DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko
AudioQuest RJ/E Ethernet Pearl 0,75m

AudioQuest RJ/E Ethernet Pearl 0,75m

27,50 €

Dostupnosť: Skladom

Popis

Revolúcia v hudbe, v počúvaní, v distribúcii zvuku a dokonca aj v prístupe k médiám je neudržateľná, rovnako ako pokrok v iných odboroch. Konkrétne prepájanie káble znamená presun z viacerých zariadení na viac miest. Ethernet je zaujímavý tým, že ponúka vysokú rýchlosť, nízke časové oneskorenie (latenciu), extrémne nízke chvenie a perfektné komunikáciu. Ethernetový kábel zvučné značky s označením Pearl RJ / E prináša zvukovú kvalitu, vrátane dokonalého spojenia z hi-fi komponent alebo jednotky NAS.

  • Kábel z medi s dlhými zrnami (LGC)
  • Pevná hustá polyetylénová izolácia
  • Terminály sú zo pozláteného niklu so 100% tienením
  • Štandardná CAT 7
  • Vysokorýchlostná dátová kapacita až 10 gigabitov cez 100 metrov
  • Unikátna smerovosť kábla v smere toku hudby

Čo je a nie je štandard

Ktokoľvek by stál o prepravu väčšieho množstva dát ak tomu ešte aj veľmi rýchlo, mal by mať informácie o štandardných kábloch. Plastové konektory alebo skutočne kvalitný materiál - to je otázka. Kvalita medi v type RJ / E je neodškriepiteľná. Ide o smerový kábel ethernetový, vyrobený veľmi pečivo z vybraných materiálov s nebývalou starostlivosťou. AQ Pearl HDMI je opradený úspechom, čo iste vzbudzuje pozornosť a záujem verejnosti. Čo je a nie je štandard, nech si každý užívateľ s osobnými nárokmi určí sám.

Skladba kábla

Kábel je tvorený drobnými vodičmi z medi, výrobný proces je tajomstvom spoločnosti Audioquest. Povrch vodičov je veľmi jemný, slúži k rýchlemu pohybu signálu. Nie je pravda, že strata signálu je zažehnaná, ale užitím kvalitných čistých materiálov je eliminovaná na únosnú mieru, vrátane zachovania priaznivej cenovej relácie.

Vlastnosti vodičov

K perfektnému výkonu a funkčnosti prispieva istota pevných medených vodičov, meď prekvapuje skvelým hladkým a čistým povrchom. Výrobca sa pýši vlastnou originálnou technológiou spracovania kovov, ktorý má drôt ochrániť v každej fáze výrobného procesu. Meď je vďaka svojim vlastnostiam dokonalým vodičom s minimálnou deformáciou, je čistá a hladká, s nízkou oxidáciou. Audioquest sa netají svojím pokrokovým prístupom a prísnym výberom kovov na výrobu elementov, potom je výkon modulu naozaj bezprecedentným. Perfect-Surface Silver Conductors prináša 100% strieborný povrch, ktorý sa v praxi vyznačuje veľkou dávkou dynamiky, vyznačuje sa minimálnymi interakciami a je bez väčších zmien.

Polyetylénová izolácia s veľkou hustotou

Ľubovoľný materiál susediace s vodičom sa prejavuje ako súčasť nedokonalého obvodu. Izolácia drôtov aj plošných spojov absorbujú energiu - stratu. Čiastočne je energia ukladaná, načo uniká ako skreslenia. Izolácia PE je pevná a vďaka vysokej hustote zaisťuje správnu geometriu a obmedzuje skreslenie, ktoré izolácie vyvoláva 

Systém dielektrikum-bias

 Táto patentovaná technológia spoločnosti stavia na spomalenie signálu vnútri, vzniknuté silné a stabilné elektrostatické pole polarizuje molekuly izolácie. Výsledkom celého procesu je unikátny zvuk na čistom pozadí, veľká detailnosť a úchvatná dynamika. Noise-Dissipation System stavia na rozptylovom procese, bráni zachytenie RFI a zaisťuje hladký priebeh audio reprodukcie.

Smerovosť

Napospol všetky zvukové káble sú smerové, navyše káble tohto typu sú vybavené a označené šípkami na konektore, zreteľne určujúci smer. Kvalita zvuku tak môže byť o mnoho lepší. Ultra-Performance Plug a Nearly Unbreakable Tabs sú čerešničkami na torte tejto čierno šedej vzorované kabeláže, ktorý sa vyníma medzi ostatnými typmi pokročilých série Ethernet RJ/E. Americká výrobná spoločnosť sa tak stáva s mnohými tisíckami vypestovanými výrobky, exportovanými do celého sveta, renomovaným dodávateľom pre zásobovanie svetového audio trhu.Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Zákaznícke recenzie

Igor Bilka
10.7.2018

odporúčam

Kábel som kúpil na prepojenie modemu a routeru. Nie som odborník na PC a siete. Viem len čo a kde zapojiť a ako to používať a preto je moje hodnotenie neodborné. Po zapojení kábla sa sieť upevnila, prepínanie staníc na internetovom rádiu je rýchle, rovnako aj Spotify, tzv. bufer je stále plný. Zdieľanie hudby z PC je rovnako rýchle a nezamŕza.

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: AudioQuest RJ/E Ethernet Pearl 0,75m

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca AudioQuest
Dĺžka kábla (m) 0,75