SVS Prime Bookshelf - Čierny lesk

SKU
PRIMEBOOKSHELFPGB
Znížená cena 689 € Bežná cena 789 €
Do 5 dní

Zákaznícke recenzie

Vaše hodnotenie

Pre božské domáce kino

Prekonanie zvuku na všetkých úrovniach je úžasný výsledok, nie extrém. Dynamické, presné a transparentné monitorovacie reproduktory dávajú poslucháčom šancu na vítané posilnenie ich systémov domáceho kina a 2-kanálových stereo systémov, a teda aj výsledný zvukový efekt. SVSound má esá v rukávoch.

Prime - hi-fi pre moderných audiofilov

Reproduktory SVS Prime Bookshelf dosahujú výkony vysoko prevyšujúce ich cenovú kategóriu a ich charakteristickým znakom je ohromujúca čistota, jasná dynamika a plne znejúce basy. Môžu fungovať aj ako vysoko výkonné predné, stredové alebo bočné (prípadne zadné) priestorové reproduktory vo viackanálovom domácom kine.

Vlastnosti

Tieto monitory si požičali technické a dizajnové prvky už známej série Ultra, a preto majú aj prémiové vlastnosti špičkových reproduktorov. Dokážu veľmi dobre podať presné priestorové zobrazenie, rozsiahlu zvukovú scénu a nechýba im vernosť v celom frekvenčnom spektre. V mnohých ohľadoch prekonávajú ostatné reproduktory vo svojej triede - predĺženie nízkych frekvencií, smerové stredy a prevzdušnené výšky, ktoré všetko odhalia. K plnému zvuku prispieva aj geometria skrine a vnútorné výstuhy, ale čerešničkou na torte je prémiová povrchová úprava v jaseňovej čiernej farbe s vysokým klavírnym leskom.

Technické špecifikácie

Reproduktory pracujú vo frekvenčnom rozsahu od 48 do 25 000 Hz (+-3 dB) s menovitou impedanciou 8 Ohmov a citlivosťou zvuku 87 dB pri 2,83 V/1 m. Výkon zosilňovača by mal byť 20-150 W. Tieto regálové monitory sú vybavené sadou 5-pásmových viazacích stĺpikov a široko rozmiestneným zadným vyžarovacím portom. Predná technológia je ukrytá za textilnou mriežkou a drží ju systém prídržných kolíkov. Lepiace pätky zo zelastoméru pridávajú reproduktorom 3 mm na výške. Každá skrinka je 335 mm vysoká, 203 mm široká a 238 mm hlboká a váži 7 kg. Výškový reproduktor má difúzor s priemerom 25,4 mm, optimalizovaný pre metódy konečných prvkov (FEA), ktorý zabezpečuje vzdušný a exponovaný prednes, a jeho hliníková kupola je plne funkčná pre výnimočnú prechodovú odozvu. 165 mm basový reproduktor je vybavený polypropylénovou membránou s vynikajúcim pomerom tuhosti a hmotnosti. Hliníkový krúžok slúži na zníženie indukčnosti medzery, menšie skreslenie a zvýšenie vysokofrekvenčnej odozvy. Tvarovaný kôš z kompozitných sklenených vlákien zabezpečuje presné zarovnanie komponentov a vynikajúci prenos tepla.

Funkcie

Inovatívna konštrukcia crossoveru SoundMatch, dizajn skrine a geometria hrajú veľmi dôležitú úlohu. Frekvenčné rozdelenie je spôsobené dvojcestným prepínačom so špičkovými kondenzátormi, vzduchovými cievkami a doskami plošných spojov s veľkou plochou. Sieť crossoveru poskytuje vynikajúcu fázovú koherenciu a správanie v časovej oblasti, pričom prechod medzi výškovým a basovým reproduktorom je 2,3 kHz. Skriňa pomáha minimalizovať difrakciu, ako aj znižovať rezonancie vďaka materiálu, precíznemu dizajnu a výstuhám.

SVSound

SVS sa stala búrkou na audio scéne. Za subwoofermi a reproduktormi sa skrýva podmanivý a pohlcujúci zvuk, vzrušujúce domáce audio zážitky, vášeň, zábava a odborné znalosti.Tím SVS sídli v Youngstowne v štáte Ohio. Výrobca sa snaží poskytovať výhody ideálneho zvuku najvyššej kvality s bezkonkurenčným výkonom za dostupnú cenu.Táto filozofia vyniesla SVS na pozíciu najlepšej značky subwooferov na svete a jedného z najrýchlejšie rastúcich výrobcov reproduktorov. Audiofili, nadšenci domáceho kina a recenzenti oceňujú vzrušujúce zvukové výkony na vynikajúcej úrovni.Vášeň spoločnosti pre úžasnú kvalitu zvuku je zrejmá v každom výrobku a je oživená každým novým audio projektom.

Ukážka:

 

Výrobca SVS
Počet pásem 2
Meniče Hliníkový kupolový tweeter - 25,4 mm. Woofer - 165,1 mm.
Typ reproduktora Zadný bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenčná odezva od (Hz) 48
Frekvenčná odezva do (Hz) 25000
Impedancia (Ω) 8
Citlivosť (dB) 87 dB (2.83V @ 1 metr plný prostor, 300-3kHz)
Minimálny vstupný výkon (W) 20
Maximálny vstupný výkon (W) 150
Farba Čierna / Piano
Šírka (mm) 203
Výška (mm) 335
Hĺbka (mm) 247
Hmotnosť (kg) 2 x 7,1 kg
Príslušenstvo 8 Samolepicí gumové nárazníky, 2 mříže
0.0
0% of 100
Napísať recenziu
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)