iFi GO pod

SKU
ifigopod
399 €
Do 5 dní
Balení obsahuje pouze přípojku na 0.78 mm 2 pin a MMCX
0.0
0% of 100
Napísať recenziu
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznícke recenzie

Vaše hodnotenie

Bezdrôtový Bluetooth DAC a slúchadlový zosilňovač pre IEM

 

GO pod je pár Bluetooth DAC a zosilňovač nadesignovaný na to, aby vaše prémiové IEM urobil bezdrôtové slúchadlá

Je to prvé true wireless zariadenie, ktoré podporuje Hi-Res 96kHz/24bit s LDAC a Qualcomm Snapdragon Soun Bluetooth kodeky
>
Použitie GO podov je jednoduché. Najskôr odpojte kábel zo svojich obľúbených monitorov a pripojte slúchadlá do pravého a ľavého podu. Potom produkt spárujte so zdrojovým zariadením a slúchadlá si nasaďte. Výsledkom je bezkonkurenčný zvuk slúchadiel.

 

Prepojenie vo viac ako jednom smere

 

Výrobcovia IEM používajú rôzne typy pripojenia, ale nech už vaša obľúbená značka používa akékoľvek konektory, iFi ich má všetky pokryté. Odnímateľná náušná slučka GO pod obsahuje konektor IEM, ktorý je vymeniteľný - iFi vyrobila náušné slučky pre typy pripojenia MMCX, 2pin, Pentaconn, T2 a A2DC.

 

Nabíjanie

 

GO pody prichádzajú s múdro navrhnutým nabíjacím puzdrom, v ktorom sa dajú schovať a nabíjať pody aj so slúchadlami. Puzdro má batériu s kapacitou 1500 mAH, pody dokážu hrať na jedno nabitie až 7 hodín a spoločne s obalom je čas 35 hodín. Puzdro má ako Qi bezdrôtové nabíjanie, tak USB C port na rýchle nabíjanie

Vstavaný mikrofón využíva Qualcomm cVc potlačenie hluku. Hliníkový panel vpredu oboch podov je dotykové ovládanie.

 

LDAC a LHDC

 

GO pod je kompatibilný s veľkým množstvom high-definition Bluetooth formáty. LDAC a LHDC sú obaja podporovaní na ich maximum. Podpora 32 bitov/96 kHz s LDAC 990 kbps bitratom je k dispozícii na Android zariadení s podporou Snapdragon Sound (660 kbps s inými LDAC zariadeniami).

 

Bezdrôtové zrkadlenie TrueWireless

 

Ďalšou technológiou, ktorú GO pod používajú je TrueWireless zrkadlenie. Oba pody dokážu prijímať Bluetooth signály, ale iba pod so silnejším príjmom je využívaný ako prijímač a druhý zrkadlí prijímaný signál. Pokiaľ je signál z druhého podu silnejší, vymení sa bez straty signálu. Pokiaľ je jeden pod vybratý z ucha, druhý sa stáva prijímačom.

 

IPX5 odolnosť

 

GO pod je navrhnutý tak, aby bol robustný a odolný, ale zároveň aby bol pohodlný a ľahký. Každý z podov váži iba 12 g. Struky sú odolné proti vode a potu (IPX5 stupeň), takže nie je problém zmoknúť, alebo s nimi chodiť do posilňovne.

Výrobca iFi
Farba Čierna