AKČNÁ PONUKA

Bose Portable Home Speaker - Strieborna

SKU
B 829393-2300
Znížená cena 359 € Bežná cena 419 €
Skladom

Zákaznícke recenzie

Vaše hodnotenie

Odolný prenosný reproduktor k vode i do kuchyne

  • Priestranný 360 ° zvuk so silným basom
  • Odolný proti okolitým vplyvom vrátane vody
  • Až 12 hodín batérie na jedno nabitie
  • Apple AirPlay 2
  • Vstavané ovládanie hlasom
  • Ovládanie hlasom, dotykom alebo aplikácií
  • Wi-Fi a Bluetooth konektivita
  • Multi-Room funkcionalita

Pre hudbu na doma

Dá sa jednoducho prenášať a postaviť kamkoľvek. Nemá žiadne káble a ovládať ho možno hlasom. Proste taký malý zázrak - všetko v jednom balíku. Cestovať môže z miestnosti do miestnosti v domácom prostredí alebo môže tiež s majiteľmi vyraziť aj von. Proste je možné ho vziať kamkoľvek so sebou. Kdekoľvek, kde je Wi-Fi, sa dá ovládať hlasom a môže streamovať hudbu priamo z cloudu.

Flexibilné riešenie

Tento neveľký priateľ si poradí i mimo dosah Wi-Fi, pretože ho možno ovládať ako akýkoľvek iný prenosný reproduktor pomocou mobilného telefónu alebo tabletu cez Bluetooth. Počúvať všetko nie je žiadny veľký problém. Dokonca všetko, bez ohľadu na to, čo používateľ počúva alebo kde počúva, počuje v 360 stupňoch skvelého zvuku Bose. Ide o domáci reproduktor, ktorý sa stáva našou súčasťou.

Kamaráti nastalo

Rovnako ako reproduktory SoundLink Revolve a Revolve + je Bose Portable Home Speaker navrhnutý s cieľom vyžarovať čistý zvuk vo všetkých smeroch súčasne. Vie to skvele, aj s hlbšími basmi a väčším výkonom. Stačí umiestniť ho uprostred hostí a je o zábavu postarané. Stojí-li potom v rohu miestnosti, majú všetci pocit hudby všade okolo.

Populárne hudobné služby

Veľkému záujmu sa tešia využívaní tohto domáceho reproduktora ako nositeľa populárnych hudobných služieb typu Spotify, Amazon Music, Deezer. S pripojením k Wi-Fi sieti je možné hrať všade obľúbenú hudbu, vďaka Bluetooth a mobilnému telefónu i inde. Používatelia Apple môžu využívať AirPlay 2 na prehrávanie hudby a zvuku na svojich zariadeniach.

Aplikácia Bose Music

S touto ľahko získanou bezplatnou aplikáciou je jednoduché získať pokyny, ako reproduktor jednoducho nastaviť. Vie tiež plynulo prechádzať všetku hudbou alebo surfovať medzi stanicami, zoznamy skladieb, služieb, a udržiavať softvér stále aktuálna. Aplikácia Bose Music tiež dovoľuje užívateľovi zoskupovať prenosný reproduktor s akýmkoľvek ďalším inteligentným reproduktorom alebo panelom Bose. Potom je možné počúvať rôzne skladby v ľubovoľných miestnostiach naraz a dať tak všetkým možnosť si spoločne treba zaspievať.

Jedna veľká reproduktorová rodina

Home Speaker je súčasťou novej rodiny chytrých reproduktorov, do ktorej patrí aj Home Speaker 300, Home Speaker 500, Soundbar 500 a Soundbar 500. Pokojne sa môžu všetci stretnúť a urobiť domov ešte prívetivejším, útulnejším miestom.

Technické údaje

Ako každý reproduktor je aj tento potrebné nabíjať. Nabíjačka, na ktoré sa ľahko udrží bez prevrátenia, je na trhu k dispozícii. Batériu reproduktora udržuje nabitú, aj keď nie je používaná. Reproduktor môže tiež hrať, aj keď ich práve pripojený k nabíjačke. V balení so zariadením samotným je ešte napájací kábel USB-C a nástenná nabíjačka.

Ako ho vnímajú užívatelia

Doteraz je tento model ovládaný Alexou hodnotený ako zariadenie s dynamickým, sviežim a jasným zvukom a veľmi jednoduchou inštaláciou. Po 100% nabitie je s pomocou synchronizácie reproduktora a zariadenia k dispozícii skôr ako za minútu. Alexa automaticky informuje o stave systémov.

Povedzme, že to hrá

Všade, kde môžete získať Wi-Fi, môžete použiť prenosný domáci reproduktor ako šikovný reproduktor. So zabudovaným asistentom Google a Alexou stačí vysloviť slovo a streamovať všetku vašu obľúbenú hudbu, internetové rozhlasové stanice, podcasty a zvukové knihy - a navyše získať počasie, posielať správy, nastavovať časovače, pridávať do svojich zoznamov úloh a ovládať inteligentne bSnadné streamovať

Výrobca BOSE
Lokálne streamovanie AirPlay 2, Bluetooth, Sieťové úložisko (UPnP, DLNA)
Mikrofon
Odolnosť voči vonkajším vplyvom Voděodolnost IPX4
Hlasový asistent Amazon Alexa, Google Assistant
Vlastní batérie
Výdrž batérie (hod.) 12
Doba nabíjania (hod.) 4
Sieťové pripojenie Wi-Fi
Multiroom aplikácie Bose
Farba Strieborná
Šírka (mm) 119
Výška (mm) 191
Hĺbka (mm) 103
Hmotnosť (kg) 1,06
0.0
0% of 100
Napísať recenziu
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)