Teac W-1200

SKU
W1200B
Znížená cena 446,87 € Bežná cena 499 €
Skladom

Zákaznícke recenzie

Vaše hodnotenie

Kazetový prehrávač a rekordér

  • Nahrávanie / prehrávanie
  • Systém redukcie šumu
  • Mikrofónový vstup pre nahrávanie
  • Paralelné nahrávanie na dve kazety zároveň
  • USB digitálny výstup pre nahrávanie do PC (48kHz / 16bit PCM)

Na vlne spokojnosti

Niekedy postačí celkom málo. TEAC je skvelý pozorovateľ a preto vie, kam smerovať svoje úsilie. Kvalitné tape double deck vie prehrávať a tiež zhotovovať záznam, teda nahrávať. S mnohými pokročilými vlastnosťami a dobrou výbavou sa tak môže stať nenahraditeľným zariadením, ktoré má svoju individuálnu dôležitosť a hodnotu.

Kazetový magnetofón, jeho čaro aj um

Dielom TEAC je kazetový magnetofón, ktorý kombinuje vynikajúcu úroveň výkonu s rozhraním, vyhovujúcim digitálnemu audio obdobie. Model W-1200 ponúka zvuk, veľmi podobný pôvodnému, so širokou škálou všestranného zariadenia (napr. Spev karaoke, nahrávanie konferencie či digitálne nahrávanie analógových kaziet pomocou počítača).

Renomé skúseného výrobcu

Desaťročné skúsenosti spoločnosti TEAC sú pri výrobe záznamového zariadenia zreteľné, najmä pokiaľ ide o systém eliminácie hluku. Dovoľuje užívateľom prehrávať staršie kazetové nahrávky pôvodne nahrané v Dolby B NR, znejú v novom zvukovom formáte.

Vybavenie

Duálny tape deck s nezávislými mechanikami pre prehrávanie a nahrávanie je osadený dvoma spoľahlivými jednosmernými kazetovými mechanikami, ktoré umožňujú súbežné nahrávanie. Obe mechaniky podporujú prehrávanie kaziet Normal (Typ I), Chrome (Typ II) a Metal (Typ IV), tiež súčasne podporujú nahrávanie na pásky Normal a Chrome. Nechýba systém redukcie šumu pre prehrávanie kaziet Dolby B, ktorý šum aktívne potláča. Pitch control a funkcie RTZ mechanika TAPE 1 je vybavená ovládacím prvkom, s ktorým je možné meniť rýchlosť prehrávania. Obe dve mechaniky sú vybavené funkciami Return-to-Zero (RTZ), pre návrat k ich polohám "0000" stlačením jediného tlačidla.

Mikrofónny vstup

Mic vstup aj funkcie mixovanie pre Karaoke umožňujú užívateľom mixovať zvuk z externého mikrofónu a externého vstupu AUX, a dokonca aj nahrávať tento zvuk na kazetu. Vďaka nastaviteľnej úrovni mikrofónu je možné vychutnať si funkciu karaoke bez externého mixu. Kombináciou so zariadením pre paralelný záznam sa tak dá vytvoriť dvojica identických kaziet. Nie sú podporované stereofónne mikrofóny.

Výhoda digitálna archivácia

Integrovaný A / D prevodník cez digitálny výstup USB umožňuje užívateľom digitálne archivovať audio nahrávky z kaziet v kvalite CD 48 kHz / 16 bit. Vzorkovacej frekvencie a bitový rozsah je možné voliť medzi 8 k až 48 kHz a 8 - 16 bit, čo závisí od kvality záznamu pôvodnej kazety. Systém archivovanie potrebuje digitálny záznamový softvér, ako je Audacity alebo Garage Band.

Technické zaujímavosti a parametre

Zariadenie je 435 mm široké, 145 mm vysoké, 286 mm hlboké, vyrábané je v čiernej povrchovej úprave. Konštrukcia je typu Double Tape Deck, konektivita je daná Cinch vstupom, Cinch výstupom a USB výstupom.

Dvojpásmový kazetový magnetofón

W-1200 disponuje všestrannými nahrávacími funkciami. Výhodou je, že po digitalizáciu nahrávok na počítači je možné vychutnať si osobnú hudobnú knižnicu veľmi jednoducho cez sieťový prehrávač, DAP, smartphone alebo dokonca aj v aute. Typické sú dvojité kazetové dosky pre REC / PLAY s nezávislými mechanizmami a fungujúci systém redukcie šumu počas prehrávania, ktorý potláča syčanie.
K dispozícii sa ponúka jedno-dotykové kopírovanie, ± 12% kontrola roztečie a opakovanie A-B.

Značka TEAC - známa či neznáma?

Výrobná spoločnosť TEAC disponuje najväčším množstvom inovácií vo forme produktov spotrebnej elektroniky. Viac ako 50 rokov skúseností schopných inovátorov firmy dáva vzniknúť rade mini systémov, zosilňovačov, domácich kín, DAB, Wi-Fi rádií, a to v High Fidelity kvalite. Ich navrhovanie aj konštrukcia zodpovedá dlhoročnému výskumu a naplnenie požiadaviek na náročné audio systémy z radov moderných užívateľov.

Výrobca Teac
Frekvenčná odezva od (Hz) 30
Frekvenčná odezva do (Hz) 15000
Odstup signál / šum (dB) 59
Podporované disky
Digitálny vstup
Digitálny výstup USB-B
Analógový vstup RCA
Analógový výstup RCA (Line)
Sieťové funkcie
Farba Čierna
0.0
0% of 100
Napísať recenziu
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)