DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko
Focal Stellia
Focal Stellia Focal Stellia Focal Stellia Focal Stellia Focal Stellia Focal Stellia Focal Stellia Focal Stellia Focal Stellia Focal Stellia

Focal Stellia

2 999,63 €

Dostupnosť: Do 5 dní

Popis

High-end drátová sluchátka pro domácí poslech i na cesty

  • Referenční uzavřená sluchátka
  • Exkluzívni 40mm menič tvaru "M" - čisté Beryllium
  • Reprodukce i toho nejmenšího detailu ve velmi vysokých i velmi nízkých frekvencích
  • Neuveriteľná dynamika
  • Veľmi dobré pasívne rušenie okolního hluku
  • Pohodlné a ergonomické
  • Vyrobeno z veľmi kvalitných materiálov

Dotek luxusu

Toužíte po hebkom měkkém a láskavom akustickom pohlazení? Extrémni čistota zvuku, linoucího se z high-end sluchátek Stellia, je překvapující, nečekane. Uzavřená konštrukcie, špičkové materiály, ohromující design a nejmodernější užité technológie se spojili v jedno a majestátne pózují ve FOCAL nabídce.

Kráľovna sluchátek

Model Stellia využíva mechanických vlastností čelenky a třmenu - původně však byly vyvinuty pro sluchátka Utopia. Konzistentná krivka medzi týmito dvomi komponenty přináší komfort a dokonalosť, bez ohledu na tvar, velikost tváre a hlavy uživatele. Očekávané pohodlí korunuje vysoce odolná paměťová pena, jež je použitá na výrobu náušníků.

Vzhled a povrch

Svou vizáží se Stellia radí k top modelom, ať už se jedná o konštrukcia, vybavení, funkcie, línie, materiály. Třešničkou na dortu je provedení povrchu ve štýlu Mocha-Cognac a broušená kúže, důkazem je pečlivost i pozornosť venovaná každému detailu týchto elegantných sluchátek.

Vysoce hodnocená verzia

High-end sluchátka jsou vybavená novou generací exkluzivnych elektrodynamických meniču s berýliovou membránou. Disponují lehkou konstrukcií s bezrámovou hlasovou cívkou z 100% medi, v kombinácií s vlastnostíi berylia lze očekávat reprodukcií byť najmenších detailov, dynamiku a tónovú rovnováhu bez kompromisu. Dále překvapují také širokou frekvenční odezvou, skvelou artikulací basu, najvyššia frekvencia a extrémne nízkou impedancí 35 Ohm, proto jsou sluchátka veľmi snadno ovládateľným výstupom z mobilného audio zdroje. Díky tomu lze zažiť extrémni čistotu zvuku nebo sluchátka veľmi snadno špárovať s výstupy mobilných zvukových zdroju. Ruku v ruke se skvelým zvukom se dostavuje i jejich vysoce profesionálne a precízne zpracovánie, nevyjímaje dobre vybrané užité materiály. Pro ještě lepší dojem z poslechu je možné pripojiť sluchátkový model Stellia k dedikovanému D/A prevodníku a sluchátkovému zesilovači Focal Arche.

Špecifika a upřesnění

Slúchadlá Focal Stellite možno využiť pre osobné či profesionálne potreby. Vďaka ovládačom reproduktorom sú schopné činnosti pri nízkom akustickom zaťaženie a zároveň vedia zabezpečiť Mimoriadne širokú frekvenčnú odozvu (5 Hz - 40 kHz). Integrované moderné pokročilé technológie v reproduktorových ovládačoch (medená cievka, tvarovaná čistá Berýliový kupola) poskytujú slúchadlám dokonalý zvuk. Jednotlivé komponenta bola vyvinutá s prihliadnutím na nekompromisný optimálnej akustike. V spoločnosti Focal inovácie presahujú technológie, tak je ovplyvnené aj použitia výrobku a estetika. Úplne unikátne počúvanie a nikdy nekončiaci emócie v komfortnom balení sú náležite ocenené, zodpovedajú požiadavkám aj najnáročnejších užívateľov.

Čo je obsahom príslušenstvo

Ku slúchadlám neodmysliteľne patrí kvalitný 3 m dlhý kábel. Vďaka symetrickému 4pin XLR konektora je možné využiť zariadenie pre domáce použitie v kombinácii so špičkovým zosilňovačom. Ďalšie kvalitný kábel o dĺžke 1,2 m je navrhnutý tak, aby bol prenosný a plne funkčný so stereofónnym konektorom 3,5 mm. Tuhé cestovné puzdro umožňuje jednoduchú skladnosť a mobilitu slúchadiel.

Čo je dôležité

V konštrukčnom systéme nesmie chýbať perfektné izolácie. Akustická izolácia slúchadiel Stellite je posilnená uzavretým dizajnom a náušníky z neperforované celozrnnej kože, vedľa pohlcujúca akustické látky, ktorá je pokrytá pamäťovou penou. Výnimočné sú aj ovládače reproduktorov, ktoré podporujú nový, plne dimenzovaný priestor. Rešpekt k pôvodnému zvukovému signálu je neochvejný, neutralita bezchybná, zvuk úžasne realistický. Na dosiahnutie takých výsledkov majú vplyv integrované prieduchy a pena EVA, umiestnená za reproduktorom k absorpcii vysokých frekvencií. Akustické difúzory rozbijú stojaté vlny a získajú tak zvukovú reprodukciu bez nežiaducehoPoradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Focal Stellia

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Focal
Typ slúchadiel Okolo uší
Konštrukcia Uzavreté
Meniče Dynamické
Priemer meniča (mm) 40
Frekvenčná odezva od (Hz) 5
Frekvenčná odezva do (Hz) 40000
THD (%) 0,1
Impedancia (Ω) 35
Citlivosť (dB) 106
Aktívne potlačenie hluku (ANC)
Mikrofon
Konektor Jack (3,5 mm), Jack (6,35 mm), XLR
Odnímateľnosť kábla
Farba Čierna
Hmotnosť (g) 435
Príslušenstvo XLR kabel OFC 24AWG / 3,5mm Jack kabel OFC 24AWG / Jack adapter 3,5mm -> 6,35mm