DEVIALET Phantom II 98 dB Opéra de Paris

SKU
DPII98ODP-440640
1 835 €
Skladom
Cena za kus

Zákaznícke recenzie

Vaše hodnotenie
Produkt si môžete vypočuť a "ohmatať" v našom štúdiu v Zlíne. V prípade záujmu je nutná predchádzajúca dohoda (nech môžeme všetko pripraviť :-)) a to na tel. čísle 02/3219 53 33 alebo prostredníctvom e-mailu info@l-e.cz.

Recenze Martina z L-EZnačka novej generácie

Devialet je francúzska značka, ktorá bola založená v roku 2007. Je to spoločnosť založená na akustickom inžinierstve na pomedzí luxusu a najnovších zvukových technológií. Poslaním a filozofiou spoločnosti je snaha o obnovu zvuku a nájdenie jeho zaslúženého miesta v živote ľudí.

  • Dostupné, kompatibilné a výkonné
  • Špeciálna edícia značky
  • Nekompromisná kvalita bezdrôtového zvuku
  • Inžinierska dokonalosť
  • Bohatá konektivita
  • Multiroom

Kto je Fantóm

Z pera dizajnérov vyšiel prvý - Phantom I. Intuitívny a výkonný, dokáže uvoľniť fyzický dopad špičkového zvuku s väčším výkonom, čistotou a presnosťou ako akýkoľvek iný bezdrôtový reproduktor. Z jedinečného modelu Phantom I vznikol revolučný model Phantom II, ktorý sa stal novým etalónom pre bezdrôtové reproduktory. Vývojovému oddeleniu spoločnosti Devialet sa podarilo posunúť veľkosť a výkon nad rámec bežných limitov a vytvoriť niečo skutočne jedinečné - jediný ultrakompaktný domáci audio systém bez ohľadu na objem, ktorý ponúka vysokú úroveň všadeprítomnej vernosti. Phantom II 98 dB Opéra de Paris je jeho vrcholom.

Zlatý zázrak

To, čo dokážu zlatníci z Ateliers Gohard, je skutočné majstrovstvo. Pozlátené bočné dosky Phantomu dokončili podľa osvedčených postupov. Každé plátkové zlato sa nanáša ručne s cieľom vytvoriť na reproduktoroch jedinečnú patinu. Dokonalé techniky sú dedičné a vyžadujú absolútnu presnosť - po nanesení listu ho už nemožno odstrániť. Phantom II 98 dB Opéra de Paris a jeho bočné dosky sú pozlátené zlatom Moon Gold, vzácnou a nehrdzavejúcou zliatinou paládia a žltého zlata.

Fantóm v opere

Kompaktnejšia verzia tohto reproduktora je cenovo dostupnejšia, hoci bola vytvorená v jedinečnom dizajne v spolupráci s francúzskou operou. Je pokrytý 24-karátovým zlatom a má výkon 400 W RMS. Kompaktný bezdrôtový reproduktor zaujme svojím nadčasovým dizajnom, ktorý pochádza od francúzskeho výrobcu špičkových technológií. Fantom kombinuje analógové a digitálne technológie a špičkový výkon, ktorý nielen sľubuje, ale aj poskytuje skvelý zvuk bez presýtenia, skreslenia alebo šumu v pozadí.

Malý, ale praktický

Tento úžasný model je kompaktný, veľmi výkonný a dokonca ľahko prístupný. Je menšou verziou modelu Phantom II a napriek menším rozmerom produkuje výnimočný zvuk a dominantný bezkonkurenčný výkon. S bezdrôtovým reproduktorom Devialet Phantom si môžete vychutnať hudbu aj zo smartfónu v kvalite, ktorá sa vyrovná produkcii profesionálnych systémov. Vynikajúca špeciálna edícia je chránená viac ako 100 patentmi a vyvoláva mimoriadne hutný zvuk s fyzickým dopadom, emocionálny a ohromujúci akustický zážitok, veľmi podobný vynikajúcej parížskej opere.

Dedičstvo je zdravé

Súprava reproduktorov bez káblov a s veľmi vysokou kvalitou zvuku prekonáva konkurenciu. Je to vďaka viac ako 10-ročnej ére plnej výskumu, patentov a ocenených výsledkov spoločnosti Devialet. To samozrejme ovplyvnilo aj požiadavky aerodynamiky, automobilového priemyslu, akustiky a strojárstva, pričom viedlo k zlepšeniu systémov, ktoré posúvajú hranice fyziky a určujú štandardy výkonu.

Phantomova správa

S novým radom značkových reproduktorov prichádza aj nový vlastný závod, talentovaní ľudia a jedinečné výzvy v iných odvetviach vrátane robotiky a kontroly kvality. Viac ako 200 patentov a viac ako 90 ocenení pomohlo sérii Devialet Phantom definovať úplne nový druh reproduktorov, a to aj za cenu, ktorá plne zodpovedá získaným hodnotám. Reproduktor Devialet Phantom II 98 dB Opéra de Paris je produkt, ktorý hovorí o veľkých ambíciách. Reproduktor v tvare vajíčka je bez preháňania jedinečným kúskom.

Výrobca Devialet
Počet reproduktorov 1
Výkon (W) 400 RMS
Meniče 1 x Hliníkový ovladač s plným rozsahem, 2 x hliníkové basové ovladače
Maximálny výkon - SPL(dB) 98 dB / 1 metr
Frekvenčná odezva od (Hz) 18
Frekvenčná odezva do (Hz) 21000
Dělící frekvence (Hz) @-6dB
D/A prevodník 24bits / 96kHz
Vlastní batérie
Hlasový asistent
Sieťové pripojenie Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovacie služby Internetové rádio, Spotify, Roon
Lokálne streamovanie AirPlay 2, Bluetooth, Sieťové úložisko (UPnP, DLNA)
Mikrofon
NFC
Níjanie iných zariadení
Podporované audio formáty FLAC, WAV, AIFF, WMA , MP3, AAC, HE-AAC
Farba Biela
Šírka (mm) 157
Výška (mm) 168
Hĺbka (mm) 219
Hmotnosť (kg) 4,3
Spolu to funguje, Devialet a držák na zeď
=
1 984,00 €
Spolu to funguje, Devialet a stojany
=
2 014,00 €
Připojte ke svému Devialetu gramofon, CD přehrávač, apod.
=
2 204,00 €
Spolu to funguje, Devialet a ochranný obal (u nehodící barvy zrušte fajfku)
Spolu to funguje, Devialet a stylový dálkový ovladač
=
2 024,00 €
0.0
0% of 100
Napísať recenziu
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)