SVS Prime 2.1 Set - Čierny Klavírny Lak

SKU
SVSP21S-485267
1 089 €
Do 5 dní
0.0
0% of 100
Napísať recenziu
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznícke recenzie

Vaše hodnotenie

Vyvolanie zvuku

Občas môžete naraziť na skvelé veci, ktoré na zvukovej scéne pôsobia doslova ako zvukový dynamit. Ak je navyše zabalený v super kompaktnom balení a má zaujímavú cenovku, nenechá na seba dlho čakať. K výbuchu môže dôjsť aj u vás doma, ale našťastie sa tak nestane. Len sluchové vnemy budú oveľa ostrejšie.

Špecifikácie

  • Typ: akustický set
  • Zostavy: 2 satelity + 1 aktívny subwoofer
  • Front Acoustics SVS Prime Satellite
  • Subwoofer SVS SB-1000
  • Typ subwoofera: aktívny

Kto má šancu na úspech

Systém Prime Satellite 2.1 už na prvé počutie poskytuje obrovský zvuk v plnom rozsahu s precíznou organizáciou a basmi, ktoré dodávajú miestnosti energiu z dvoch univerzálnych reproduktorov Prime Satellite a výkonného subwoofera SB-1000.

Odoslanie verzus cieľ

Satelity radu Prime boli navrhnuté tak, aby spochybňovali konvencie v oblasti reproduktorov a využívali zvukovú vášeň a odborné znalosti spoločnosti SVS. Tento model presahuje všetko, čo by ste od malého univerzálneho reproduktora očakávali. Okrem toho prinášajú skutočný zážitok z počúvania na jedinečnej úrovni a bez kompromisov.V spojení s uznávaným subwooferom SVS SB-1000 Pro a výkonom 325 W prináša konfigurácia 2.1 kompletný viackanálový zážitok z filmov a hudby s dôrazom na audiofilskú precíznosť každého tónu, každého slova a dynamiky, ktorá oživuje scény. Výrobca vsadil na nevídanú hodnotu a kompaktné rozmery, ktoré sa hodia do každej miestnosti.

Na porovnanie

Základné soundbary jednoducho nemajú šancu vyrovnať sa výkonu, hĺbke a detailom tohto systému reproduktorov. Policové reproduktory, satelity a centrum odvádzajú dobrú prácu jednotlivo aj spoločne.

Prime Satellite

Satelitné reproduktory majú klasickú veľkosť a obsahujú kryt mriežky a nárazníkové nožičky. Na ich výrobu sa použil prémiový čierny jaseň v čiernom klavírnom lesku alebo bielom lesku. Výrobca dodal 25,4 mm širokouhlý port pre zadný vysielač a elastomerové samolepiace pätky nárazníka (pridávajú 3 mm na výšku).

SB-1000 Pro

Pre pôsobivé hlboké a čisté basy použila spoločnosť SVS zariadenie v nenápadnej skrinke. Subwoofer SB-1000 Pro s dynamickým zvukom ľahko skrýva svoj vplyv, keď nehrá. Keď je však v akcii, je ťažké ho ignorovať.Skrýva v sebe najviac basov SVS, ktoré sa dajú do tohto balenia vtesnať.Dokáže vydať množstvo rýchlych, čistých spodných tónov.Je úderný, akčný, filmové scény presne trafia do čierneho. Na párty sa spoľahnite, že hudba ožije spolu s basovými linkami.Elegantne vyhotovený v prvotriednom čiernom jaseňovom prevedení s lesklým povrchom Piano Black alebo lesklým Piano White sa hodí k akémukoľvek štýlu a zostave.Je tiež dostatočne malý na to, aby sa dal zastrčiť do rohu, lepšie vynikne ako solitér.Pre maximálny efekt a harmonické domáce kino spárujte dva profesionálne reproduktory SB-1000 - každý stojí na jednej strane miestnosti.

Pre extrémny výkon a nekompromisnú vernosť

Špičkový zvuk je definovaný nanovo. Silu zvuku je cítiť a je jasné, kto dokáže posunúť hranice zvuku za vopred definovaný bod. SVS dokáže nastaviť úroveň audiofilského dizajnu, špičkovej výroby, precíznych komponentov a kvality vyhotovenia, ktorú očakávajú aj tí najnáročnejší používatelia.Séria Prime nekompromisne prekonáva priestorové reproduktory tónom, tvarom, výkonom a dizajnom. Prime predstavuje revolúciu v oblasti priestorových reproduktorov - v reálnych aplikáciách používajú mnohé z rovnakých komponentov ako ich väčší bratia zo sérií Prime a Ultra. Spoločnosť SVS dokáže vytvoriť realistický, úchvatný zvuk a plynulé prechody zvuku spredu dozadu a zo strany na stranu. Všetko je starostlivo hlasovo a zvukovo zladené, s nekonečnými možnosťami počúvania.
Výrobca SVS
Typ sestavy 2.1
Predné reproduktory Satelitné
Impedancia (Ω) 8 Ohm - satelitní reproduktory, 2 kOhm - subwoofer
Farba Čierna / Piano