DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

Cary Audio AiOS All-in-One Systém

SKU
CAIOSAIOS-4564054
3 939 €
Do 5 dní

Záruka dobrého zvuku

Tri v jednom je určite výhodnejšie ako dva v jednom. Systém "všetko v jednom" má však takú výhodu, že systém s daným vybavením je skutočne neprekonateľný. Systémy typu "všetko v jednom" majú v audio sektore zelenú - sú flexibilné a zvyčajne aj "nabité" najlepšou muníciou.

Výber Wi-Fi

Spoločnosť Cary Audio je tvorcom zaujímavých produktov s rovnako zaujímavým konceptom dôveryhodného hi-fi štýlu. Má však systém AIOS All-in-One System dostatočné predpoklady na to, aby si získal sympatie väčšiny audiofilskej komunity?

Nový druh hudobného systému

Nová generácia si žiada svoje - ísť novými cestami, robiť veci inovatívne, stáť na vyššej priečke pokroku. Systémy All-in-One oslovujú mladšiu generáciu milovníkov hudby, ktorí si vedia živo predstaviť prehrávanie s väčším výkonom. V skutočnosti Cary Audio AiOS oslovuje rôznych milovníkov hudby a audiofilov, čo dáva tomuto zariadeniu širšie možnosti využitia.
Vlastnosti dizajnu Sekcia výkonového zosilňovača pracuje s výkonom 75 W RMS na kanál do 8 Ohmov, pričom používa MOSFETy triedy AB. Okolo AKM4490EQ, rovnakého čipu DAC, ktorý sa používa v referenčnom sieťovom prehrávači DMS-500, je sústredené množstvo zariadení. Tento systém využíva internú streamovaciu platformu, čo je výhodou. AiOS môže fungovať ako DAC, ale zvyčajne je pripojený k domácim sieťam prostredníctvom Wi-Fi alebo Ethernetu. Potom dokáže streamovať digitálnu hudbu napríklad z jednotky NAS. Poskytuje tiež prístup k integrovaným internetovým službám na streamovanie hudby, ako sú Spotify a
Tidal, a je pripravený na systém Roon. Umožňuje prehrávanie hudby z karty SD vďaka slotu na prednom paneli, pamäťovej karty USB alebo pevného disku USB. Medzi hlavné funkcie patrí Bluetooth s najnovšou implementáciou
aptX. Môžete bezpečne prenášať hudbu z iPhonu alebo podobného zariadenia a prehrávať ju cez reproduktory alebo ju posielať do slúchadiel. Je to úplne bezdrôtový hudobný systém. Ďalšou dôležitou užitočnou funkciou je certifikácia MQA.

Skvelý dizajn

Výrobca dal výrobku kompaktnú veľkosť jednotky a jemne zakrivený tvar kvalitného hliníkového puzdra. Veľké písmo s logom na hornej strane je príjemné a prednú časť zariadenia zdobí podsvietený LC displej, ktorý je ľahko čitateľný z väčšej vzdialenosti. K dispozícii je možnosť zmeny farby displeja a podsvietených dotykových tlačidiel pomocou šiestich predvolieb, prípadne ich možno prispôsobiť na akúkoľvek farbu dúhy. Spoločnosť Cary Audio tiež veľkoryso ponúka päť ďalších farebných možností bočného panela. Rýchly prístup k rôznym vstupom poskytuje diaľkový ovládač a k dispozícii je aj praktická aplikácia, ktorá sa dodáva vo verziách pre systémy iOS a Android.Zadný panel je nabitý konektivitou - koaxiálny, optický a tri vstupy USB-A, výstup subwoofera, vstup a výstup Bluetooth, vstup pre kartu SD a tri linkové vstupy RCA. Výstup predzosilňovača, výstup na slúchadlá a spúšťač 12 V DC dopĺňajú balík pripojenia.

Výsledok zvukového záznamu

Vďaka systému Cary je výsledok živý a uspokojivý. Skutočným talentom tohto systému je ovládanie rytmu, AiOS poskytuje pútavý zvuk, ktorý znie flexibilne a svižne zo všetkých zdrojov, či už ide o streaming Hi-res FLAC, MQA, AAC. Cary AiOS má veľké srdce, ktoré nie je hneď zrejmé pri pohľade naň. Výstup je dostatočne čistý a má dostatočný výkon na to, aby sa dal dobre využiť. Výsledkom je rýchly, dravý zvuk, ktorý dokáže z hudby urobiť radosť.

Súhrn 

Prémiou systému AiOS je jeho vynikajúca konektivita, kompatibilita a súbor funkcií. Skriňa váži 6,8 kg a je vyrobená s rozmermi 360 x 166 x 280 mm. Ponúka streamovanie UPnP, aptX Bluetooth, 32-bit/384kHz a DSD512, podporuje DAC.

Výrobca Cary Audio
Digitálny vstup Koaxiálny BNC, Koaxiálny RCA, Optický, USB-A
Digitálny výstup Koaxiálny RCA
Typ streamera Hybridný
D/A prevodník 1 – 2 channel AK4490EQ
Analógový vstup Jack (3,5 mm)
Analógový výstup RCA (Subwoofer)
Frekvenčná odezva od (Hz) 10
Frekvenčná odezva do (Hz) 50 000
Odstup signál / šum (dB) +/- 0,1
THD (%) 0,0004
Sieťové pripojenie Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovacie služby Internetové rádio, Spotify, TIDAL, MQA, Roon
Lokálne streamovanie Bluetooth
Nadštandardny BT kodek aptX™
PCM - vzorkování (kHz) až 768
PCM - kvantování (bit) až 32
DSD až DSD512 (22,6 MHz)
Farba Šedá
Šírka (mm) 360
Výška (mm) 166
Hĺbka (mm) 280
Hmotnosť (kg) 6,8
Vaše hodnotenie