AKČNÁ PONUKA

DENON PMA-600NE - Čierna

SKU
PMA600NEB
Znížená cena 369 € Bežná cena 444 €
Skladom

Zákaznícke recenzie

Vaše hodnotenie

DENON PMA-600NE: Hudba, ako si ju prajete

Radi by ste počúvali hudbu ešte hlasnejšiu, ešte znelejšiu, ešte basovejšiu? Bez výkonného 2-kanálového Bluetooth zosilňovača to ale dozaista nepôjde. Treba sa pripraviť, vybaviť, nastaviť a až potom bude dostatočnou a príjemnou odmenou vytúžené slastné počúvanie. Pokojne môže byť aj hlasno dunivý. Každému podľa jeho chuti.

Japonský manuál pre skvelé počúvanie

Je to tak trochu chyták – žiadny návod neexistuje. Je len zosilňovač zo stajne zosilňovacích plnokrvníkov. Denon PMA-600NE s výkonom 70 W na kanál a s antivibračnou konštrukciou je toho jasným dôkazom. Za špičkovým zariadením stoja predovšetkým použité veľmi kvalitné Hi-Fi súčiastky, AHC široký rozsah a analógový mód. Zosilňovač má prvotriedne vybavenie.

Čo je kľúčové

Výrobca stavil pri tomto modeli na eleganciu, výkon, konštrukciu aj dobrú konektivitu. Elegantné prevedenie na nožičkách s integrovaným ovládaním plne podporí dvojcestný systém s výkonom 70 W na kanál. Nepostrádateľná technológia bez drôtov Bluetooth funguje v dosahu až 10 m. Konštrukčná charakteristika cielene podporuje funkčnosť bez vibrácií a počúvanie bez rušivých prvkov. Zariadenie poháňa výkonový zosilňovač Denon Advanced High Current (AHC) s jedným push-pull obvodom, široký rozsah zachytáva spektrum najhlbších basov a detailných výšok. Na pripojenie k TV slúžia digitálne optické vstupy.

Vzhľad, ľahké zapojenie aj opojný zvuk

Exkluzívna vizáž korunuje výkon. A výkon korunuje zabudované ovládanie - tým všetkým dozaista ohromí verejnosť štýlový zosilňovač Denon PMa-600NE, ktorý sa pýši všetkým, na čo si len audiofil spomenie. Moderné technológie Bluetooth slúžia predovšetkým pre bezdrôtové pripojenie zdroja hudby, ako je napríklad mobilný telefón. Prístroj je možné ľahko a jednoducho pripojiť aj k televízoru cez digitálny optický vstup, ktorý je hneď duálny. Vďaka tomu je možné užívať si skladby vo vysokom rozlíšení. Basy sú poriadne hlboké, stredy viac prekreslené a výšky závratne detailné, alebo jedna pravá nefalšovaná hudobná extáza je na spadnutie. S pomocou výstupu pre subwoofer je možné zaistiť ešte bohatšie basy. Na čistú reprodukciu zvuku sa ponúka využiť analógový mód, ktorý vypne Bluetooth. Zosilňovač má vstavaný 192kHz/24bit D/A prevodník, mikro procesor so stop módom, oddelený napájací transformátor a MM Phono predzosilňovač. Je na čase vyskúšať hudobnú domácu zbierku – s novým zosilňovačom pôjde o oveľa kvalitnejšiu reprodukciu zvuku, než doteraz. Zosilňovač Denon totiž vie obohatiť audio o poriadne basy. Model PMA-600NE umožňuje najživšiu a najemotívnejšiu reprodukciu vinylového aj Hi-res zvuku s digitálnymi vstupmi a vstavaným phono ekvalizérom.

Technické vlastnosti a špecifiká

Výrobca inštaloval telo na nôžky a využil aj technológiu Direct Mechanical Ground, krátke signálové cesty. Diaľkové ovládanie IR, HEOS Link kompatibilita, automatické vypnutie sú pridanou hodnotou moderného zosilňovača. Vstupy zahŕňajú 5 audio, 2 optické, koaxiálne a Phono vstup MM, vrátane jedného vstupu pre diaľkové ovládanie. Z výstupov nemožno zabudnúť audio, subwoofer a slúchadlový výstup. K technológii nezabudnuteľne patria aj RCA pozlátené konektory. Výrobca pridáva návod ak diaľkovému ovládaniu aj batérie. Audio vstup tvorí 3,5 mm jack a cincha. Čo sa týka spotreby energie, zosilňovač si povie o 185 W, v pohotovostnom režime však len o 0,3 W. Jeho komplexná konštrukcia je 434 mm široká, 121 mm vysoká a 308 mm hlboká. Hmotnosť zariadenia, ktoré je dostupné vo verzii Black alebo Silver, je 6,8 kg.


Výrobca Denon
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 2x70
Frekvenčná odezva od (Hz) 5
Frekvenčná odezva do (Hz) 100000
Odstup signál / šum (dB) 105
Podpora impedancie repro. (Ω) 4-16
Analógový vstup RCA, RCA (Phono), Jack (3,5 mm)
Analógový výstup RCA (Line), RCA (Subwoofer), Jack (6,35 mm)
Phono predzosilňovač MM
D/A prevodník D/A převodník (192 kHz / 24 bit)
Digitálny vstup Optický
Lokálne streamovanie Bluetooth
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 24
Farba Čierna
Šírka (mm) 434
Výška (mm) 121
Hĺbka (mm) 308
Hmotnosť (kg) 7,4
Spolu to funguje se správným kabelem (nehodící délku odstraňte z výběru)
0.0
0% of 100
Napísať recenziu
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)