Prispôsobí sa systému a zahrá všetko, čo, kedy a, kde budete chcieť.

Ukážka reproduktora Sonos Move

 

Výrobca Sonos
Meniče 3 x výškový, 3 x středobasový
Vlastní batérie
Výdrž batérie (hod.) e
Sieťové pripojenie Wi-Fi, Ethernet
Multiroom aplikácie Sonos
Lokálne streamovanie AirPlay 2
Nadštandardny BT kodek
Rádio
Mikrofon
Digitálny vstup
Digitálny výstup
Analógový vstup ✖, Jack (3,5 mm)
Analógový výstup
Níjanie iných zariadení
Farba Biela
Šírka (mm) 364
Výška (mm) 203
Hĺbka (mm) 154
Hmotnosť (kg) 6.36
0.0
0% of 100
Napísať recenziu
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)